Doupě

Doupě
https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/307422/bmid_zakazana-hra-doupe-oNv-307422.jpg 4 170 170

Zakázaná Hra série

Julian je zpátky... a nenechá ji uniknout. Zvrácená Hra pokračuje. Druhý díl nové série od autorky Upířích deníků L. J. Smithové. Stínový muž Julian se vrátil a s ním i nová Hra. Jennyini přátelé jeden po druhém mizí a zůstávají po nich jen papírové figurky. Jenny musí najít Julianovo tajné doupě a zachránit své přátele ze Světa stínů dřív než bude pozdě. Zakázaná Hra pokračuje. Kdo bude vítěz, a kdo poražený?... celý text

Romány Pro ženy Fantasy
Vydáno: ekniha , Fragment (ČR)

The Chase , 1994

Damonka18
20.01.2016 5 z 5

Čekala jsem a čekala a dočkala jsem se!! Hned jak jsem ji dostala do ruky, už jsem měla přečtených 10 stánek. Není tak dobrá jako první díl, ale jen maličko!! Julian!!! Je nejlepší. Jestli s ním Jenny nebude, tak spáchám sebevraždu!! Jsou dokonalí spolu. (Já ráda zlý chlapy) Ať už je třetí díl!! Nemůžu se dočkat!!

ivzu77
09.12.2015 4 z 5

Příběh se opět velice dobře četl. Hra měla od poloviny spád. Napínavé dobrodružství realit a iluzí. Jen detailní popisy hadice útoků mne děsily. A fandím Tomovi.
Uvidíme co příště.

trynitrix
25.11.2015 3 z 5

Druhý díl se mi o chlup víc líbil, nebylo to špatné.

rarášek
16.11.2015 3 z 5

Druhý díl byl neméně zajímavý, ale Hra se objevila až někde v polovině knihy a čekání se mi moc nelíbilo. Mám ráda Toma pro jeho touhu po ochraně Jenny a také Juliana pro jeho nebezpečnost. Prostě dobrý. :)

muchomurka
29.10.2015 3 z 5

První díl měl skvělý, neotřelý nápad. Druhý díl už ne. Přišlo mi to jako nástavba dobrého příběhu, připadá mi to úplně stejné jako série Labyrint. První díl super, další slabé odvary.
Příběh byl zvláštně vyprávěný, vypravěč "zvnějšku" působil, škrobeně, odtažitě, celé to bylo odosobněné, pouze jako strohý popis. Jenny udělala toto, Dee tamto, Tom tohle apod. Chování postav bylo jak chování křečků v kruhu, Jenny byla neustále zasněná, nebo neschopná cokoliv udělat, Tom se choval jako blb. Celou dobu bezmoc a pak najednou voilá a řešení je jasné.
A co mě vyloženě tahalo za oči, byly české zdrobněliny anglických jmen. Příšerné!
Třetí díl si přečtu, ať vím, jak to dopadne, snad bude poslední. Ale je to škoda, že skvělý nápad prvního dílu bude pohřben pod další odvarové díly.

ElisR1
24.10.2015 4 z 5

Sice se mi víc líbil první díl, ale i tento stojí za přečtení a rozhodně se u něj nebudete nudit.

Dudunka
08.10.2015 5 z 5

Kniha přečtena během pár hodin! neuvěřitelně čtivá a napínavá! těším se na pokračování moc fandím Julianovi ;) škoda jen že je to trilogie.. a nemá více dílů jak je u autorky známo... :)

Lisa Jane Smith
americká, 1965