Všetko alebo nič - príbeh pokračuje

Všetko alebo nič - príbeh pokračuje https://www.databazeknih.cz/img/books/24_/24073/bmid_vsetko-alebo-nic-pribeh-pokracuje-yJ7-24073.jpg 4 186 186

Všechno série

Dlho očakávané pokračovanie bestselleru Všetko alebo nič. Ako sa majú Linda, Vanda a Jakub? Akým smerom sa ubrali ich životy?

Koka
18.09.2015 4 z 5

Potrebovala som maličkú knižku do kabelky na dlhé prejazdy metrom, a tak som pri odchode z jednej návštevy dostala toto. Vraj že žiadna "hóchliteratúúúr", ale dobré. A musím potvrdiť, že áno. Veľmi, veľmi uveriteľné, také krásne blavácke (až sa mi zacnelo!), dialógy a vety akoby odpočuté z niektorého prúteného kresla pri kaviarni na Hviezdoslavovom námestí. Trochu prirýchly a podozrivo šťastný koniec to dosť zhodil, ale aj tak ma tá knižka bavila (a to dokáže len máloktorá!).

bzdenca
07.02.2015 3 z 5

Rozhodně lepší jak první díl. Nic nebylo příliš zdlouhavé.

adorjas
02.12.2014 2 z 5

Jemne slabšie ako pôvodný román Všetko alebo nič, ale rozhodne patrí za prečítanie, ak ste sa prvým dielom prelúskali...

DajaF
23.03.2014 5 z 5

Tak tohle mě dostalo! Smála jsem se, plakala, nenáviděla a tajila dech...Fakt super! Autorka píše úžasně!

Aneleh
10.11.2013 5 z 5

Druhý díl se mi líbil víc než první, mělo to větší spád a celkově lépe napsané. Trochu jsem se bála, že si hrdinka zkazí život a její tajný vášnivý vztah vyjde najevo. Jakub nechtěl Lindě přinést nic pozitivního, neměl vlastně ani zájem poznat svoji dceru. Byla jsem ráda, že Linda konečně prohlídla a zařídila si život s člověkem, který jí ukázal ty pravé hodnoty.

Vendelína
17.07.2013 3 z 5

Oproti prvnímu dílu ještě horší. Prostě nic moc. Opakováné situace. Konec byl ale dobrý. Kdyby to nedopadlo tak, jak to dopadlo, dala bych knížce pouze dvě hvězdy. Za ten konec dávám o jednu víc.

Mikejla1308
10.07.2013

Jak jsem byla nadšena z prvního dílu, nešlo nečíst pokračování. Také moc povedené!! Autorku jsem si zamilovala.

Moňule13
28.03.2013

Tenká knížečka, přečtená jedním dechem. Jakub mi byl v tomhle díle silně nesympatický a Linda mě štvala, jak na něho pořád čekala a čekala, a jsem ráda, jak to nakonec dopadlo :-)

doma177
25.01.2013 5 z 5

Kniha super, chvíľami ma už hlavná hrdinka Linda rozčuľovala tým, že ju stále niečo ťahalo k Jakubovi. Koniec síce nečakaný, ale výborný!

mysterygirl
26.11.2011 5 z 5

Nevím, proč byl pro někoho konec překvapivý..Měla snad celý život čekat na někoho, kdo se jí ozve jen jednou za čas a rozčeří vody a nechá ji zas trápit?
Byla jsem ráda, že konečně "prohlídla" a poznala, který muž je pro ni a děti ten nejlepší, nejspolehlivější, kterýmu může věřit.

WEIL
13.09.2011

Je to smutné, když někdo vydělává na slabých čtenářkách.

Ivik774
20.08.2011 5 z 5

Koncem mě velice překvapila, ale jinak úžasně napsané. ;)

Juliatta
27.03.2011 5 z 5

Výborné pokračování prvního dílu, nešlo odložit ani pozdě v noci...

lotos
18.01.2011 4 z 5

...a pak proč má člověk kruhy pod očima ....když je kniha dobře napsaná nejde prostě skončit dokud není poslední stránka dočtena,viz tato kniha.

zfilmováno slovenská literatura

Eva Urbaníková