Třináct – Třetí díl neobyčejného deníku obyčejné holky

Třináct – Třetí díl neobyčejného deníku obyčejné holky https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/47194/bmid_trinact-treti-dil-neobycejneho-deni-c8O-47194.jpeg 4 177 22

Viki série

Viki Perryová má konečně úžasných třináct! A v tomto zásadním roce svého života zažije opravdu pozoruhodné věci mimo jiné okusí první pořádný polibek, nechá si růst vlasy kvůli dobročinnosti, uvědomí si, jak je důležité mít kamarádky na život a na smrt, a v okamžiku, kdy si její kluk až podezřele hodně všímá jisté dívky s kroužkem v nose, všem ukáže, že má zdravé sebevědomí a ví, co chce. A ani doma u Perryů není nouze o vzrušení, neboť sestra Sandra končí studia, šestiletý bráška se rozkoukává po „velkém“ světě, máma čeká neplánované miminko a je neustále v jednom kole, zatímco táta se snaží svými tradičními vtípky vzbudit úsměv na rtech každého člena Perryovic rodinky.... celý text

Literatura světová Pro děti a mládež Dívčí romány
Vydáno: , Jota

Thirteen , 2008

Kyta
03.09.2013 4 z 5

Druhý přečtený díl ze série Viki, knihu Jedenáct jsem z neznámého důvodu vynechala.
Musím říct, že mě nijak zvlášť nenadchl, ale ani jsem ho nechtěla odložit. Zajímal mě ten příběh. Ale Viki je prostě jiná než ostatní puberťačky. Někdy je dětinská a někdy se chová až moc dospěle. Nebo tak mi to aspoň připadalo, když jsem knihu četla. Třináctiletou Viki čeká první pusa, zbytečné trable se svým klukem...Některé momenty mě opravdu dajaly. Je napsána způsobem, který mi připomněl zápisky z deníku. Přesně takovým podobným stylem je napsána. Popravdě se mi styl deníků moc nezamlouvá, ale tahle knížka je prostě jiná (myslím v dobrém) :) Četla se velmi rychle. Jsem si jistá, že poslední díl, Čtrnáct, si přečtu stejně rychle a s chutí jako knihu Třináct. :)

lela13
29.01.2012

Úžasný příběh moc se mi líbí :)