Velká encyklopedie her 2: Hry v klubovně

Velká encyklopedie her 2: Hry v klubovně https://www.databazeknih.cz/img/books/71_/71490/velka-encyklopedie-her-hry-v-klubovne-71490.jpg 5 43 3

Velká encyklopedie her série

Nejlepší a nejzajímavější hry z celého světa. Autor zde řadí hry např.: Hry rozvíjející intelektové dovednosti (hry cvičící paměť, smysly), hry, kde rozhodují hráčovy schopnosti i náhoda (hry s kartami, s kostkami, s dominem), hry cvičící motoriku (hry rozvíjející rychlost, sílu, obratnost) apod. Kniha je určena vedoucím dětských kolektivů.... celý text

n.ezn.amy
11.12.2023 5 z 5

Kniha se mi dostala do rukou začátkem devadesátých let a je ideální pro hry v místnosti. Jak karetní tak ostatní hry jasně a srozumitelně vysvětlené. Hry jsou určené jak pro dva tak více hráčů. Ideální pro kolektiv, ve kterém se hlavně mladší hodně zabaví.

Kapis
29.09.2014 5 z 5

Vynikající záležitost a dobře odvedená práce. Hodně využíváná kniha v dobách, kdy jsme jako děti ještě nebyli obtloustlí závisláci na počítačích a lítali jsme pořád venku a pořád si vymýšleli zábavu, hráli miliony her a užívali si dětství bez moderní techniky. Tento díl jsem taky asi projel a čerpal z něj nejvíc. A brzo ji asi opět otevřu, abych mohl začít vymýšlet zábavu bez hledění do monitoru, rostoucím dětem. Jsem moc rád, že jsem si uhájil vlastnictví této čtyřbichlové parády až do dospělosti a nikde ji nezašantročil.

LordSnape
02.07.2012 5 z 5

Hned po "Hrách v přírodě" asi nejužitečnější kniha jak zabavit dětský kolektiv. Vhledem k tomu, že jsme se tehdy vyskytovali buď v klubovně nebo v přírodě, nepřišly mi "Hry na hřišti" a "Hry ve městě" už tak potřebné. Vůbec nejlepší na celé herní sérii od pana Zapletala je však její úžasná rozsáhlost. Z takového množství si vybere opravdu každý!

Miloš Zapletal
česká, 1930