Tajemné touhy

Tajemné touhy https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/248989/bmid_tajemne-touhy-fHT-248989.jpg 4 234 57

Wicked série

1. díl

V New Orleansu se začínají dít prapodivné věci… Dvaadvacetiletá studentka Ivy Morganová není jen tak obyčejná mladá žena. Ví, že lidé nejsou jediné bytosti ve francouzské čtvrti. Před čtyřmi lety kvůli nim přišla o všechno. Přísahala si, že ty příšery, které jí rozcupovaly život i srdce, najde a zničí. Ani v nejmenším nepočítala s tím, že by do jejího života, jemuž dává řád pořádek a kontrola, mohl vstoupit kdosi jako Ren Owens. Představuje pro ni neodolatelný šarm a půvabné mužské kouzlo. Ivy zanedlouho dojde, že je pro ni v podstatě stejně nebezpečný jako ti ďáblové, protože s ním ztrácí kontrolu. Navíc už jednou přišla o velkou lásku a nehodlá dopustit, aby se tak krutá ztráta opakovala. Jenže přitažlivost si nevybírá a napětí, které mezi nimi stále narůstá, se odolává stěží. Hluboko ve svém nitru chce… potřebuje víc. Nestačí jí žít ze střípků minulosti a pomsty. Po čase jí dochází, že i Ren má svá temná tajemství. Něco jí zamlčuje. Ivy najednou neví, co je pro ni nebezpečnější: starodávné bytosti, které chtějí převzít kontrolu nad městem, anebo muž žádající si její srdce i duši.... celý text

Romány Pro ženy Fantasy
Vydáno: , Baronet

Wicked , 2014

alzbeta4340
20.08.2016 3 z 5

Fantasy cílené na mladé čtenáře, pro mě ve srovnání s ostatními přečtenými fantasy takový lepší průměr. Moc pěkná je postava skřítka Cinka.

moonchild
14.08.2016 5 z 5

Skvělá kniha,hltala jsem jí jedním dechem

Laf
25.06.2016 5 z 5

Moc se mi kniha líbila a ráda jsem se k ní vracela. Hlavní postavy jsem si hned oblíbila, i když bylo už od začátku jasné, jak to s nima dopadne. Jinak z hlediska fantasy to bylo zase něčím nové a zajímavé a nechyběla spousta zápletek. Teď už jen, aby bylo pokračování :)

Etule
02.06.2016 3 z 5

Musím přiznat, že jsem se k téhle knize nějak nemohla dostat. Ani pořádně nevím proč. Každopádně, jakmile jsem se začetla nedokázala jsem přestat. Děj plynul, nápad s mýty se mi vcelku líbil. Dost mi to připomínalo Nástroje smrti, ale musím říct, že mě tohle bavilo asi tak o sto procent více. Ale co čtenář, to jiný názor. Oblíbila jsem si Rena, byl fajn. Cink... Toho snad ani nejde si neoblíbit. Je pravda, že mi Ivy občas lezla na nervy, ale naneštěstí to nebylo tak často.
Otevřený konec mě skoro zabil. Asi jsem si to nejdřív měla zjistit, protože jestli něco nesnáším, je to čekání na pokračování. Možná bych se díky této informaci ke knize dostala až ve chvíli, kdy by měla více dílů.
Nicméně doufám, že druhý díl vyjde, protože jsem zvědavá, jak se autorka vypořádá s tím, co v prvním díle "spískala". Tak uvidíme. ;)

Zmrzlina
12.05.2016 5 z 5

Nejlepší knížka doporučují !!!!

Terka18
23.04.2016 3 z 5

Autorku mám hodně ráda, její knížky mám přečtené až moc rychle. Ale o této nevím co si myslet. Od poloviny se mi líbila a četla jsem rychle, ale do půlky jsem si říkala, jestli se to nějak rozjede. Takový dobrý střed, řekla bych.

janesy
21.03.2016 2 z 5

Tak tady si komentář neodpustím. Tuhle autorku mám velice ráda a její knihy se čtou samy. Ale tématika sci-fi či fantasy mne prostě nebere, mám raději její romány ze současnosti :(. Takže jsem neobjektivní a na můj názor nehleďte :)! Jdu číst "Navždy s tebou", což jak vím si víc užiju :).

Lenka.Vílka
17.03.2016 4 z 5

Na autorku v jiném žánru jsem byla hodně zvědavá. A dostavil se stejný efekt jako u Jamie McGuire. Její nadpřirozeno je sice dobře napsané (to jednoznačně, Jennifer prostě umí), ale nedostalo mě tak, jako její ostatní knihy. Ale jinak jsem byla spokojená. Až na to, že jsem knihu nepřečetla tak rychle, jak jsem u autorky zvyklá (jedno odpoledne).

