Idol

Idol https://www.databazeknih.cz/img/books/46_/460544/bmid_idol-E68-460544.jpg 4 620 620

VIP série

Libby Killian se jednoho dne objevil opilý a rozvalený na mém trávníku. Byl domýšlivý a sexy, s obličejem, který by mu záviděl sám bůh, a nechtělo se mu odejít. A postupně se mi ten okouzlující a hříšný muž dostal pod kůži. Začala jsem chtít víc. Mohl by být můj, kdybych měla odvahu zabrat si ho pro sebe. Každá žena na světě si však myslí, že patří jen jí. Jak si svého idola udržíte, když vám ho chtějí všichni vzít? Killian Jako frontman nejslavnější rockové kapely na světě jsem prožíval svůj sen. A všechno se to po jediném osudovém rozhodnutí rozpadlo na kusy. Potom jsem poznal Liberty. Ta nabručená samotářka je docela roztomilá. Ne, škrtněte to. Kdykoli se jí dotknu, celá se rozpálí. Chci ji víc než stát na pódiu před stadionem plným fanoušků, kteří skandují mé jméno. Svět chce, abych se vrátil a koncertoval. Já ji však nechci opustit. Musím vymyslet, jak tu poustevnici dostat z její skrýše a udržet si ji. Protože s Libby se všechno změnilo. Úplně všechno.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Idol , 2016

Saimoon
29.05.2021 5 z 5

Moc pěkně napsané. Určené akorát tak k odreagování a nejedno srdce na konci zaplesá. Kdo chce nějakou pěknou romantiku, vřele doporučuji.

Raislin
26.05.2021 5 z 5

Skvělá oddechovka z hudebního prostředí. Hezky se čte a hlavní hrdinové jsou moc sympatičtí. Plná citu! Za mě stojí za přečtení.

Majuš333
24.05.2021 5 z 5

Krásna a sladká rozprávka... Príbeh vandráka z trávniku a Elly May som si naozaj užila... Sľubný začiatok novej série a ani neviem, na koho sa viac teším v pokračovaní...či na Brennu, Gabriela alebo Jaxa...

Pokud někoho milujete, necháte ho odejít. Takhle se to říká, ne? Tedy že pokud to tak má být, ten člověk se za vámi vrátí.

Tesset
22.05.2021 2 z 5

Ze začátku to vypadalo dobře, ale pak už se mi to moc nelíbilo. Hlavně teda proto, že mi ty postavy přišly takové ufňukané. Samé sladké řečičky, jaké by nikdo normalně nepoužil. Za mě se tahle řadí spíš k těm slabým, které znovu číst nebudu.

Anna195
20.05.2021 5 z 5

Keďže mám veľmi rada príbehy z hudobného prostredia, tak som sa začítala do tejto skvelej knihy. Autorka bola doposiaľ pre mňa jedna veľká neznáma, ale už teraz viem, že sa teším na ďalšie príbehy od nej.

Libby žije svoj samotársky život, až kým jej doň nevstúpi muzikant Killian, ktorý ho prevráti naruby. Veľmi sa mi páčilo ich zoznámenie, no najmä to, ako Libby zareagovala na opitého Killiana, na tom som sa dobre pobavila a ich slovné prestrelky boli skvelé, jednoducho ani jeden si pred druhým nedával servítku pred ústa. Postupne sa z nich stávajú priatelia, začnú sa viac spoznávať a otvárať sa jeden druhému a toto priateľstvo prerastie do niečoho väčšieho. Keď si Libby a Killian začali vytvárať medzi sebou silné puto, tak hneď tu som vedela, že tieto postavy jednoducho musia byť spolu. To čo obaja zažili si zaslúži šťastný koniec. Killian a Libby sa v príbehu úplne dopĺňali.

V druhej polovici príbehu nás autorka presunie na turné Killianovej skupiny Kill John, kde spoznávame aj jeho kapelu a ľudí, ktorí pracujú s kapelou. Všetky tieto postavy, boli pre mňa, ako čitateľku zaujímavé. Táto časť bola viac živšia, pretože tu sme viac ponorení do sveta muzikantov a zároveň Killian a Libby musia prekonávať prvé prekážky. Tu cítite, že rozhodnutie, ktoré ku koncu obaja urobili nebolo pre to aby tomu druhému ublížili, ale práve naopak. Musím pochváliť záver príbehu ten si ma úplne získal. Príbeh je nielen o hudbe a svete muzikantov, pretože v tomto príbehu nájdete lásku, priateľstvo a úžasnú chémiu medzi postavami.

