Elegantní hřích

Elegantní hřích https://www.databazeknih.cz/img/books/27_/272234/bmid_elegantni-hrich-0PB-272234.jpg 4 257 34

Vášeň ve znamení módy série

Když dostane nevinná a slušně vychovaná Emmy Clarková práci asistentky v modelingové agentuře v New Yorku, splní se jí sen. Ovšem práce po tyranskou šéfovou Fionu se stane noční můrou. Jediné, co Emmy v práci drží, je hvězda mužského modelingu Ben. Ben je Emmyin naprostý opak: je neuvěřitelně nádherný, dobře placený a zcestovalý. Emmy ale nechce být jen jednou z dlouhé řady jeho fanynek a příležitostných flirtů. Když se začnou sbližovat a překonají i temné Benovo tajemství, vloží se mezi ně Fiona a jejich vztah i kariéra jsou v ohrožení. Ohlasy kritiky: „Ďábel nosí Pradu s jemně zamženou zápletkou. Milé dámy, připravte si něco ke zchlazení, Kendall Ryanová vám totiž přináší pikantní příběh, po jehož přečtení budete prosit o další.“ – Molly McAdamsová, autorka New York Times bestselleru Taking Chances *** „Styl psaní Kendall Ryanové je zkrátka bezvadný. Romány mají neuvěřitelný spád a jsou plné emocí. Nedokázala jsem se od knih odtrhnout. Rozhodně dávám pět hvězdiček!“ – K.A. Robinsonová, autorka New York Times bestsellerů *** „Oslňující a romantické, trilogie Vášeň ve znamení módy má zkrátka všechno, co musejí skvělé erotické romány mít: okouzlující prostředí, krásného hrdinu a hrdinku, jež jsou pro sebe jako stvoření, zejména pak v těch nejerotičtějších scénách.“ – Lauren Blakelyová, autorka New York Times bestsellerů... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Cosmopolis

Working It , 2013

jani.ruzicko
21.11.2017 4 z 5

Dle některých názorů, jsem se toho trochu bála, ale nakonec se mi knížka celkem líbila... Bylo tam to příjemné jiskření mezi hlavními postavami =) Oba nakonec šli proti svým předsevzetím a zajetým kolejím, což bylo fajn =) No, a samozřejmě trojka i s Brayem (ten mi byl sympatický) mě překvapila a pořád jsem tak nějak čekala, že to Ben nebo Emmy stopnou, ale nestalo se, takže vlastně taky bezva :D

Makulka1992
15.03.2017 5 z 5

No co k tomu dodat Number 1 pro me zustava 2 a 3 díl tohle byl jen lehkej rozjezd ;) ale jsem rada ze serii mam doma a určitě se k ní vrátim ;)

Kiwicatko
13.03.2017 4 z 5

Precteno....a verdikt je, ze to rozhodne neni spatny ;-) Jak pise Kik68 je fajn, ze je tu zmena prostredi oproti klasikam :-)
Jediny, co me vazne stvalo, ze je Ben tak naivni nebo blbej, ze neprokoukl Fionino chovani a furt ji obhajuje, ze to ona dela pro jeho dobro. A na to jak se Emmy tvari, zema Fionu prokouknutou ji dobre skocila na to povyseni...ale co, nejaka mrcha tam musi vzdycky byt :-D

kik68
02.09.2016 4 z 5

Podle některých názorů tady jsem čekala mnohem horší knihu. Ale líbila se mi. Z pohledu Bena mi to přišlo zajímavější a vtipnější, ale to mám u mužského pohledu skoro vždycky. Bena tam mohlo být rozhodně víc :-)
Ani jednou jsem neměla chuť knihu odložit a číst jinou. A to mám jednu kterou "musím" přečíst nutně, rychle a urgentně :-).
Já jsem tam teda ďábel nosí Pradu neviděla vůbec. Jediné co mají kniha a film společné je ten svět módy. (Knihu jsem nečetla). Mě se zasazení knihy do světa modelů a modelek líbí, je to trošku jiné než právnické firmy, bezpečností firmy, školy atd.
Jsem tak napnutá, jak to dopadne, že bohužel Rockový risk bude muset ještě chviličku počkat. :-)

