Cítit znovu

Cítit znovu
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/429873/bmid_citit-znovu-Pqd-429873.jpg 5 1442 1442

Začít znovu / Znova série

Měl to být jen společný projekt – ale srdce jí říká něco jiného. Sawyer Dixonová je mladá, docela drsná – a sama. Od smrti rodičů si k sobě nikoho nepustí blíž. To se ale změní, když se seznámí s Isaacem Grantem. Nerdovské brýle s tlustou obroučkou, dost divně oblečený, vlastně je úplný opak jejího obvyklého typu. Isaac, kterého už nebaví být single, jednoho dne poprosí Sawyer o pomoc. Uzavřou spolu dohodu: Sawyer z Isaaca udělá drsňáka, aby měl větší úspěch nejen u holek, za to si nechá fotky z jeho přeměny, které použije pro svůj studijní projekt. S čím ale Sawyer nepočítá, jsou intenzivní city, které se mezi ní a Isaacem rozhoří...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Omega

Feel Again , 2017

Sabča92
25.05.2020 4 z 5

Cítit znovu je new adult romantická kniha, která má spád a velmi rychle a dobře se čte. Co si budeme, pokud si přečtete anotaci, zjistíte přesně, o čem kniha je. Mně to sedlo a líbilo se mi to. Sawyer je jiná hlavní hrdinka, která má svou hlavu a dělá jen to, co sama chce. Užívá si života, pokud se to tak dá vůbec nazvat. Jejím vášnivým koníčkem je fotografování, o čemž mě velmi bavilo číst. Její nadšení a popis celého tohoto krásného procesu vzniku fotografií jsem hltala plnými doušky. Čtení Cítit znovu jsme si opravdu užila, byla to krásně procítěná romantická kniha z vysokoškolského prostředí a zároveň oddechovka, u které jsem si odpočinula. Líbilo se mi, že zde je za drsnou polovičku právě dívka a ne jako u většiny knih je onou drsnou polovičkou bad boy. Autorka skvěle vykreslila jednotlivé postavy a s přibývajícím počtem stran je i někam posouvala. V knize nechybí ani erotika a mezi hrdiny to doopravdy jiskří. Určitě si přijdete na své!

laura
25.05.2020 5 z 5

Jako jediná z celé trilogie si zaslouží plný počet. Byla skvělá, dobře se četla, byla tak nějak jemně romantická a drsně krásná. Prostě, tohle se mi líbilo. Tohle mělo to něco navíc, co jsem čekala u předešlých dvou dílů - a nedočkala se.

Oba hlavní hrdinové měli duši. Byli svoji. Byli úžasní, zakutaní ve svých ulitách, tak strašně osamocení, tak moc toužící už sami nebýt... A tolik se tomu bránící...

Jo, tohle v sobě mělo něhu, vášeň, poznání, bolest i obyčejné, syrové štěstí...

Janie061
25.05.2020 5 z 5

Moc hezká série. Není to nic nového, ale zároveň vás to nenudí. Přečteno jedním dechem.
Doporučuji!

Rauser.
23.05.2020 5 z 5

Kaden, dobrý, Spencer lepší, ale Isaac... Tenhle díl byl podle mě nejlepší. Nejvíc jsem dokázala pochopit chování postav a jeho důvod. Jejich problémy nebyly až tak přitažené za vlasy. Po téhle "blbé romanťárně" jsem úplně emočně v ......

prcek19
22.05.2020 5 z 5

Za mě nejlepší díl celé série..kniha mě strašně moc bavila, nerada sem ji odkládala..autorka opravdu umí psát a doufám, že se od ní dočkáme dalších knih, ať už pokračování série nebo něco nového..když vidím, kolik autorce je, tak opravdu smekám, ale proto asi tolik rozumí mladým a její knihy se týkají toho, co mladí prožívají, takže se v tom někdy někdo i najde..rozhodně doporučuji

