Volba

Volba https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/128404/bmid_volba-L2h-128404.jpg 3 339 339

Uvnitř knihy najdete vše, co potřebujete vědět o šťastném a naplněném životě. Přečtěte si i vy bestseller, který může změnit život jednotlivce i celé společnosti! Volba již pomohla desetitisícům lidí získat naději a kontrolu nad svým životem. Budete si myslet, že jste hlavní postavou příběhu a nakonec zjistíte, že to tak doopravdy je! Kniha je plná duchovních lekcí, které mohou navždy změnit váš život. Objevte v sobě skrytou sílu, naučte se, jak se znovu napojit na svou duši a staňte se tím, kým jste vždy chtěli být. Všichni si zasloužíme být šťastní. Tomáš je mladý muž v nejlepších letech. Ačkoliv se zdá, že mu nic neschází, upadá do stále větší deprese. V práci to s ním jde od desíti k pěti a po marných pokusech vzdává i snahu o opětovné sblížení se svou ženou Eliškou. Aby toho nebylo málo, pronásledují ho postapokalyptické sny plné beznaděje. Depresivní nálada ho opustí až v okamžiku, kdy se seznámí s podivínským psychologem Kohlem, který mu ukáže, jak být šťastným a lepším člověkem. To je ovšem jen začátek Tomášova příběhu, který nakonec vyústí ve strhující finále. Volby se jen v Česku prodalo přes 35 000 kopií, v říjnu 2018 vyšla celosvětově, kde se dosud prodalo přes 5000 výtisků.... celý text

ketys
13.08.2018

knihu jsem si koupila na základě recenzí a těšila se na zajímavé a přínosné čtení, kniha mě ale zklamala, je to pěkná blbina, škoda vyhozených peněz

Jitka054
12.08.2018 4 z 5

Jitka054: Knížku jsem zakoupila více méně náhodou, na základě recenzí, které jsem sí o ní přečetla na FM. Musím říci, že přesto, že tento žánr mi není nijak vlastní a začala jsem číst s nedůvěrou, kniha mě doslova vtáhla do děje a závěr knihy byl "bomba". Moc pěkné a potvrzuji, že recenze vůbec nelhaly. Velmi dobře napsaná kniha a když jsem jí začala číst, byl velký problém odtrhnout se od ní.

KydlochMoris
12.08.2018 4 z 5

Po dlouhé době jsem četla od českého autora. Musím říct, že mne kniha velmi zaujala a opravdu jsem se několikrát přistihla, že přemýšlím o konkrétních věcech... Rozhodně nelituji!

vera7880
18.07.2018

Knihu jsem koupila své mamce k narozeninám - líbila se a oslovila.. Dalo by se tedy říct že splnila svůj účel..
Po obdržení autorovi žádosti o hodnocení jsem ji následně přečetla také - kdyby člověk nikdy nečetl nebo neshlédl nic s podobnou tematikou, asi by řekl "wow" - tak jako mnohé čitatelky (mužské reakce jsou v menšině.. ?) při facebookových reklamách.. Mimochodem dobře propracovaných, reklama prodává a zde to funguje. ALE: ikdyž jde o jakousi kombinaci, a nic tak nového a nečekaně objevného, včetně očekávaného konce; tak Vás kniha přesto přinutí k ZAMYŠLENÍ: zamyšlení nad knihou i zamyšlení o knize.. A NĚCO Z NÍ ve Vás ZŮSTANE..
Rozhodně budete vědět že jste ji četli, možná Vás osloví jen jedna, dvě myšlenky; a možná se k ní jednou vrátíte, abyste se přesvědčili, že i ta Vaše volba byla správná.. Takže závěrem snad jenom opravdu: "WOW" mladému českému spisovateli, a jen tak dál!

monika3800
15.07.2018 5 z 5

Knihu jsem dočetla,je skvělá.Moc se mi líbila..

Cinka89
12.07.2018 5 z 5

Knihu jsem dnes dočetla.Musím uznat,že pro mě byla velmi čtivá a vtáhla mě snadno do svého děje.Ale na druhou stranu-když nad tím přemýšlím-musím souhlasit s jinými komentáři zde uvedenými,že kniha není pro každého.Kdybych to četla před pár lety,věřím,že by mě to také pravděpodobně neupoutalo.Úžasné na tom pro mě je uvědomění si,jak se život postupem času mění a s ním i naše názory a pohled na svět...

jitka6915
24.06.2018

Dnes jsem dočetla knihu a zpočátku mi chvíli trvalo, než mě vtáhla do děje, v průběhu čtení mě ale dostala a konec jsem už hltala. :) Velice krásná kniha a určitě k zamyšlení nad světem a lidmi samotnými. Konec mě překvapil, ale když jsem o tom přemýšlela, tak jinak by to nemělo takový efekt. Za mě určitě stojí za přečtení :)

quiqui
13.06.2018

Zmínku o knize jsem našla na internetu a tak jsem to zkusila. Za necelý den jsem jí měla přečtenou. Dobře se četla. Byly tam zajímavé obraty, třeba jak kapky stékají z auta. Ale nejvíce mě zaujala myšlenka ega, srdce, světla. Bylo to pro mě zajímavé čtení. I další část knihy se mi líbila. Určitě bych jí doporučila. Třeba Vás chytne jako mě.

