Všechna pravda, co je ve mně

Všechna pravda, co je ve mně https://www.databazeknih.cz/img/books/18_/188776/bmid_vsechna-pravda-co-je-ve-mne-AnH-188776.jpg 4 128 44

Judith vyrostla v Roswellské osadě, která se řídí přísnými zákony a zvyklostmi. Před čtyřmi lety ona a její nejlepší přítelkyně zmizely. Před dvěma lety se vrátila jen Judith, sama, nenáviděná a přehlížená těmi, kteří byli kdysi jejími přáteli a rodinou. Judith o svém zmizení nemůže promluvit. Žije jako duch ve vlastním domě a mlčky svěřuje své myšlenky a touhy Lucasovi, kterého miluje celý život. On o tom však nemá ani tušení. Když Roswellskou osadu napadnou nepřátelé, dlouho pohřbená tajemství začínají vycházet na světlo. Judith stojí před volbou, zda má žít dál v mlčení, nebo znovu pozvednout svůj hlas, i když to může znamenat, že svět i životy kolem ní se navždy změní.... celý text

Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Egmont (ČR)

All the Truth That's in Me , 2013

Katka.Z
30.04.2014 4 z 5

Kniha byla originální svým dějem,ale nedokázala jsem se pořádně začíst,Prostě mi vadil autorčin styl psaní. I tak tato kniha není špatná :)

Malous
23.04.2014 4 z 5

Nebyla to špatná kniha. Byla originální, tajemná, ale rozsah kapitol byla hrůza. Opravdu se nejde začíst do kapitoly o pár řádcích... Měla jsem problém se soustředěním.. Více úvah než děje.

Karoli282
22.03.2014 4 z 5

Kniha se mi líbila, jen jsem se ze začátku nemohla začíst do stylu psaní. I když příběh skončil dobře, pořád to na mě nějak depresivně působilo :D.

Yvosek
01.02.2014 4 z 5

Ani nevim jak bych se o tehle knize vyjadrila..... Ze zacatku sem si rikala co to je!? :-D ale pak sem musela cist dal a dal :-D:-D kniha nebyla spatna ale zase neni az tak moooc dobra takovej peknej prumer :-)