Samira
13.03.2016 5 z 5

Autorka má mou přízeň již hodně dlouho a její první u nás vydaný nadpřirozený kousek si mě získal beze zbytku. Originální svět, sympatické postavy, charismatická ústřední dvojice a kouzelný skřítek Cink. Kniha mne vtáhla a už nepustila, konec byl mnou očekávaný, přesto utnutý v náležitě infarktové části. A tak to má být, jen kdo to má vydržet, doufám, že nás nakladatel nenechá trpět dlouho.
Knihu samozřejmě doporučuji!

Slza
12.03.2016

Do té knížky jsem se zamilovala :) stejně jako do Rena....Ale ten konec...až vyjde druhý díl, doufám že to neskončí stejně :D NEVÍTE NEKDO NÁHODOU KDY VYJDE TEN DALŠÍ DÍL??

Kolka97
07.03.2016 5 z 5

Ze začátku jsem si říkala "Panebože, co to je za kravinu?!", po 50 stránkách jsem se začetla a jsem ráda, že jsem to na začátku nevzdala a knížku neodložila. Ale ten konec? Nemůžu se dočkat pokračování! Určitě doporučuji!

LilianaFalcon
01.03.2016 3 z 5

Četla jsem i horší! :-D Např. Eden.
Ono by to zdánlivě mělo fungovat. Je to fantasy, hlavní hrdince je 21, seznamuje vás se světem, který obyčejní smrtelníci neznají, je tam sexy amant, legrační stvoření, má to lehce detektivní zápletku... Jenže ono je to prostě celé tak divně poslepované, protože postavy nefungují samostatně a dohromady už vůbec ne. Vtipné hlášky mi nepřipadaly vtipné, napětí mezi Ivy a Renem na mě nijak nepůsobilo a Cink??? Nějak jsem si ho neuměla zamilovat.
Navíc rozuzlení bylo tak okaté, jak jen může být. Doufala jsem v napínavější a zajímavější závěr.

barborelka
22.02.2016 3 z 5

Asi takhle......víc se mi líbí její romány ze současnosti......autorka je to skvělá, ale tohle mi k ní moc nesedělo ;-)

Vyllandra
16.02.2016 2 z 5

Tak nějak jsem očekávala víc. Po přečtení série LUX od J. Lynn jsem si myslela, že tato série budu stejné úrovně. Propracované postavy i příběh, ale bohužel to tak není. Začátek je rozvleklý a přesto jakoby postrádal řádné uvedení a konec je naopak uspěchaný a jakoby useknutý v polovině věty. J. Lynn píše skvěle, ale tato její kniha se bohužel řadí k těm slabším.

muchomurka
05.01.2016 4 z 5

(Obsahuje spoilery).
Tuto autorku mám velmi ráda a knížka se mi moc líbila, i když se ze začátku příběh hrozně moc vlekl. Neustálé opakování již řečených informací bylo urputné, např. to, že nikoho nemá, že Shaun byl jediný a poslední přítel a že je zvyklá na boj a zranění a že k Renovi nesmí nic cítit. Ke konci se děj konečně rozjel a posunul, bylo to strhující a napínavé a okamžitě chci další díly! Tohle je jediné minus - zase bůhví jak dlouho čekat na pokračování. Vždyť spousta věcí není vysvětlena! Val, Cink, co princ... Jsem napnutá a napnutá budu ještě dlouho. :-(
K Ivy - no, přišlo mi, že s přibývajícími stránkami se chová čím dál víc nerozumně, což mě štvalo a také to, že ačkoli měla různá podezření, něco jí nesedělo či jí běhal mráz po zádech, tak to neřešila. Prostě to přešla. Jsem doufala, že něco, bude pátrat, na něco narazí a nic... Trochu pasivnější, než by se mi líbilo. Ale uvidíme v dalším díle, doufám, že vezme rozum do hrsti a srovná se. Hlavně ať neudělá nějakou kravinu s Cinkem a vlastně i Renem. No, jsem fakt zvědavá, jak to autorka vymyslela dál, pěkně to zamotala.
A velké plus za Cinka, taky bych brala takového spolubydlícího :-D
Mimochodem po přečtení toho jména Shaun mi na mysli vždy vzpomněla na ovečku Shaun, hm, co už... :-D

Beni
30.11.2015 5 z 5

Nádhera, nádhera... Nedočkavě vyčkávám na další díl.. Ale ten je zatím v nedohlednu.. :'(

EvaSupovic
23.11.2015 5 z 5

Přečteno a do poslední stránky jsem doufala, že není na pokračování a přesto....jak mám teď jako vydržet?? Zamilovala jsem si Jinosvět, Rena i Cinka a samozřejmě chci vědět, jak to bude s Ivy dále.