Z rodinné kroniky Lady Fuckingham

Z rodinné kroniky Lady Fuckingham https://www.databazeknih.cz/img/books/15_/156181/bmid_z-rodinne-kroniky-lady-fuckingham-Kv1-156181.png 3 225 52

Další z pokladů erotické literatury sestává ze dvou povídek, které v českém překladu vycházejí vůbec poprvé. Vyprávějí o rozverné babičce a o nezbedných dobrodružstvích strýce Waltera. Obě byly, stejně jako novela Lady Fuckingham, poprvé publikovány v erotické revue The Pearl, která vycházela v prudérní Anglii v letech 1879 a 1880. Objevila se nečekaně a její iniciátoři jsou dodnes obestřeni tajemstvím. Šířila se mezi nejvybranější společností z vysokých kruhů a po vydání osmnáctého čísla za stejně tajemných okolností zanikla.... celý text

ewisek22
09.06.2016 2 z 5

Nuda, nuda, šeď...:) Lady je mnohem lepší. Dávám dvě hvězdičky a to jsem byla velice hodná...

Night
23.04.2016 2 z 5

Nehorázně zvrhlá kniha plná neskutečně hloupých historek a situací. Samozřejmě, že první sex kolem 10 let a anální styk s více partnery (např. s kapitánem lodi nebo vlastní otec) normálka denní chléb. Klasika monstrózní penisy a bisexualita u všech lidí. Po přečtení knihy jsme museli s partnerkou 5 minut koukat do zdi a vstřebat všechno, o co nás tato kniha "obohatila". Zatím kniha #1 v divnosti.

Romanka89
25.01.2016 3 z 5

Taková nenáročná erotická knížečka, nic víc v tom nehledejte, prostě oddychovka. Lady Fuckingham byla o dost lepší.

Salci
15.01.2016 odpad!

Bylo možné předpokládat, že druhý díl bude slabší než ten první, ale až takovou bídu jsem nečekal. Opakují se naprosto stejné náměty a výrazy. Závěrečným incestem chce autor patrně vyprovokovat a šokovat čtenáře, ale kdo četl první díl, rozhodně vytřeštěné oči nemá. První Lady Fuckingham je dílem, které alespoň umí rozesmát, a na svou dobu se jednalo o velmi originální knihu, proto jsem ji hodnotil kladně. Pokračování je však trapné a vyloženě hloupé, pro mě jednoznačný odpad!

Ven_D
12.10.2015 2 z 5

Souhlasím s komentářem o pár řádků pode mnou - oproti Lady Fuckingham slabý odvar, morálně absolutně mimo mě. Založit někam hluboko a zapomenout.

ClaireW
20.03.2015 4 z 5

Knihu doporučuji spíše mladší generaci ta starší by to nemusela pochopit . Po některých pasážích kdy si to užívá dítě s otcem jsem ji chtěla odložit na věky věků pak sem se ale vrátila a knihu dočetla jedním dechem .

Maya.K.
17.11.2014 1 z 5

Kniha mě moc nebavila, chtěla bych mít i v erotické literatuře nějaký příběh.

Nikiny
22.08.2014 5 z 5

Příjemná změna :) Moje druhá kniha z žánru erotické literatury, čte se sama

Pitbullka
06.07.2014 2 z 5

Oproti Lady Fuckingham obrovská nuda a velké zklamání!

Jujkyna
04.03.2014 2 z 5

Knížce se musí nechat její skvěle zpracovaná obálka, ta působí vážně velmi elegantně. První povídka se mi líbila více než druhé vyprávění, to už bylo místy fakt moc. Vcelku příjemné zpestření dlouhých zimních večerů :).

Missynka
28.12.2013 1 z 5

Tohle se moc nepovedlo. Musela jsem vynaložit hodně velkou námahu, abych knihu dočetla do konce. Zvláštní, že klasickou 'Lady Fuckingham' jsem zhltla během jediného dne.

trynitrix
17.05.2013 4 z 5

Dobrá uchylárna a měla jsem to přečtené za jeden den :-D