Mrtvé město

Mrtvé město https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/198091/mid_mrtve-mesto-qiV-198091.jpg 4 175 47

Zákon smečky série

Zvířecí sága o statečné a nezdolné smečce psů, z nichž každý pes je jiné rasy, jiné povahy, přesto jsou svázáni společným poutem přátelství. Všechno, co znali, se ocitlo v troskách po zemětřesení – Velkém Zavrčení. Ujme se jich retrívr Štístko, tulák a samotář, který utekl z rozvalin psího útulku – z Domu pasti. I když nerad, stane se jejich vůdcem. Jak však naučí domácí mazlíčky a vodítkové psy lovit a přežít v divočině? První vydání. -- zdroj: www.legie.info --... celý text

Literatura světová Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Albatros (ČR)

The Empty City , 2014

rarášek
24.10.2015 5 z 5

Tuto knihu jsem si zamilovala. Od Erin Hunter jsem už četla Divoké kočky a je mi dost líto, že nepřeložili všechny díly a skončili u druhého. Ale u této řady Zákon smečky věřím, že ji přeloží celou. Už jsem přečetla i třetí díl a nemohu se dočkat pokračování. Je přílíš mnoho knih, u kterých se skončilo s překladem u druhého nebo třetího dílu a tak nechci, aby Zákon smečky skončil stejně, když už je tak daleko. Moc jsem si oblíbila Štístka, Mikyho a Martu. Miluji celou smečku a doufám, že vše dopadne dobře.

MirijamFrankl
04.10.2015 4 z 5

Pěkné.

Svatojánek
07.09.2015

So cute kniha!
A konec vymyslela fakt krutě na to že jsem šla do knihovny tři dny po přečtení. :)

kendllajf
25.08.2015 1 z 5

Na začátku mi to připadalo velmi zmatené. Nechapala jsem co , kde , proč??? Byla to kniha jedna z mála kterou jsem nedočetla. Obalka je pěkná tak aspoň za to tu jednu hvězdičku.

Jekysek
08.07.2015 3 z 5

Fajn knížka, i když pro mladší čtenáře než jsem já =D.
Zpočátku jsem měla trochu problém se začíst, ale po nějakých třiceti stránkách se to zlomilo a příběh odsýpal. Co mi vadilo, byly -jak už psal Flying-bird- chyby v překladu a překlepy.
Pro lidi mého věku oddechovka na jedno odpoledne... ;)

Veronika.B
05.04.2015

Kniha se mi velmi líbila, nebyla v ní nouze o napětí. Skončila velmi napínavě, už se těším až si přečtu druhý díl.

magnolia
27.02.2015 5 z 5

Dcera (13) nadšená, z obou dílů. Prý hooodně napínavé.

Erin Hunter
americká