V temnotě

V temnotě
https://www.databazeknih.cz/img/books/43_/434144/bmid_v-temnote-gAr-434144.jpg 4 422 422

Druhý případ inspektora Adama Fawleyho od autorky bestselleru Někdo blízký. Při rekonstrukci domu objeví nový majitel v sousedním sklepě polomrtvou ženu s dítětem. Nikdo neví, co jsou zač — žena nemluví, v evidenci pohřešovaných osob je policisté nevedou. Vlastník domu tvrdí, že je nikdy předtím neviděl. Obyvatelé tiché oxfordské ulice jsou v šoku — jak se jim mohlo něco takového stát přímo před nosem? Ale inspektor Adam Fawley ví, že nic není nemožné. A že nikdo není tak nevinný, jak se zdá…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Host

In The Dark , 2018

soukroma
11.05.2019 4 z 5

Od půlky velice napínavé, nové a nové vyšetřovací hypotézy přicházely, bortily se, jak se ověřovaly nové nápady a zajišťovaly nové důkazy, aby byly nahraženy ještě odvážnějšími. Nesouvisející případy a aktéři se postupně odhalují jako jeden mechanizmus, poháněný psychopaty (nic tím nevyzrazuji). Konec maličko otevřený.
Škoda že tenhle A. Fowley nebyl dostatečně klíčovou postavou, zatímco tři pět jeho spolupracovníků bylo mnohem výraznějších, s větším prostorem. Trochu mi vadilo, zejména hned v úvodu, zbytečně hojně používané vulgární výrazivo.

lenuskav
02.05.2019 5 z 5

Musim říct, že za mě pecka. Neustálé zvraty,novinky ve vyšetřování a celkově jak kniha postupuje je něco,co od knihy čekám. Určitě doporučuju i Někdo blízký,to jsou knihy,se kterými nešlápnete vedle