Zaľúbená hypnotizérka

Zaľúbená hypnotizérka
https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/243172/bmid_zalubena-hypnotizerka-243172.jpg 4 973 973

Hypnoterapeutka Ellen sa cez internet zoznámi so sympatickým Patrickom a ich vzťah naberie rýchle obrátky. Keď si uvedomí, že by mohol byť ten pravý, prekvapí ju nečakanou správou – už celé roky ho prenasleduje bývalá priateľka Saskia. Keďže Ellen odjakživa zaujímalo, čo vedie ľudí k nezvyčajnému správaniu, táto informácia ju neodstraší. Práve naopak. Pochytí ju zvláštna súťaživosť, snaha dokázať, že je lepšia. Čím viac o Saskii počúva, tým viac sa s ňou túži stretnúť. Netuší, že sa tak stalo už neraz. Saskia navštevuje Ellen ako klientka, no skrýva sa za iné meno. Nie je schopná vzdať sa života s Patrikom, o ktorý nečakane prišla, a túži sa dozvedieť všetko o žene, ktorá ju nahradila. Preniká hlboko do Elleninho sveta a vyrába čoraz väčšie problémy. Neškodné správy a „náhodné“ stretnutia v reštauráciách Saskii nestačia a postupne pritvrdzuje. Ellenin ľúbostný život sa tak nečakane zvrtne. Aké hranice je schopná prekročiť, aby dosiahla svoje?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (SK)

The Hypnotist´s Love Story , 2012

Doubravka1975
09.01.2018 5 z 5

Spisovatelka je moje oblíbená, ale ze začátku jsem se nemohla trochu začíst, ale pak mě začaly bavit pasáže Saskie a jsem jí fandila, aby se dokázala od Patrika odpoutat a jít dál a samozdřejmě jsem byla zvědavá jak to dopadne s Ellen a Patrikem. Moc se mi líbí styl psaní a rozebrání postav jejich pocitů a chování

HaHa11
17.12.2017 4 z 5

Nenáročné oddychové čtení. Tentokráte si autorka odpustila detektivní zápletku, soustředila se na vztahy, pocity, duševní život svých hrdinů (a především hrdinek) zachycuje jaksi z povzdálí, což je dobře. Čtenář si názor udělá sám.

TerezaMondeková
07.12.2017 odpad!

Kniha mě zaujala obálkou, popisem knihy a i tím, že je v knize stalking. Těšila jsem se, ale po přečtení jsem byla zklamaná. Doufala jsem, že kniha bude lepší. Vůbec mě nebavila. Přišla mi nudná a zbytečně dlouhá.

hanka616
02.12.2017 3 z 5

Oddychovka. Postavy z byly sympatické, kniha se krásně četla, ale tak nějak nakonec neměla v podstatě žádnou zápletku a chyběla mi pointa. Nicméně na dlouhé zimní večery je ideální.

klarinka9974
12.11.2017 5 z 5

Příjemná oddechová kniha. Občas zdlouhavá ale za přečtení stojí. Není to žádné náročné čtení a dozvíte se mnoho pro vás neznámých věcí.

luciefeix
08.11.2017 2 z 5

Další kniha bez nějakého zaujetí . Nezajímaví hrdinové . Nemělo to štávu . Kniha je vyprávěna z obou úhlů.

Lenis
30.10.2017 5 z 5

Čtivá a zábavná knížka

Moonrose
25.10.2017 4 z 5

Kniha se četla dobře. Vždy jsem se na čtení tesila. Všechny postavy mi byly sympatické. Dávám o hvezdicku min z duvodu absence nějakého zásadního vyvrcholení, pointy. Škoda, námět se mi moc líbil.

JezinkaJ
24.10.2017 3 z 5

Stalking je zajímavé téma, stalking, který provozuje žena, ještě víc. Škoda toho spíš promarněného tématu.
I mně případalo, že je Saskia nejzajímavější postava celého příběhu. I jako stalkerka mi byla sympatická.
Na můj vkus už tohle byla trochu moc červená knihovna. Ale dočetla jsem do konce, tak tedy tři.

zuzi1162
20.10.2017 2 z 5

Autorciny knihy mam rada, ale u tehle mam pocit ze jsem se spalila. Pribeh "o nicem", stupnovani zadne ... opravdu me to nebavilo. Od dalsi knihy me to nicmene neodradi, jak se rika "I mistr tesar se nekdy utne". Doufam, ze kniha vznikla jen na natlak zvenku - neco napsat.

