Vánoce pro kočku - 23 adventních pohádek a jeden opravdový příběh

Vánoce pro kočku - 23 adventních pohádek a jeden opravdový příběh https://www.databazeknih.cz/img/books/13_/136898/vanoce-pro-kocku-23-adventnich-pohadek-a-jeden-opravdovy-pribeh-136898.jpg 4 64 26

Pohádkový adventní kalendář přináší na každý prosincový den jeden tajuplný příběh. Tři děti staví s tatínkem po celý prosinec betlém, každý večer kousek – oblohu, figurku, hvězdu. A každý večer jim pak betlémská Kočka vypráví jeden příběh. O volkovi, o oslíkovi, o andělíčcích a cukroví, proč jsou koledy tak hezké či co měla Svatá rodina o Vánocích k večeři, o vlasatici i o třech králích nebo o koni, slonu a velbloudovi, kteří ke třem králům zprvu vůbec nepatřili. Také o tom, jak si ovečka povídala s vlkem, proč bývá o Vánocích sníh, jak se stalo, že s Mikulášem chodí i čert, proč slavík zpívá nejkrásněji v noci a jak to, že jmelí roste na stromech. Prosinec s pohádkami rychle uteče, ale jak to bylo v Betlémě doopravdy, to se děti dozvědí až na Štědrý večer. Knížka pro všechny, kteří mají rádi advent, tajemný předvánoční čas plný očekávání.... celý text

andream
30.12.2014 5 z 5

Krásné, milé, kouzelné....kapitoly kapku delší, tak se rodiče připravte na večerní chrapot ze čtení -)) za mě krásná knížka ze které budou nadšené i děti

MichelleS
26.12.2014 4 z 5

Letos jsme s dětmi četli už potřetí, pořád se jim líbí. Mně trochu nesedl styl psaní, místy zbytečně natahované.

Clara del Valle
25.12.2014 2 z 5

Příliš velké očekávání a lehké zklamání. Kniha nás /mne a sedmiletou dceru/ neoslovila. Navíc se mi hodně nelíbí bizardní ilustrace.

Metapt
28.03.2014 5 z 5

Příjemné překvapení. Dítku byly o Vánocích necelé čtyři. takže jsem předpokládala, že k obsahu budeme muset dorůst. Ale příběhy se líbily i zaujaly, vedly k diskusím. A protože doma máme rádi kočky i anděly, určitě se ke knize budeme každé Vánoce vracet.

TerJac
26.06.2013 5 z 5

Mohu říci, že jsem touto knihou nadšená a velmi i mě osobně zpříjemnila adventní čas. Tak krásně napsanou knihu vysvětlující dětem mnoho tradic a symbolů vánoc jsem snad ještě nečetla. Četli jsme si ji s manželem vždy každý večer a nemohlo nás nic lépe navnadit na blížící se vánoce. Doporučuji všem rodičům :-)

hrubiv
03.01.2013 5 z 5

Letos jsme knihu v adventu četli poprvé, každý večer před spaním.. Našemu předškolákovi se příběhy moc líbily a každý den se těšil na večer, o čem betlémská kočka bude zase vyprávět.. Už se těšíme napřesrok, určitě si ji společně znovu přečteme..

pohádky Vánoce advent

Kniha Vánoce pro kočku - 23 adventních pohádek a jeden opravdový příběh je v