Vášnivý hříšník

Vášnivý hříšník https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/308655/bmid_vasnivy-hrisnik-WWq-308655.jpg 4 670 670

Vášnivý svůdník série

A je to tady! Kdo nám ještě chybí do mozaiky božských, vášnivých a hříšných přátel? Lola a Oliver. Sem s nimi. Lola miluje komiksy, sama je píše a kreslí. Oliver vlastní obchod s komiksy, je jejich vášnivý fanoušek. Už vám to došlo? Jim dvěma ještě ne. Milují se, ale nevědí o tom. Dokonce by se dalo říct, že dělají všechno pro to, aby se to neprolátlo. Od začátku až dokonce pořádně zamotaný příběh. A od začátku až do konce nabitý vášní, emocemi, sexem, ale i nedorozuměními a hádkami. Lola už prostě čekala moc dlouho, až se splní její dětský sen udělat film podle svého vlastního komiksového scénáře, a Oliver je vážně trochu moc nesmělý a upjatý. Pochopí Lola, že láska je stejně důležitá jako pracovní úspěchy? Najde Oliver mužské sebevědomí a odvahu pustit se do vztahu, který skrývá nebezpečí, že ho zničí?... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Jota

Dark Wild Night , 2015

machrus
06.11.2016 4 z 5

Já se u knihy velice bavila, několikrát jsem se i chechtala. Dokud to mezi dvojicí jen jiskřilo bylo to vtipné potom to samozřejmě ztratilo vtipnost a bylo to už jenom plné sexu, ale tak to se dalo také přetrpět. Kdo tyto autorky zná, tak ví že těchto scének se u jejich knih dočká. To že Lola chtěla pauzu hned snad po týdnu by se mohlo zdát dost ujeté, ale zase když komiks byl celý její dosavadní život dá se to i pochopit. Kniha nebyla špatná. Mně se možná líbila víc než Vášnivý svůdník.

kik68
05.11.2016 3 z 5

Tohle byla kniha, která se mi četla fakt těžko. I přesto, že jsem se na příběh Loly a Olivera moc těšila, tak jsem od prvních stránek věděla, že to není nic pro mne. Příběh jako takový byl kouzelný o tom žádná, ale pro mě v knize bylo až moc komiksu.
Já za celý svůj život přečetla jen čtyřlístek, a vlastně ani nevím jestli se mi líbil, takže všechny věci kolem komiksů pro mě byli v knize spíš rušivé než zážitkové.

Elčokča
04.11.2016 4 z 5

O něco slabší příběh než v předchozích knihách, ale bavilo mě, jak do sebe byli zamilovaní a nevěděli to. Trochu jsem se ztrácela v tom povídání o komixu- hlavně na začátku knihy ho bylo moc. I tak byla kniha čtivá a bavila mě.

Channach
01.11.2016 4 z 5

Moje první knížka od těchto autorek. Skočila jsem do děje rovnýma nohama. Jako samostatná kniha se mi to moc líbilo. Ale nevím, co tomu předcházelo. :-) Více v mé recenzi v záložkách.

Mellisek
26.10.2016 3 z 5

Nevím co napsat, Laurenku zbožnuji..ALE, tohle nebyl můj šálek kávy. Série božský je prvotřídně TOP. Vášnivý je krapek jinde byť je pěkná. Díl Lolivera nebyl špatný,ale byl prostě jiný.. Nemohla jsem se začíst,zápletka "dobrá" ale čekala jsem víc. Ani L. a ani O. Podle textu sobě neřekli tu hlubokou pravdu proč byli jejich reakce tatové. Tím myslím L. Dětství a chudobu a O. Syndrom méněcennosti.. Škoda ,romatika pěkná byť mě to moc neoslovilo. Tím myslím jen tento díl

JannieH
20.10.2016 4 z 5

Hrozně jsem se těšila na tento díl. Zajímalo mě, jak si k sobě najdou cestu. Byli odlišní od ostatních dvou párů, ale přesto jsem si je zamilovala. Trošku mě zklamalo, že všechno šlo docela rychle a konec mohl být delší, ale jinak úžasná knížka! :)

JanaDor
18.10.2016 4 z 5

V tomto díle bylo erotiky méně než v těch předešlých, což mi vyhovuje. Jako ale pozor, stále tam je, abyste mě dobře pochopili. Když to porovnám, tak je tento díl pro mě nejvíc romantický. Oba hlavní představitelé jsou trochu nesmělí a mají strach, jak to dopadne. Hodně o tom přemýšlejí. Také se potkáváme s dvojicemi z předešlých dílů, kteří jsou již manželé. Celkově se mi to líbilo.

LilliBell
17.10.2016 2 z 5

prave citam tuto knihu. Uz som asi v polovici. Sice pisat recenziu uprostred, neviem, ci je to spravne.. ale nie a nie sa dej pohnut nejakym smerom dalej. Tie temy, na ktore sa bavia hlavni hrdinovia.. Razor, to z akej je planety a kolko ma Quin rokov a ake supinate svaly a aky je dolezity Razorov povod... snad preto, ze komiksy nie su z tej istej planety ako ja.. snad preto, ze necitim ziadne napatie alebo vzrusenie, ktore by malo salat z tychto riadkov... kedze ten nazov "vasnivy... " akosi sa niekde stratil umysel.. ale ok, "su" to Christina Lauren, dam tomu este sancu ale s laskou spominam na predchadzajuce diely, resp. knihy a pribehy ostatnych hrdinov... a pri tejto zivam a dufam, ze vydrzim do konca

Mišule_11
14.10.2016 5 z 5

Jako žádná jiná nezklamala! I když si člověk dokáže domyslet, jak to asi skončí! :-) Přála jsem jim to od začátku těm dvoum komiksovým bláznům! :D

inuska6280
13.10.2016 5 z 5

Nemůžu si pomoct, ale já ty její knihy miluju. Opět parádní příběh, ale Lola mě fakt sral* :D

Samira
08.10.2016 4 z 5

Kniha byla jako všechny v sérii čtivá a příjemná. Ale přiznám se, že jsem nostalgicky vzpomínala na nekomplikovanou přímočarost, která byla oběma sériím od autorek vlastní. Také nesnese srovnání s Vášnivým sprosťákem, který měl všechno a šťávy na rozdávání.
Tenhle díl byl jiný, hrozně zajímavý v ději vedlejším, který se zabýval tvorbou a umění. Nevím, proč jsem myslela, že příběh bude brzdit Oliver. Opravdu se této dokonalé a nakonec překvapivě žhavé postavě omlouvám. Lola mi, ale dala především v druhé části pořádně zabrat. Proto o hvězdu méně. Doufám, že další díl bude mít rozhodnější hrdinku.
Jinak, ale jako vždy skvělé čtení!