Zatímco spíš

Zatímco spíš https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/117120/bmid_zatimco-spis-ATx-117120.jpg 4 145 145

Knižní debut Zatímco spíš úspěšného filmového scénáristy Alberta Mariniho vznikl na základě jeho scénáře pro stejnojmenný film režiséra převážně hororových snímků Jaumeho Balagueróa. Přivádí čtenáře do luxusního činžovního domu v New Yorku, protagonistou thrilleru je jeho vrátný. Ten totiž vlastní klíče od všech bytů a zná slabosti všech obyvatel domu. Stačí jich jen využít. Žádné násilí – hlavní zbraní je psychický teror.... celý text

Literatura světová Horory Thrillery
Vydáno: , Argo

Mientras duermes , 2011

katka101
19.01.2013 5 z 5

Nemůžu jinak než dát plný počet hvězdiček, knihu jsem měla za odpoledne přečtenou,moc zajímavý příběh,styl psaní,nepředvídatelný děj..Moc doporučuji : )

Shayninka
03.12.2012 5 z 5

Tak to je psycho. Báječná knížka ale fakt není pro slabé povahy:-p moje kamarádka si jí dokonce odmítla ode mě půjčit když se dozvěděla o čem to je... 5 hvězdiček:-)

THERISA
27.08.2012 3 z 5

Stejně jako z filmu, i z knihy jsem byla poněkud na rozpacích.. Atmosféra výborná, ale tak nějak nevím, co k tomu dál dodat… Domovník ukázkový magor, kterého musíte celou dobu nesnášet a pěkná, leč silně naivní až hloupá, obyvatelka jednoho z luxusních bytů. Ať se jí děje co se jí děje, věčně usměvavá, s vyrážkou (téměř všude) či bez, rozčiluje nejen samotného Césara, ale popravdě tak trochu i vás, ačkoli na druhou stranu ji skutečně litujete.. Protichůdné pocity ve vás vyvolává nejen chování hlavních postav, ale také závěr knihy samotné, s jehož základní podobou počítáte už zhruba od poloviny knihy, tudíž nepřekvapí, ale zároveň vás akorát ponoří hlouběji do pocitu marnosti nad časem stráveným čtením knihy, kterou jsem já osobně dočítala už jen s velkou nechutí..

Saiiint
17.06.2012 4 z 5

k tomu, abych dala 5 hvězdiček mi tam NĚCO chybělo .. přišlo mi, že tam chybí nějaký zvrat, něco nepochopitelného . tím samozřejmě nechci říct, že knížka nebyla dobrá . byla ! a moc dobrá . jen jak říkám, něco mi tam chybělo . každopádně doporučuju přečíst všem ženám, které přítele nemají nebo mají někde daleko, špatně se jim vstává a každé ráno je v přízemí s úsměvem vítá vrátný .. :))))

snehule
02.05.2012 4 z 5

Tahle knížka se dobře čte, děj rychle ubíhá a nejlepší je, že se napětí pořád stupňuje, takže ke konci už prostě musíte číst dál a dál, protože jste zvědaví, co si pro Vás autor ještě připravil za překvapení. Nejvíc se mi asi líbilo napětí, které vyplývalo z nevyřčeného nebo neuskutečněného, prostě ta otevřená možnost, že se stane něco hrozného a Vy jen čekáte kdy to přijde.