Opatruj mě

Opatruj mě https://www.databazeknih.cz/img/books/23_/232405/bmid_slow-burn-opatruj-me-kTi-232405.jpg 4 216 30

V žáru bezpečí série

Když je mladší sestra Caleba Devereauxe unesena, pokračovatel bohaté a mocné rodiny ví, že jedinou šancí, jak ji najít, je obrátit se na tu nejnepravděpodobnější osobu: ženu s darem najít odpovědi, které se ostatním skrývají. Ramie dokáže vycítit něčí bolest, umí tak najít ztracené a pohřešované osoby. Její schopnost má však svou cenu. Kdykoli ji využije, přijde o kus sebe. Najít sestru atraktivního a netrpělivého Caleba ji téměř zničí. Ačkoli ji ten muž přitahuje jako magnet, ví, že se od něj musí držet co nejdál. Caleba tíží pocit viny za bolest, kterou Ramie způsobil. Je odhodlaný vše napravit. Když už si myslí, že Ramie navždy zmizela, znovu se objeví. Má potíže a potřebuje jeho pomoc. A Caleb je ochoten riskovat vše, co má, jen aby ji ochránil – včetně svého srdce…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Keep me Safe , 2014

kacaaba
09.10.2016 3 z 5

No tohle jsem od této autorky nečekala. Nemůžu říct, že je to špatný, jen je to jiný. Dobře se mi to četlo, mělo to spád. Mám ráda fantasy, takže to mě nevadilo. Jen tam na mě bylo moc násilí. Rozhodně by mi nevadilo, kdyby to bylo trochu víc propracované a delší, ale rozhodně si přečtu další díly.

Kikuli
28.08.2016 3 z 5

Nemůžu říct , že by to byla jedna z nejlepších knížek co jsem kdy četla. Je to nadpřirozená romance kde se dalo od první kapitoly předpokládat jak skončí. Ale stejně jsem si jí ráda přečetla a bavila mě :) Taková večerní oddechovka :)

lechaba
25.04.2016 4 z 5

Spojení nadpřirozených schopností a detektivky se mi líbilo, ale ta romance?? Nějak jsem hlavním hrdinům nevěřila ani nos mezi očima..

alzbeta4340
06.03.2016 1 z 5

Nemám vůbec nic proti žánru paranormálních romancí. Takže v tom moje zklamání není. Je to prostě nepovedená kniha, první půlka mě nudila a druhá otravovala.

Ankavi
07.11.2015 2 z 5

Tato kniha mě nenadchla. Téma a první část knihy byly výborným rozjezdem, ale co se událo pak - zkratka, zkratka, ještě jedna zkratka a konec. Není to v počtu stran, ale ve způsobu zpracování příběhu, který jako takový potenciál měl. Ani ta trocha erotiky to nezachrání.

fidáš
31.10.2015 1 z 5

Tak za mě velké zklamání, přišlo mi to, jako by autorka sama nevěděla, jaká slátanina z toho vyleze. Tak nevím, jestli vůbec zkusím druhý díl.

Pet007
04.10.2015 4 z 5

Knihu jsem přečetla za jeden večer, ale druhý díl série se mi zdál lepší. Je to oddychovka pro ženyl

Maragad
10.08.2015 2 z 5

Opatruj mě je těžko zařaditelná kniha. Sexuálních scén je v knize pomálu, a tak by se těžko dala zařadit mezi erotické romány, na něž jsou čtenáři od této autorky zvyklí. Jde o paranormální romanci, v níž je použit velmi zajímavý námět, který bohužel Maya Banks zcela nevyužila. Příběh je spíš drama s prvky thrilleru, kdy hlavní postavy neustále řeší své psychické rozpoložení.

angelbooks
27.06.2015 4 z 5

Myslela jsem si, že tu bude mnohem víc erotiky, ale jak už napsala Beni, byla tam spíš jen okrajově. Mnohem víc tam byli části, kdy prchali před pachatelem.
Akorát mě tam zarazila část, kdy viděl obraz pachatele a nevzpoměl si, že to byl tamten chlápek.
No nic, konec se mi zdál trochu zdlouhavělý, ale dočteno a napsáno 5*. Kniha by si jich zasloužila mnohem víc, ale to tu bohužel nejde :D.

Beni
24.04.2015 4 z 5

Mám tu čest napsat první komentář k této knize?
V tom případě musím všechny upozornit, že pokud čekají neco podobného sérii Bez dechu popř. Temtné touhy, tak budou velmi překvapení, žádný sex na každé páté stránce (musím přiznat, že ten je tam spíše jen okrajově).
Od knihy jsem se však nemohla odtrhnout, jen abych věděla, zda končí přesně tak, jak jsem si přála (a to nemyslím ohledně hlavního páru, mne zajímalo jak to bude s Charlesem...)
...... kdo si přečte, pochopí...

Maya Banks
americká, 1964