Veeria
21.05.2020 5 z 5

,,Nejsme tím, co o nás říkají."
Děkuji vám, Sawyer a Isaacu. Váš příběh byl dechberoucí, byla to emoční jízda. Díky vám si čtenář uvědomí, že je v pořádku být sám sebou. Že jsme každý jedinečný a ,,svůj". Jste silní. Nesete si s sebou bolestivé zážitky z minulosti, hledáte sami sebe, děláte chyby, ale v tom tkví vaše lidskost, která doslova dýchá z jednotlivých stran a slov. Jste jako my....Přeji vám pozornost co možná nejvíce čtenářů. Aby ve vás našli oporu, inspiraci a knižní přátele. Aby byli svědkem vašeho příběhu. Aby vás měli rádi. Děkuji autorce, že vám vdechla život, s jedinečným talentem, který vložila do svých slov a proměnila (nejen) tuto knihu ve skvost, která spolu s 1. a 2. dílem tvoří umělecké dílo a provázaný příběh.

Anežka524
19.05.2020 3 z 5

Lepší než první dva díly, ale pořád ne skvělé.
I přes to, že byly postavy sympaťáci, nefungovalo to. Alespoň podle mě. Co mi vadilo, bylo, že byla Sawyer uplně jiná, než v předchozích knihách. Stejně tak Issac. Zdálo se mi, že ta jeho "proměna" trvala nějak krátce. Na začátku byl popsaný jako stydlivý kluk co se pořád červená, a najednou BUM a je z něj úplně jiný člověk. A stejně jako v předchozích dílech, i tady měly postavy temnou, smutnou minulost se kterou se horko těžko vypořádávají ... Nešlo to jinak, než kroutit nad tím oči.

BlankaHill
19.05.2020 5 z 5

Chci "Číst znovu" - krásné dílo. Líbilo se mi podobně jako první díl. Isaac je úplný miláček, Sawyer komplikovaná na začátku, sebepoznaná na konci a já pohlcená na začátku, pohlcená na konci. ƪ(˘⌣˘)ʃ Těším se na další díly:-) Přála bych si příběh profesora Nolana, toho mám v oblibě už teď, i když tady nebyl skoro vůbec :-!

musivila
16.05.2020 4 z 5

Kniha je napsaná čtivě, o tom žádná. Jen mi zde moc nesedlo to „mimoňství“ :-( Isaaca si nešlo neoblíbit, jen jsem si ho nepředstavovala jako nějakého „mimoně“. Líbil se mi jeho charakter a vztah k rodině. Sawyer jsem občas nechápala a občas s ní soucítila. Byla hodně citově a emočně „rozložená“. Zažila nelehké dětství a dospívání, a to se na ni bohužel podepsalo. Ani Isaac neměl bezproblémové dospívání, a i na něm to zanechalo následky. Příběh to byl silný, několikrát se mi stahovalo hrdlo a mlžily oči. Určitě bych uvítala vyprávění i z pohledu Isaaca. Častokrát by mě zajímalo, co se mu právě honí hlavou :-)

petulkapeta
15.05.2020 5 z 5

Sawyer jsem v prvnim dile neměla rada ve druhem mi už tak nevadila a ve třetim jsem ji pochopila...krasny přiběh plný emocí...a Issac jsi v nejtěžší situaci vzpomněl kdo je pro něho tak důležity a koho tak moooc miluje...nadhera

martiiinkajjj
15.05.2020 5 z 5

Moc dobře se četla, sice děj byl předem jasný, ale i tak mě to moc bavilo. Určitě doporučuju. Dávám ******

Alenae
14.05.2020 2 z 5

Za mě ne:-( po dvou skvělých dílech mi tento díl vůbec nesednul, bohužel.hlavni postavy jsem moc nechapala-mimon,co najednou vypadá jako polobuh,drsná holka emočně úplně mimo...no nevim,dalsi díly už prosím ne....

happy19
11.05.2020 5 z 5

Fakt se nechci opakovat po ostatních,ale asi to jinak nepůjde...
Jsem dojatá a to že moc..to se mi často nestává..takže víte,co to znamená,-)
Je perfektní!
Jinak se těším a "doufám znovu" že brzy budeme "snít znovu",-)