Áno, táto kniha je taká sladká romantika spojená s hudbou, ale musím povedať, že to, ako autorka poňala celý príbeh sa mi páčilo a už teraz sa teším na ďalšiu časť.

LilianaFalcon
18.05.2021 3 z 5

Začátek byl skvělý, rychle vtáhl do děje. Pak nastalo dost sporných momentů, kdy mi přišlo, že jednání hrdinů neodpovídá jejich vykreslenému charakteru, no a...
Závěrečná část se neskutečně vlekla.
A i toho sexu tam na můj vkus bylo moc.
Ale když to vezmu kolem a kolem, nebylo to až tak úplně špatné.

happy19
15.05.2021 5 z 5

Hodně podařený kousek z nové série,-)
Krásně vykreslené postavy!
Muzikanti se nikdy neomrzí že ano?!

„Neodpoutávej se nikdy od svých snů! Když zmizí, budeš dál existovat, ale přestaneš žít.“

martina1797
12.05.2021 4 z 5

Krásná, romantická a odpočinková knížka. Moc se mi to líbilo. Je to sice taková pohádka, ale proč ne.

Petronella.k
10.05.2021 4 z 5

V první řadě o této knize jsem čekala, že nenávist Libby vůči opilému vandrákovi, bude trvat déle. Nicméně celkově mi kniha připomněla film - Zrodila se hvězda, jen bez smrti na konci. Příjemná oddechovka v prostřední rockové kapely, to je přesně mé gusto a hvězda dolu je za to, že jsem čekala asi větší drama před happyendem. Každopádně se těším na další knihu ze série VIP, která má být o Scottiem.

Zomy
08.05.2021 4 z 5

Na Idola jsem byla hodně natěšená, protože, přiznejme si, která z nás nemiluje tyhle drsné rockery se zraněným srdcem. Tipovala jsem to na jasných 5 hvězd.

No nakonec je z toho 3,5 hvězdy. Nejsem vyloženě zklamaná, knížka splnila v rámci žánru všechno, co by asi měla. Začátek byl výborný a mnoho sliboval. Škoda, že si knížka neudržela stejné tempo, uprostřed už totiž byla hluchá místa, oba se trápili, oba se chtěli vyjádřit, ale nikdo se k tomu neodvážil - samozřejmě pro dobro toho druhého. To už bylo místy až otravné.
Vlastně jsem si ani nedokázala pořádně představit Killiana - byl skoro až neslaný nemastný, chvíli vtipálek, chvíli fatalista, ochranář, traumatizovaný umělec,... co vlastně.

A přesto to nebylo špatné a já se těším na další díl ze série.

mysanda20
06.05.2021 2 z 5

Tak mě bohužel tahle kniha nebavila. Nedokázala jsem ji dočíst

MamaKnihomolka
04.05.2021 5 z 5

Příběh slavného zpěváka ze skupiny Kill John a skromné ženy, která se ocitla ve slepé uličce svého života, o které nevěděla dokud se neobjevil u ní na trávníku.
První díl série VIP, u které mě anotace upoutala natolik, že jsem si knihu objednala už v předprodeji (a to se u mě moc často nestává).
Skvělá obálka slibuje příběh plný hudby, rokenrolu a koncertů. Už po přečtení prologu jsem věděla, že se mi kniha bude líbit. Ušklíbala jsem se, hihňala se a smála pošťuchováním a slovním narážkám mezi hlavními postavami.
V každé kapitole nahlédneme do hlav Liberty a Killiana. Líbí se mi vyjadřování obou postav tak, jak jim pusa narostla. Nejen, že je to čtivější, ale také osobitější a já měla pocit, že ty postavy jsou skutečné a vážně se někde nachází idol Killian James. Ano Killian se až moc zmiňuje o svém penisu, ale k jeho povaze to sedí.
Konec mě dojímal a po hrozně dlouhé době se mi stalo, že jsem se nedívala na počet stran a nepočítala kolik mi zbývá do konce, protože jsem nechtěla aby příběh skončil. Potřebuju další díl, který tentokrát má být o vážném a sexy manažerovi skupiny Kill John Scottiem.

hana1039
02.05.2021 5 z 5

Miluji tyhle žánry z hudebního prostředí :-), předvídatelné, ale super čtení, chtělo by to hned a okamžitě další díly :-))!!!

