Snít znovu

Snít znovu
https://www.databazeknih.cz/img/books/45_/458845/bmid_snit-znovu-KSM-458845.jpg 4 923 923

Začít znovu / Znova série

< 5. díl

Když se Jude Livingstonové v Los Angeles zhroutí sny, utíká za svým bratrem do Woodshillu, kde se chce znovu postavit na vlastní nohy. Jenže netuší, že jedním ze spolubydlících v bratrově domě je i její bývalý přítel Blake, kterému zlomila srdce. Blake jí hned na začátku dává jasně najevo, že mezi nimi už nikdy nemůže nic být. A ačkoli se toho Jude snaží držet, situace se začíná dost komplikovat… Další román úspěšné autorky Mony Kasten, kterou si oblíbily čtenářky nejen v Německu. Ke známým postavám a příběhům z Woodshillu se v tomto díle připojuje odvážná a talentovaná herečka Jude.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Omega

Dream again , 2020

Kudík
06.04.2021 4 z 5

V nejlepším se má sice přestat, ale stejně to zamrzí, že se s touto rozrůstající partičkou setkám opět až u repete. Docela mi chybělo i poděkování autorky, které zatím bylo v každém díle, ale stejně si říkám, že pokud zvládne během roku napsat 3 romány, tak se třeba opět do Woodshillu vrátí.
„Blakeu, udělej stojku.“ Krásný to trest ve 2. díle od Nolana, za nesplněný úkol. :) Víc prostoru dostal Blake ve 4., kdy se skamarádil s Everly. Jak se mi moc zamlouval předtím, tak zde mi na začátku lezl na nervy. Chápu, že očekávat od svých ex nelze asi nic zázračného, ale to co prováděl doslova nad hlavou Jude ... a následně se při provalení jejího "problému" z L.A. zachoval jako pokrytec, to stejně ty mé sympatie úplně neudusalo. U Jude si říkám, že to byl příběh jako ze života. Velký sen a následně bublina praskne. Je jen na daném jedinci, jak se k tomu postaví a s kým po boku. Co mi udělalo velkou radost je Scott. Stále jsem čekala, jak s ním bude naloženo, až jsem při prvním náznaku zavětřila, no a ono to vyšlo. :)

ivetapl
02.04.2021 5 z 5

Blake jsem si zamilovala hned, třebaže se ze začátku choval jako blbec... Jeho chování jsem ale absolutně chápala. Během čtení mi přirostl k srdci ještě víc ????
Jude.. ze začátku jsem si myslela, že to bude nějaká nafrněná pipka, ale naštěstí se to vyvrátilo. ???? To, co se jí stalo v L.A. mě překvapilo...a tak nějak věřím, že to tak opravdu funguje...

Tento pár byl jako ostatní úplně úžasný a mrzí mě, že není žádný další díl ????????♥️

Babu002
31.03.2021 5 z 5

Ach, jak mi ta série bude chybět.
Abych pravdu řekla, minulý díl s Everly a Nolanem na mě dojem neudělal. Naopak tenhle díl se mi velice líbil. Vidět Blakea z jiné stránky, než jen toho usmívající a energií vyzařujícího kluka, bylo fajn. Jude jsem si taky oblíbila.
Příběh o L.A. mě nepřekvapil, něco takového jsem čekala. Bohužel mám na toto takový šestý smysl, takže jsem to tušila:D
Skvělý konec, sérii doporučuji!

ivetapl
28.03.2021 5 z 5

Úžasné zakončení! Ale já potřebuji další díly! Nutné, snad se dočkáme. Miluju tuhle sérii!!

Špekyn
26.03.2021 4 z 5

Opět porce oddechové romantické lásky, která pohladí po duši. Přečteno jedním dechem za tři dny. Přesto mi v tomhle díle něco chybělo. Náboj mezi hlavními hrdiny nebyl takový jako v předešlých knihách (mimo za mě nejslabšího 4.), úplně jsem jim jejich trápení, chmury a tu obrovskou lásku nevěřila. Uvítala bych také klidně více vhledů do minulosti. Jude mi příliš k srdci nepřirostla, mnohem radši bych četla knihu z pohledu Blakea - ten byl v předešlém díle skvělý.
Závěrečné rozloučení se všemi hrdiny série je fajn, i když celkově v knize prostor nedostali. A je škoda, že to končí. Ale rozhodně vím, že si tuhle sérii budu číst ještě několikrát. :-)