Mvebe
09.05.2020 5 z 5

Kniha má chytila už na prvej stránke a nedokázala som ju odložiť. Obe postavy sa skvele menili počas knihy a Isaac je miláčik, hneď si ho obľúbite a Sawyer sa stane vašou dušou. Skvelá kniha, Kasten proste nesklame ❤️

Chvilkasnění
08.05.2020 5 z 5

Moc se mi líbila. Celou dobu me zajímalo co stojí za Sawieriným chováním a jako páni, párkrát mi hrozilo že se rozbrečím. A Isaac byl sluníčko, jsem ráda že to dopadlo takhle. ☺ Jen je škoda, že autorka nepsala i z pohledu Isaaca několikrát me zajímalo co se v něm vlastně děje. ☺
Doporučuji. ☺

Tesset
07.05.2020 4 z 5

Super. Dvojka se mi zdála nejlepší, ale ani tenhle díl nebyl špatný. Chvilkama mě to ale nudilo. A trošku mi vadilo to, že jak byla Sawyer zatvrzelá, tak pak rychle obrátila. Ale bylo to fajn. Určitě se k sérii ještě vrátím.

Maruš.D
05.05.2020 5 z 5

Dost dobrá kniha. Ačkoliv bych si ji lépe užila, kdyby autorka psala z pohledů obou postav. Občas jsem absolutně nevěděla, co se v Isaacovi odehrává a proč jedná tak, jak jedná. Sawyer byla komplikovaná postava, které to sice sedělo, ale občas už jsem měla chuť jí jednu praštit, aby se vzpamatovala. To, jak se zachovala k sestře mi nesedělo k tomu, jaký vztah mezi nimi autorka vykreslila. Já mam velmi silné pouto se svou sestrou a vím, že je to člověk, který mi bude stát po boku ať se děje co se dje.
Ale jinak celkově kniha měla hlubší příběh, který mě vcelku bavil. Isaacovo vzhled jsem si v průběhu čtení tolikrát pozměnila, že už si ani nevzpomínám, jak vypadal na začátku, zato charakter zůstal.
Dále mne mrzel konec. Kniha se více točila o všem možném, jen ne o hlavních postavách. Čekala jsem nějaké usmíření, či alespoň konverzaci, ale nic vesměs nepřišlo. Prostě jen pohled do očí a vše je vlastně ok.

Market = )
04.05.2020 4 z 5

Knížka jako taková byla prima, nějak měla "všechno, co jsem od ní čekala", abych byla stejně spokojená, jako u těch předchozích. Pokud bych měla něco vytknout, tak možná přeci jen moc dramatické emoční výkyvy Sawyer - bylo jí 20 a ne 16. Ale to knížce na půvabu neubralo. Co pro mě bylo vážně zklamání byl český překlad. Obávám se, že se jednalo o oficiální verzi a z toho je mi teda vážně smutno. Chtěla jsem si knížky zpětně koupit aspoň jako eknihy, ale tohle bylo vážně strašný. Jako kdyby to překládal stroj a ne někdo, kdo má češtinu jako mateřský jazyk. Škoda.

Elize
04.05.2020 4 z 5

Stejně dobré jako první díl, možná ještě lepší...? Každopádně lepší než díl druhý. Isaac a Sawyer jsou zajímavé postavy, které čtenáři ihned přirostou k srdci. Isaacova proměna v knížce šla až nějak příliš snadno, ale chápu, že na to autorka nemá tisíc stránek, přesto se nemohu zbavit dojmu, že to bylo tak nějak ve skocích. Přesto moc hezký příběh, dobře napsané, čtivé. Sawyer podle mě ze tří knih nejzajmavější dívčí hrdinka. Doporučují pro milovníky romantiky.

Bajkas
04.05.2020 5 z 5

Moc krásná knížka. Děj hezky plyne, nikde nezadrhavá a celkově promyšlený. Trochu mi přijde podobný styl.jako C. Hooverová a překvapivě se čte stejně rychle :-)

přátelství láska romantika vyrovnání se s minulostí

Mona Kasten
německá, 1992