Kubikuli
26.04.2021 4 z 5

První, co mě po pár desítkách stránek napadlo - zrodila se hvězda .. čtu snad románovou předlohu ? Těžko tak moc se tomu knížka podobá, že to snad ani hezké není... Čte se to celkem fajn, je to taková ta jednohubka.. Ale znovu ji určitě nikdy číst nebudu...

ivetapl
26.04.2021 4 z 5

Tohle bylo krásný. Skvělá oddechová četba.
Libby se mi moc líbila. Že nebyla úplně poprděná a zblázněná, když zjistila, kdo Killian je. Měla svou hlavu a to se mij na ní líbilo. Jako na začátku mě úplně dostala, jak se o Killiana postarala
Killian... Ten rošťák se mi líbil už od začátku. Pak když Libb bránil v kapele bylo úžasné

Oba dva mi přirostli k srdci a moc se těším na další díl, který bude o manažerovi Killianovi kapeli. A podle toho, co jsem o něm četla v tomhle dílu to bude skvěle, protože on je boží

Co mě poslední dobou zaráží, že v každé knize, kde je kapela, tak je to ,,nejslavnější roková kapela na světě"

Mikuše-Ivet
25.04.2021 3 z 5

Na knihu jsem se moc těšila a první stránky vypadali na zajímavý příběh, ale ten se nekonal. Děj je na mě moc táhlý, nic moc se tam neděje. Ve skratce poznali se, zamilovali se a vzali se? Mě tam chyběl zvrat a nějaké napětí. Možná to bude tím, že jsem měla na knihu Moc velká očekávání

evineckY
21.04.2021 5 z 5

Tak zase něco z hudebního soudku. Sice je to obehraná písnička, ale lásky není nikdy dost, tak za mně super :-)

Libby. Jsi můj důvod pro všechno, co dělám, odpověď na všechny otázky.“
„A ty, můj milý vandráku z trávníku, jsi můj domov. Pokud nejsem s tebou, jen se bezcílně toulám. A jsem z toho unavená, Killiane. Chci být už doma.“

musivila
20.04.2021 5 z 5

.. nikdo nečeká, že mu na trávníku před barákem přistane rockový bůh. Navíc jako opilý vandrák ….
Zas po delší době kniha z prostředí života rockové skupiny a jejího frontmana a za mě super. Miluji rockery a knihy s podobnou tématikou ❤ Už se těším na další díl z této série.

petusska01
19.04.2021 2 z 5

Nebol to zlý príbeh, ale popravde ani nijako uchvacujúci. Z tohto muzikantského (rockového) prostredia som čítala aj oveľa lepšie príbehy. Zo začiatku nič moc, potom už sa to trošku rozbehlo, páčili sa mi sarkastické hlášky Libby a Killian sa mi zdal trošku taký nemastný neslaný. Myslím, že postavy boli relatívne v pohode, len autorka ma nevedela tak vtiahnuť do deja, poprípade vystihnúť tu príťažlivosť medzi nimi...Neviem, niečo tam u mňa nefungovalo. Relatívne však príbeh poskytuje všetko čo očakávame od takejto knihy a preto môžem pokojne odporúčať...

novi74
19.04.2021 5 z 5

Ano, tak tohle jednou za čas můžu a když je to ještě z rockového prostředí tak dvakrát :-) příběhem protkané odkazy na písničky mě poslaly do puberty, prostě spokojenost a doufám, že se brzy dočkáme pokračování stejně jako u velice podobné série https://www.databazeknih.cz/serie/stage-dive-5541 , která byla super, ale tohle je trochu propracovanější a tedy o hvězdu lepší.

erotika hudba

2021  82%Idol