barb_B
25.03.2021 3 z 5

Upřímně tato kniha byla z celé série pro mě ta nejslabší. Nějak mi vůbec nepřirostla Jude a ani Blake k srdci. Jejich lásce jsem prostě až tak neuvěřila, i když Mona ji tam opakovala na každý stránce nejmíň desetkrát (to mi vadilo, někdy méně je více). Dále to nemělo hloubku a skoro žádný děj. Jen plytký popis jak se holka z bodu A dostala do bodu B. Nezaujala. 1 hvězda za obálku, 2 za málo sexuálních scén, 3 hvězda za hlavní hrdiny z předchozích dílů, kteří se tam promítli.

verka135
25.03.2021

Tahle knížka byla potěšením pro mou duši. Za jediný den jsem přečetla půlku knížky a to jsem se ráno nemohla dočkat, až budu s čtením pokračovat. Děj se odehrával rychle. Ke konci mi bylo smutno, že jsem ji už přečetla. Přečetla jsem jí za 3 dny.

Autorka mi splnila, po čem jsem toužila na konci DOUFAT ZNOVU. Zařídila, aby měl Blake svůj šťastný happyend. Do Blakea jsem se zamilovala už v minulém díle. Ukázal se jako dobrý kamarád, který dokáže podpořit i popostrčit. Kdybych si měla vybrat jednoho z klučících hrdinů. Váhala bych mezi Blakem a Izaacem. Po přečtením bych si vybrala asi Blakea.
Jude se mi také líbila. Dokázala jsem se do ní vcítit. Jsem ráda, že si šla za svými sny. Přála jsem jim to oběma. Já happyendy miluji. Miluji takové knížky.
Mona Kasten patří mezi mé oblíbené spisovatelky.

Veliká škoda že tímhle dílem tahle série skončila. Zároveň se těším, až bude k prodeji další její knížky.

Oblíbila jsem si všechny hlavní hrdiny i z předcházejících knížek. Jsem ráda, že se všichni s námi rozloučili. Jsem ráda, že do toho zapojila i Ezru, který taky našel svůj šťastný konec.

Navždy budete v mém srdci.

Red-haired
24.03.2021 5 z 5

Poslední díl mě rozhodně vůbec nezklamal. I když jsem od určité chvíle už měla chuť Blakeovi nakopat, a to i přesto, že jsem ho od začátku knihy prohlašovala za svého dalšího knižního manžela. :D

Moc se mi líbí, jak každý název dílu přesně vystihuje, s čím se postavy budou potýkat. V tomto případě si Blake a Jude nejen hledají cestu k sobě, ale také bojují o to, aby si opět mohli jít za svými sny.

Setkání se všemi hrdiny z minulých dílů bylo velkou nostalgii a jsem vděčná za to, že se tam všichni objevili, ale zároveň neubírali prostor příběhu hlavních hrdinů.

Raislin
22.03.2021 5 z 5

Za mě nejlepší díl z celé série. Kniha mi vykouzlila na závěr úsměv na tváři! Velmi hezký příběh i když mě Blake občas rozčiloval, nakonec jsem mu to odpustila. Stojí za přečtení. Až mě mrzí, že je to úplný konec série.

Denny94
22.03.2021 5 z 5

Již v pořadí pátý a závěrečný díl série Znovu. Lepší zakončení série jsem si nemohla přát jelikož se v knize postupně objevují všichni hrdinové z předchozích dílů. Oproti předchozím dílům zde mají hlavní hrdinové společnou minulost a my se dozvídáme co a proč se tak stalo.

Na příběh Blakea jsem se moc těšila jelikož jsem si ho oblíbila už v předchozím příběhu.Jude mi byla sympatická už od prvních stránek ať už tím,že pije stejnou kávu nebo tím jaká je.Líbilo se mi jak se střídala minulost a současnost týkající se Blakea a Jude.

♥️Jak říká sama Mona Kasten " Návrat do Woodsillu je jako návrat domů"♥️

Určitě si budu pravidelně dávat rereading celé série ♥️Škoda,že se toto knihou musíme loučit se všemi z celé série ♥️

happy19

Celkově sérii označím jako
"pohlazení po duši"
Každý příběh měl něco do sebe a tímto dílem se kruh uzavřel☆
P.S.Nemělo to chybu♡
Jsem natěšena na příběhy nové triologie,-)

,,Bůh neobdarovává lidi sny, aniž by jim nedal sílu je uskutečnit."

