Volba

Volba
https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/128404/bmid_volba-L2h-128404.jpg 3 339 339

Uvnitř knihy najdete vše, co potřebujete vědět o šťastném a naplněném životě. Přečtěte si i vy bestseller, který může změnit život jednotlivce i celé společnosti! Volba již pomohla desetitisícům lidí získat naději a kontrolu nad svým životem. Budete si myslet, že jste hlavní postavou příběhu a nakonec zjistíte, že to tak doopravdy je! Kniha je plná duchovních lekcí, které mohou navždy změnit váš život. Objevte v sobě skrytou sílu, naučte se, jak se znovu napojit na svou duši a staňte se tím, kým jste vždy chtěli být. Všichni si zasloužíme být šťastní. Tomáš je mladý muž v nejlepších letech. Ačkoliv se zdá, že mu nic neschází, upadá do stále větší deprese. V práci to s ním jde od desíti k pěti a po marných pokusech vzdává i snahu o opětovné sblížení se svou ženou Eliškou. Aby toho nebylo málo, pronásledují ho postapokalyptické sny plné beznaděje. Depresivní nálada ho opustí až v okamžiku, kdy se seznámí s podivínským psychologem Kohlem, který mu ukáže, jak být šťastným a lepším člověkem. To je ovšem jen začátek Tomášova příběhu, který nakonec vyústí ve strhující finále. Volby se jen v Česku prodalo přes 35 000 kopií, v říjnu 2018 vyšla celosvětově, kde se dosud prodalo přes 5000 výtisků.... celý text

Šurka947
22.05.2020 5 z 5

Veľmi dobré a poučné čítanie,autorovi sa kniha vydarila,môžem len odporučiť,ďakujem za super čítanie ????????

marie4134
22.05.2020 5 z 5

Knihu jsem četla na dvakrát a dočítala jsem ji v době, kdy začala karanténa.... bylo až neuvěřitelné, jak se obsah knihy potkával s realitou.. doporučuji přečíst, už jen pro moudrá slova pana Kohla :-)

vera8748
19.05.2020

Knihu jsem si zakoupila.Moc mě potěšilo věnování od autora.Kniha jde mi moc líbí.Pomohla mi při těžkých depresí.Knihu všem doporučuji.Přečetla jsem ji jedním dechem.A teď ji čtu znova.

jana2577
18.05.2020 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem. Rozhodně doporučuji

Alexis647
15.05.2020 5 z 5

Kniha je napínavá.Čtenář se díky detailnímu popisu situace lehce dostane do děje.Nemohla jsem se od knihy odtrhnout.Doporučuji přečíst.

Jarmi213
26.04.2020

Kniha byla úžasná. Četla jsem ji doslova jedním dechem. Jako bonus úžasné věnování

Misa1977
25.04.2020 5 z 5

Knihu jsem dostala k narozeninám od své skvělé kamarádky. Přečtenou jsem jí měla za dva dny,čte se moc dobře. Člověk si uvědomí spoustu věcí, hlavně co v životě je a není důležité,že na sobě musíme neustále pracovat .... Děj mi bohužel velice připomíná současnou situaci , která panuje jak ve světě tak i u nás. Každopádně kniha je skvělá a rozhodně ji každému doporučuji. ????

pajuska26
24.04.2020 5 z 5

Pavlína Nováková :taky už jsem knihu přečetla a splnila moje očekávání a ráda bych řekla , že určitě bylo moc těžké tohle vytvořit a kdyby všechny lidi změnili pohled na svět ,tak by se i v této době lidem žilo lépe. Určitě takových Tomášů je víc, jako v té knize .????

Eszminka
24.04.2020 4 z 5

Knížku mohu doporučit. Kdo je otevřený a pozitivní neodsoudí některé části o meditaci ,které mohou občas vyvolat pár otázek v každém z nás. Kniha zlepší náladu ale zároveň by měla být velkým vykřičníkem pro každého. Mysleme srdcem a svou duší! Není důležité postavení ,moc a peníze, obzvlášť pokud v našich činech přestane být láska. Děkuji autorovi za krásnou knížku.

romana2433
24.04.2020 5 z 5

Úžasná kniha, kterou doporučuji naprosto všem, aby si vážili toho co mají. Uvědomte si co je důležité než bude pozdě. Rozhodně vám to otevře oči. A začnete si užívat života

kaja1991
21.04.2020

Dnes jsem ji vzala do ruky a neodložila dokud jsem se nedostala na konec. Naprosto úžasná kniha. Pro ty co jsou na cestě poznání přináší to o čem už ví. Pro ostatní to může být něžné popostrčení k lepšímu postoji v životě ????