Kikuli
28.08.2016 4 z 5

Kniha se četla sama :) Bylo to jako bych četla trochu upravenou verzi Ďábel nosí pradu :) Chvíli mi kniha ležela doma , než jsem se k tomu vůbec dostala .. Ale určitě nelitují , že jsem se do ní nakonec pustila a už se těším na další díl .

alzbeta4340
26.06.2016 3 z 5

Má to všechno, co k těmto příběhům patří - zajímavé prostředí, nádhernou dvojici a vztah v ohrožení. Jen chybí ta jiskra, ten šarm hrdinů, který by mě přiměl si říct, že je to skvělá romance. Jednoduše řečeno - celkem se to dalo přečíst.

Ditules
29.03.2016 3 z 5

Taková přisprostlá verze Ďábla nosí Pradu. :) Přísahám, že jestli se mi kniha ještě někdy dostane do ruky, spočítám kolikrát padlo slovo na "K". Jinak klasické schéma: kráska z vidlákova se dostane do velkoměsta a potkává sexy pracháče. A pozor změna: tajemství má jen jeden z nich. :D Zajímavě se rozehrává i příběh šéfky Fiony.

Haňulec
24.03.2016 3 z 5

Kniha měla hezký děj, ale přišlo mi, že zbytečně zdlouhavý a nedalo se do knihy vůbec začíst. Byly tam situace, které zvedli ze židle, ale autorka to zkazila dalším rozebírám co si kdo myslí, a tak dále. Knize dávám 3* za děj a za zvraty v něm. :-)

Šárka5875
06.03.2016 2 z 5

Elegantní hřích byl pro mě naprostou ztrátou času. V knize není nic, co bychom už stokrát nečetli. Více v recenzi v záložkách - Můj knižní ráj.

Samira
21.02.2016 4 z 5

Pěkná příjemně psaná romanticko- erotická knížka ze zajímavého prostředí módy. Ústřední dvojice si mě hned získala a první polovinu knihy jsem si velice užila. Pak přišel trošku šok, který jsem tam nečekala. Ale autorka na jeho následcích pěkně postavila další děj. Jsem zvědavá jak bude příběh pokračovat dál a jakou kartu vytáhne Fiona tentokrát.

cukrovka
15.02.2016 4 z 5

Celkem příjemné čtení. Byla jsem ráda, že tam byl i pohled Bena a ne jen Emmy. Už se těším, až si přečtu druhý díl.

jitka7
13.01.2016 4 z 5

Hezké počtení. Z knihy jsem cítila dost emocí. Některé postavy jsem chtěla praštit, některé zulíbat atd... takže si myslím, že byla dobře napsaná. Možná, že Ben byl až moc velký chlapák, který to vydrží dělat non - stop. Tohle mi vždycky u knih trošku vadí, protože každý ví, že je to nereálné. Ale příběh se pořád zajímavě vyvíjel a to mi ten fakt vyrovnával. Vydavatel této knihy se fakt dost seknul - strašně moc chyb. Vůbec nedokážu pochopit, jak se něco takového může stát a že to nejsou drobnůstky a není chybovost malá.

peko
03.01.2016 4 z 5

Čtenářský zážitek mi u celé trilogie kazilo velké množství chyb a překlepů !!!!

Neskutečné, co se dostalo do prodeje ...

EvaSupovic
21.12.2015 4 z 5

Přečteno a další díl začínám, tak spíš uvidíme na konci, co se z toho všeho vyvrbí.....zatím dávám 4 hvězdy :-)

láska pro ženy erotika USA (Spojené státy americké) móda romantika

Kendall Ryan