Jaruš71
20.03.2021 5 z 5

Není co říct, škoda že už je konec. Málo knih v sérii a málo hvězdiček na hodnocení.

bellass1864
19.03.2021 3 z 5

Krásná knížka i když už mi přišla trochu slabší oproti předchozím dílům. Děj byl příjemný, nenáročný. Ale postavy mi nepřirostly k srdci, jako předchozí postavy. Rozhodně, ale doporučuji přečíst.

zandu
18.03.2021 5 z 5

Opět příjemné, odpočinkové, nenáročné počteníčko.

Jandapoly
18.03.2021 5 z 5

Klasika od Mony,za jeden den precteno.

Jessie_
18.03.2021 5 z 5

Skvělé zakončení tak krásné série! S úsměvem na tváři odkládám poslední díl do své knihovny, ve které má své zasloužené místo :-)

Banni37
15.03.2021 5 z 5

Díky Mono za těch pět úžasných příběhů, prosnila jsem si to do posledního písmenka a nejraději bych začala znovu od začátku!
,,Je úplně jedno, co pro nás osud v budoucnosti připraví, když mu budeme čelit společně.’’

Petriii
15.03.2021 5 z 5

Super zakončení série. Mona umí nádherně psát a pokud chcete jen číst,na nic nemyslet, přiblbě se usmívat,občas být smutní,nechat se prostoupit příběhem a vytlačit pár slz,je to pro vás to pravé. Absolutně vůbec mi nevadilo,že byly příběhy podobné a že jsem věděla dopředu jak to dopadne. To je na tom právě to dobré,proto to sakra čtu,chci zažívat dobré konce :D za mě nejlepší byl teda první díl,začít znovu. Ale snít znovu a cítit znovu se dělí o luxusní druhé místo a rozhodně mám v plánu sérii číst ještě párkrát!

Sarkak94
15.03.2021 5 z 5

Prostě Wow. Já tuhle sérii miluju a ani tento díl nezklamal. Za mě překonal i 3. díl (který zbožňuju), tohle byl naprosto dokonalý příběh, až mě mrzí, že už to celý končí. Blakea jsem si oblíbila už v Doufat znovu, a tady je úžasný. I když jsem měla občas chuť mu dát pár facek, ale na druhou stranu chápu jeho chování. Jude, tak ta je taky skvělá, s ní jsem to celé prožívala, občas mě bylo tak ouzko z toho co cítí ( ano, vím jsem hrozná cíťa )Ale taky jsou tam chvíle kdy jsem se musela smát. Blake a Jude jsou dokonalý pár a celou dobu jsem jim fandila ( i když jsem věděla jak to dopadne ) Hodně jsem si oblíbila i jejího bratra Ezru, ten mě hodně mile překvapil. A jsem ráda jak to mezi ním a ?? dopadlo. Vůbec by mi nevadilo kdyby byla i o něm kniha. Je fajn, že se tu objevují i všechny ostatní postavy.
Když jsem si tuhle sérii ( první 3 díly) kupovala loni v květnu, měla jsem obavu aby se mi libili. A já si je nakonec naprosto zamilovala. Už jsem je stihla přečíst 2x a rozhodně se k ním znovu vrátím.
Už teď se těším na další knížky od Mony, které mi rozhodně v knihovně nesmí chybět

JanuldaN
14.03.2021 4 z 5

Série "Znovu" je moje srdeční záležitost. Mám ráda každý jeden díl. Určitě si všechny knihy v budoucnu ještě jednou přečtu. Jsou to přesně ty příběhy, při kterých si člověk odpočine a přestane myslet na všechny problémy. Vykouzlí vám úsměv na tváři. Mona Kasten má zkrátka dar vyprávění a je jedno, že je příběh neoriginální s řadou klišé. Prostě se čte skvěle!
Vrátit se do Woodshillu je pro mě jako vrátit se do svých vysokoškolských let a setkat se s partou dobrých přátel. Za mne stále nejlepší díly Cítit znovu a Věřit znovu.
Bylo by skvělé, kdyby Mona zkusila napsat LGBT romanci - zajímal by mne příběh Ezry a Scotta :-D
Už teď se ale těším na další připravovanou sérii – Save Me, Save You a Save Us