Johy699
20.04.2020 5 z 5

Mám od vas dve knihy dnes mi přišly .
Volba a Revoluce
Ted ctu Volbu a jsem v půlce ...
Asi znáte dost dobre Bibli a víte co bude a také co.svět nemine .Knihu Volbu jste napsal moc krasne v některých částech jsem se i zasmala..
Čekal jsem na chodbě na Elišku a seděli tam dve těhotné ženy myslel jsem si ze některá z nich porodí ale,Eliška naštěstí byla dříve byla na kontrole u gynekologa.????Je od začátku napinava ta kniha .
Tomas mi z části připomíná me ...
Mám také divné sny o konci sveta a také se mi zdálo o mrtvém dítěti ...
Mela jsem veliké Ego ..A deprese úzkosti můj život neměl smysl ...ale pak přišlo světlo .
Ježíš
Kniha se mi velice líbila ..

Sima268
13.04.2020

Ahojte, knihu Voľba mam ako audio knihu, stala sa mojim spoločníkom pri varení, upratovaní, či v kupeľke???? Našla som v nej veľa odpovedí, veľa dobrých rád, ako pochopiť seba aj iných. Je stále mojim sprievodcom a kamarátom navždy, rada sa k nej vraciam. Odporúčam.

jana6425
09.04.2020 5 z 5

Ahoj milovníci knih.
Volba je úžasná kniha.Velmi ráda ji doporučím všem, protože každý si tam najde to své.Je to kniha, která je tak silná, že mi doslova vzala dech a ke konci jsem si musela dávat pauzu,abych vše vstřebala a závěr rozdýchala.Ano, až tak.Nikdy se mi to s žádnou knihou nestalo.Je to opravdu silná kniha.Čtěte a přesvědčte se.
Najděte lásku v srdci.Pa.

hana6151
09.04.2020 5 z 5

Knihu jsem přečetla jedním dechem,kniha je velmi dobře napsaná,je plná mouder a poselstvi.Doporučuju

jana7354
07.04.2020 5 z 5

Kniha je úžasná. Dobře se mi četla. ????

michaela2436
02.04.2020 5 z 5

Vynikající kniha, která má spád, prvky detektivky se propojují s dějem obyčejného hlavního hrdiny, řešícího každodenní problémy, který přemýšlí a nakonec se i zapojí do akce, která jej stojí hodně odvahy a odhodlání. Pracuje na svém rozvoji a chápe, že ego je nutné potlačit v rámci vyšších cílů. Román mě příjemně překvapil, čtivý, a podotýkám, že je duchovním přínosem především pro lidi, kterým není lhostejný život na této planetě, kteří chápou, že díky lásce, porozumění, víře, naději a dobru můžeme ozdravit či uzdravit sami sebe i druhé. Vřele jej doporučuji, autorovi prst nahoru a přeji další literární úspěchy. M.N.

adysenka
02.04.2020

Audio kniha koupená a s nadšením a očekáváním láskyplného pochopení pro svět ve světle ???? tak proč jsem musela místy poslech přerušit a zpracovávat silné emoce rozhořčení až zhnusení nad situacemi nejen v kritu. Nedokázala jsem pochopit jak tak probuzena osoba si dokáže barvitě do detailů upozornit na různé situace. Pokud jste připraveni škálu ROZMANITÝCH emocí určitě doporučuji ???? jelikož i mince má dvě strany a je na nás kterou stranou podáme novému majiteli ???? Alča N.

AndreaVea111
01.04.2020

Úžasná kniha. Na konci jsem uronila slzu. Velmi výstižné téma k dnešní době. Krásně zobrazeno, jak různí lidé smýšlejí a reagují. Sama jsem autorkou knihy o osobním rozvoji (nejmenuji) a mohu říct, že toto bylo velmi hluboké téma. Autor je velmi duchovně vyspělý a jeho knihy jsou velmi napínavé, obsahově krásné a hluboké. Kdo je připraven, dostane velmi hluboké pochopení. Jedním slovem nádhera! Těším se na další knihu.

Alieen
28.03.2020 2 z 5

Tato kniha pro mě byla celkem náročná na přečtení, bojovala jsem s tím knihu odložit a už se k ní nikdy nevrátit, jsem však ráda, že jdem knihu přečetla, rozhodně totiž ve mě něco zanechala a stále nad ní ještě přemýšlím, což je naprosto to nejvíc, co mi nějaká kniha může dát. Mně to vyznělo jako takový příběh o novodobém Hitlerovi.