Všechny moje lásky

Všechny moje lásky https://www.databazeknih.cz/img/books/30_/3027/bmid_vsechny-moje-lasky-OEu-3027.jpg 4 201 35

Rob nemůže dospět, ani kdyby chtěl. Má rád hudbu, ale končí u 70. let. Prodává ji ve svém londýnském krámku, ale jen na vinylech. S prodavači se jak malý kluk baví sestavováním nejrůznějších seznamů Top 5. Právě pracuje na nejnovějším: Top 5 rozchodů s dívkou. Ten poslední nastal proto, že je mu 35 let a neumí si připustit, že už je dospělý...... celý text

Literatura světová Humor Romány
Vydáno: , BB art

High Fidelity , 1995

ehoos
31.01.2015 4 z 5

Pokud člověk neočekává příliš, je to skvělá kniha. Neříkám, že jde nějak hluboko a přináší poselství, ale to není podmínka pro dobrou knihu. Některé knihy jsou prostě dobré jen tím, že si je člověk rád přečte a že ho pobaví. A tahle taková jistě je.

asam
24.09.2014 3 z 5

Milá, vtipná knížka. Ale četla jsem od autora lepší knihy.

Vivienca
01.09.2014 4 z 5

Hodně jsem se u této knížky nasmála. Humor autora je mi blízký. Je to odpočinkové zábavné čtení.

katyka
10.07.2014 4 z 5

Typický Hornby - vtipný a múdry a trochu smutný. Hlavný hrdina Rob by bol síce v skutočnosti na zabitie, ale ako literárna postava je perfektný. :) Odkazov na rozličnú hudbu je tam samozrejme veľa, veď sa to v origináli volá High fidelity, ale na pochopenie toho, čo chce autor povedať, ich poznať skutočne nemusíte. Príjemná oddychová kniha s múdrymi myšlienkami, jediné, čo mi trochu vadilo je, že v zozname piatich skupín alebo spevákov, ktorí budú zastrelení, keď príde hudobná revolúcia, boli aj moji obľúbení U2. :D Inak nemám výhrady. :)

jarmik
27.09.2013 2 z 5

V souladu se žánrem \"pop fiction\" je kniha plná odkazů na písničky nebo televizní pořady a celebrity: to bylo pro mě velice únavné, když jich znám jen malý zlomek.

Přesto jsem knihu dočetl nakonec se zájmem a nevaruji před ní. Nedosahuje však kvalit Jak na věc.

Gizminek
07.09.2013 3 z 5

Milá knížka na odreagování.

xdantex
01.04.2013 4 z 5

Poprvé v životě jsem musel konstatovat že je filmová adaptace lepší než kniha samotná...Ale postavy jsou prostě parádní

swamp
23.10.2012 4 z 5

Je to spíš taková knížka na odreagování, ale pokud si - stejně jako já - rádi vedete statistiky. Bude se vám kniha Všechny moje lásky líbit.

Morgainne
21.09.2012 4 z 5

5 nejvýznamnějších rozchodů, co mě kdy postihly, a to v chronologickém pořadí:
1) Alison Ashworthová
2) Penny Hardwicková
3) Jackie Allenová
4) Charlie Nicholsonová
5) Sarah Kendrewová
Těchhle pět doopravdy bolelo. Vidíš snad někde mezi nimi svoje jméno, Lauro? Mezi prvních deset by ses nejspíš procpala, ale v první pětici nemáš co pohledávat; ta místa jsou vyhrazena příkoří a trápení, na jaká ty se vůči mně zkrátka nezmůžeš.

lennyd
23.08.2012 4 z 5

Když jsem knížku četl poprvé, byl jsem z ní nadšený. I napodruhé, i napotřetí. I stejnojmenný film se mi hodně líbil. Jenže teď mi přijde, že čím jsem starší (a to právě ve věku Roba), tím se mi Všechny moje lásky líbí méně. Sice jsem je opět přečetl takřka jedním dechem, ale různé Robovy hitparády, které mi kdysi přišly ukrutně vtipné, už jsem přeskakoval a tak nějak se nemohl dočkat, až dostane rozum a vyřeší své trable....

Calwen306
12.03.2012 3 z 5

Príbeh jednoduchý, občas čitateľa pobaví, ale to je asi tak všetko. Táto knižka vo mne nezanechala žiaden hlbší dojem

kilometr
29.02.2012 4 z 5

Není to tak dobré jako Fotbalová horečka nebo Po hlavě,ale jako prášek na rozchod s něžným pohlavím, funguje skvěle.

WEIL
29.07.2011 3 z 5

O svých hlavních láskách píše autor úspěšnějších knih.

-Lenicka-
24.07.2011 2 z 5

Já teda nevím .. tolik sem se na tu knížku těšila, ale velmi mne zklamala! Ten postoj hlavních hrdinů se mi zásadně nelíbil!!! Ani ten styl, kterým to bylo psané - dobře, tak občas jsem se zasmála, ale to bylo opravdu málo. Vůbec jsem si nebyly jista, zda tu knížku dočtu, ale nakonec dočetla, ale moc jsem si z ní tedy neodnesla a už nikdy více!

Miru
19.06.2011 4 z 5

Hornby je Hornby a Hornbym zůstane :-)