poponda
12.06.2018 4 z 5

Kniha je velice zvláštní zamyšlení nad koncem světa.Určitě by jsem to nechtěla prožít.Láska je opravdu mocná,ale musí se v ní věřit.

makki.xoxo
12.06.2018 4 z 5

Než jsem knížku začala číst, koukala jsem na recenze. Teď už chápu ty rozdílné hodnocení.. Aby se knížka člověku líbila, musí mít trochu odlišné rozumové vnímání a pohled na svět. Nějakým způsobem by měl mít přehled o základech duchovního světa a být jeho příznivcem. Pokud tomu tak není, je možné, že Vás právě tato knížka k tomuto vědomí přivede. Je to zajímavé čtení, ale jak říkám, jen pro vybrané čtenáře. Knížka není pro každého, ale já i mamka jsme byly z knížky nadšeny! Doporučuji. :)

Allla9
11.06.2018 5 z 5

Kniha mě zaujala. Dávám plný počet hvězdiček.

Emilka123
10.06.2018 5 z 5

Knihu jsem neodložila dokud jsem nedočetla do konce.Hluboce na mě zapůsobila. Prožívala jsem zrovna depresivní období a čtení této knihy mi pomohlo ventilovat mé úzkosti a nasměrovala mé myšlenky jiným,mnohem lepším směrem.Děkuji,na mne zapůsobila přímo blahodárně.Přimělo mě to zvolit si svou cestu a věřit,že bude líp.Troufám si říct,že v této chvíli mi zachránila život a děkuji panu Jakubovi.

nada7478
08.06.2018

Knihu jsem přečetla jedním dechem,všem doporučuji,je hodně k zamyšlení,vede člověka správným směrem,je to hodně z dnešní doby,přesně tak jak to vypadá........

Martina100
23.05.2018

Knihu mam přečtenou . A můžu jen doporučit .Ještě pořad mam o čem přemyšlet. Je jak duchovni ,že můžete najit svou cestu když nevite jak . Tak i co se stat muže ,hlavně v dnešní době , kdy se podepisuji dohody , kde se nas snaži připravit o naše prava . Konec teda velice překvapil .

alena3840
18.05.2018 3 z 5

Knihu jsem zakoupila když jsem viděla reklamu,přiznám že mě to lákalo a byla jsem hodně zvědavá.Recenze jsem neřešila.Obrázek si musí každý udělat sám.Do knihy jsem se začetla,pak jsem chvíli nevěděla jak se zakousnout a pak jsem dočetla do konce jedním dechem.Bylo to zvláštní,chvílemi "fantasmagory" ale proč ne.Kdo chce,koupí,kdo ne jeho věc.Autor je náhodou frajer že tohle dokáže vydat,plní si svůj.Jediný co mi vadilo byl konec,ten hodně překvapil, to má u mě autor malý bezvýznamný mínus :-) celkově jsem spokojená,neočekávala jsem žádnou bombu,takže ani nemohu být zklamaná.

lenhart23
15.05.2018 odpad!

Ano, taky jsem podlehla reklamě. A byla jsem z toho smutná jen do té doby, než jsem našla, že si to autor vydal vlastním nákladem. Pak chápu ty reakce dole, ale já si na to hrát nebudu. Prostě ta kniha za ty peníze opravdu nestojí.

Dagnov157
15.05.2018 1 z 5

Tak mi tu knihu poslala kamarádka, abych jí napsala, zda se jeví být špatná jen jí, nebo mají pravdu fanynky na databázi. Nejdřív mě pobavil ten rozporuplný výsledek tady, než jsem si všimla, že ty nadšené nepíší vůbec konkrétně, žádné příklady, proč se jim kniha líbí, jaké jsou hlavní postavy. Nic. Tak jo. Přečetla jsem i horší knihy, zde ale byl ve vzácné symbióze zmatený obsah, špatná stylistika , naivně řešené situace (ze dne na den sehnané letenky do Afriky, zrovna v takové rychlosti pro neznámého člověka vyrobené dokumenty, sjednaná schůzka s premiérem - opět ze dne na den - ve Sněmovně, nikoli na Úřadu vlády) a dalo by se úspěšně pokračovat. Jak už tu někdo napsal - slátanina. Až to na mě vykoukne na FB, vezmu své přebujelé ego a schovám se na Mírově. (Kdo četl, pochopí).

Ouninka
15.05.2018 odpad!

Dočtena...za mě teda ne :(. Přišlo mi to jako hrozný miš maš všeho...pár mouder se knize upřít nedá - nicméně jsem podlehla masivní reklamě na FB. Knihu jsem hned prodala dál :/

Kámo205
13.05.2018 5 z 5

Kámo205Kámo205upravitdnesodpad!
Kniha přečtena s lehkostí a dobrým pocitem v srdci :) Hodně přibližuje dění v současné společnosti a jak je vidět na komentářích níže, ještě hodně lidí dává přednost svému egu :(

pavla3221
12.05.2018

Knížku jsem přečtla jedním dechem, moc se mi líbila. Velice zajímavě napsaná. Moc ráda se k ní zase vrátím.