Anastazie0810
17.10.2017 3 z 5

Kniha se zaměřuje na příběh dvou žen, mají však jedno společné, lásku k jednomu muži. Zajímavé téma, líbí se mi i dvě dějové linie obou žen, ovšem dle mého názoru je to jedna ze slabších od autorky. I tak je to příjemné oddechové čtení.

Arsi007
13.10.2017 3 z 5

Necekejte napeti ani zadne drama. Jde spis o zensky roman s prichuti stalkingu. Uz jsem od Moriarty cetla mnohem lepsi knihy.

ivzu77
29.09.2017 3 z 5

Oddechové čtení.
Příběh, který by se mohl stát i v normálním životě.

mystar
20.09.2017 4 z 5

Knížka se mi líbila. Přesto, že jsem čekala od děje trošku více. Líbilo se mi téma jak hypnózy, tak stalkingu brané z obou rovin. Knížka je čtivá. :)

Kekik
07.09.2017 4 z 5

Sedmá kapitola , stá stránka- tehdy jsem knihu odložila. A vrhla se na jiné.
Po asi třech týdnech jsem se rozhodla, že to dočtu, ať se děje cokoli. A ono se dělo. Nejprve- tak tohle víc jak 3 hvězdy nedostane. To je nuda. (Prostě jsem si slíbila, že to dočtu, tak čti) A najednou jsem se přistihla, že se nemůžu odtrhnout od čtení. Že mě to baví.
Saskie, jak já s tebou soucítila. Opravdu, jsi moje nejoblíbenější postava. To Ellen s Patrickem to trvalo, než jsem je vzala na milost.
Saskiinino chování jsem chápala. Občas jsem si tedy říkala, že tohle už je přes čáru, ale prostě, její postava byla tak dokonale vykreslena, že nešlo ji za to nenávidět. Konec se velmi povedl.

Ivetinka
07.09.2017 3 z 5

Knihy od Liane jsem si oblíbila. Jenže tahle kniha se moc nepovedla. Témata si vybrala dobře - hypnóza, stalking. Jen si myslím, že se měla věnovat jen jednomu a pořádně.. nebo to napsat úplně jinak. Začátek byl šíleně nudný. Až když se blížil konec, tak to začínalo být čtivý.

gabriella94
30.08.2017 4 z 5

Podle mě je tohle zatím nejslabší kniha autorky. Chyběla mi pořádná zápletka. Zajímavá byla pouze hypnóza a stalking (hlavně když Saskia upekla u Ellen doma sušenky). Všechny ostatní knihy autorky jsou napínavé od začátku až do konce.

Katulik86
30.08.2017 4 z 5

Ma druha prectena knizka od Liane a popravde snad az do posledni kapitoly jsem porad cekala,jestli se nahodou neobjevi nejaky zadrhel... Takze pro me rozhodne knizka ctiva,ale rozhodne ne citelna! ;)

Danago
17.08.2017 5 z 5

Hypnotizérka Ellen se přes internet seznámí s Patrickem , ale brzy zjistí , že už roky jej sleduje jeho bývalá přítelkyně Saskia. Jenomže Ellen, to neodradí, snaží se dokázat, že ona je pro Patrika lepší. Saskia začne chodit pod falešným jménem k Ellen jako klientka na terapii a začíná způsobovat stále větší problémy. Jak daleko dokáže Saskia zajít , aby dosáhla svého? A dosáhne svého ?
Knížka je možná o trošinku slabší než ostatní. Ale není vůbec špatná, četla se velice dobře. Mě bavila , měla spád i napětí. Ráda doporučuji.

Toňula
15.08.2017 4 z 5

Autorčin styl psaní mi sedí a nejinak tomu bylo i v případě této knihy. Čtivý příběh od začátku do konce, střídání dvou ženských pohledů na milostný vztah k jednomu muži, lehké proniknutí do tajů hypnoterapie..zkrátka jsem se nenudila a pousmála nad trefnými poznámkami na téma muži, rodiče a děti, nečekaná přátelství...