Grace, moje spása

Grace, moje spása
https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/506854/bmid_grace-moje-spasa-382-506854.jpeg 4 270 270

Vested Interest: ABC Corp. série

Po příbězích otců zakladatelů BAM ze série Vested Interest a Kontrakt je tu další generace! První kniha z navazující série ABC Corp., v níž se historie tak trochu opakuje… Grace, nestarší dcera Richarda VanRyana, má život jasně připravený: studium práv, kariéra v ABC a před sebou zářivou budoucnost. Než do něj vstoupí Jaxson Richards. Je úplně jiný, než si plánovala. Starší, sexy, nedostupný. A hlavně - je to její šéf. Když mezi nimi propukne vášeň, vybuchne zároveň i celý její život? Bude muset volit mezi láskou a rodinou?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: ekniha , Baronet

My Saving Grace , 2021

narisa
03.01.2023 5 z 5

Krása. Opravdu jsem si čtení moc užila. Miluju tuto velkou rozvětvenou rodinu a na příběh Grace a Jaxsona jsem se hodně těšila už od předchozího dílu. A jsem velice spokojená. Jejich vztah byl bouřlivý, plný emocí a úžasně dojemný. A slovní přestřelky mezi Richardem a Jaxsonem byly absolutně úžasné. Nasmála jsem se. Tato autorka je pro mě vážně taková sázka na jistotu. Píše krásné romantické pohádky pro dospělé. Už se nemůžu dočkat dalšího dílu o Ronanovi.
Všem vřele doporučuji.

Knihy_nad_zlato
31.12.2022 4 z 5

Tohle je jedna z těch knih, kdy jsem nejvíc ráda, že je psaná z pohledu obou hlavních postav.
Četlo se to samo a jo, i příběh se mi líbil, ale byl dost ohraný. Až teda na ten nesmysl se svatbou, to fakt není v každé knížce a, i když to podle mě fakt nedávalo smysl, tak mě to holt prostě bavilo.
Grace i Jaxson mi sedli dost. A hlavně měli fakt výbornou chemii. Ještě musím vyzdvihnout veškeré interakce mezi Jaxsonem a taťkem od Grace. To bylo prostě božský.
A jako on má být ještě nějaký díl o Ronanovi? Na to se mega těším.

Ralemo
29.12.2022 5 z 5

Miluju knihy od této autorky a ani tato nebyla výjimkou. Nádherně vymyšlený příběh, klasické téma šéfa a podřízené mě neodradilo a kniha stojí za přečtení. Krásné oddechovka k odpolednímu kafíčku, které se bude líbit každé romantické duši. Příběh se zajímavou zápletkou, dramatem, bolesti a spoustou lásky. Líbí se mi propojení s BAM, tak můžeme vidět jak se všechny postavy dále vyvíjejí. Určitě doporučuji. :)

havrmoni
28.12.2022 5 z 5

Chtěla jsem si jí syslit a počkat na další díly. No po vánočním úvodu do této série jsem neodolala. Je to opět nádherně oddechové čtení. Jsem v příbězích této autorky hrozně ráda a moc ráda vklouznu i do této nové série. Vůbec mi nevadí, že je to sladké, nostalgické a tak podobně. Je to prostě laskavé a hezké čtení (jiná slova mě nenapadají).

Tesset
15.12.2022 4 z 5

Moreland většinou nezklame a ani tady to nevyšlo. Super kniha. Motivy J. jsem moc nechápala, ale ok četlo se to fajn. Akorát mi trošku začíná lézt na nervy ta velká, šťastná rodinka z BAM, kdy jsou všichni spolu pořád tak spokojení atd. Člověk už se pomalu ztrácí kdo s kým vlastně je a čí dítě je čí. Všichni se hned musí brát a mít děti. Závěry by měla autorka trochu doladit, aby nebyly všechny stejné.

Ketfl
12.12.2022 4 z 5

Čenichovka byla dobrá! :-D

Každopádně opět krásná jednohubka od autorky. Ano, příběh není ničím originální a trochu připomíná Kontrakt, ale já se stejně nemohla odtrhnout. Chemie mezi Jaxsonem a Grace byla skvělá. Sice mě Jaxson štval, že si pořád nechtěl přiznat city ke Grace, když to bylo úplně evidentní, ale za mě parádní odpočinkové romantické počteníčko. Rozhovory mezi Richardem a Jaxsonem mě pobavily, ale nedovedu si představit, že by i u nás probíhaly takové hlášky mezi mnou a tchánem nebo partnerem a mým otcem, ale nevadí. :-D Už se moc těším na příběh Ronana.

Kešu1981
11.12.2022 4 z 5

Čtivé, povedené... jasně známé téma: šéf a podřízená. Oba silné osobnosti, každý se svým vlastním problémem. Vlastně se krásně doplňovali...určitě si přečtu další díly :o)

AliceTief
10.12.2022 4 z 5

Tak nějak jsem doufala, že to bude navazovat na svatbu o Vánocích, to sice ano, ale asi až od půlky knihy. Jinak přečteno velmi rychle, autorka se čte sama =) Už se těším na Rorana =)

LenRan
09.12.2022 4 z 5

Povedené, trošku mi to připomínalo Kontrakt, takže nic extra originálního, ale zábavné a příjemné čtení. Kdybych ale věděla, že většina Svatby o Vánocích bude znovu tady popsaná, tak bych ji nečetla, to mi vadilo, že jsem to musela číst znovu.

lusitta05
08.12.2022 5 z 5

Ja som s takouto romantikou úplne spokojná. Krásny príbeh.

bosorka382
07.12.2022 4 z 5

druha polovica knihy to zachranila, lebo zaciatok bol na moj vkus rychly a velmi sladky

kristyna9911
07.12.2022 5 z 5

Top bylo špičkování mezi Jaxsonem a Richardem knížka byla úžasná těším se na další díly od Melanie

hana1039
05.12.2022 5 z 5

(SPOILER) První díl je za mnou ️... já si to tak užívám až zapomínám na čas :-) jako vždy z pera M.M. ... nejvíce mě bavily ty části ke konci,kdy se Richard a Jaxson špičkují,Jaxson dostává,,čenichovku,, 2x !!! a ten úplný konec,kdo bude chovat v náručí dceru ( vnučku ),tak ten je úplně top :-)))))

Zomy
04.12.2022 4 z 5

Tak tahle knížka se Melanii povedla. Dost možná je to pro mě zatím její nejpovedenější kousek. Je to o chloupek míň sentimentální než obvykle (aspoň první půlka) a rozhodně to bylo občas i vtipné.

Grace i Jaxson byli sympaťáci a celou dobu si byli rovni, z Grace se nestala žádná ufňukaná chudinka. Jaxson byl dobrý hrdina, měl jiskru a vtip. Jeho péče o Grace mě brala za srdce a i když si hrál na drsňáka, byl chudák v háji hned od začátku :-)

Téma je klasické kancelářské klišé, ale dobře zpracované. Konec už byl kapku přeslazený (třeba převlečení za Santu na mě bylo moc), ale autorka ty cukrkandly prostě mívá.
Tohle mě bavilo!

Elliee
01.12.2022 5 z 5

Tak to byla nádhera! Kontrakt jsem milovala, tak jsem byla zvědavá jaká bude tato kniha… Autorka nezklamala, setkávat se v průběhu knihy s hrdiny z předchozích sérií a Richard v roli starostlivého otce? To nemělo chybičku, vtipné scény nechyběly… Ke knize se určitě ráda opět vrátím :)

věkový rozdíl partnerů (age gap)

2019  80%Kontrakt
2020  78%Bentley