V pokušení

V pokušení https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427685/bmid_v-pokuseni-Ybb-427685.jpg 4 291 291

Jsem zvyklý dostat to, co chci a být nejlepší v tom, co dělám. Jako finanční poradce si v New Yorku vydělám majlant a večer neexistuje žena, která by mě odmítla. Celý svůj dosavadní život jsem si myslel, že je to přesně to, po čem toužím, ale po šesti letech ve městě jsem si uvědomil, že žiju jako zvíře. Musím se dát dohromady. Musím najít něco skutečného a musím se vrátit domů. Mám tam rodinu, přátele. A je tam Melina. Moje dlouholetá kamarádka. Není snadné ji popsat. Je až neskutečně chytrá a krásná. A vždycky mezi námi bylo něco nevyřčeného. Ovšem netuším, jestli to cítila i ona sama. Ani nevím, jestli bych se zvládl, po tak dlouhém období života starého mládence, usadit. Ale když vidím Melinu, jsem v pokušení a tomu není snadné odolat.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

Temptation , 2018

-Sinéad-
14.06.2020 4 z 5

Kniha se četla dobře, ale něco mi tam chybělo.

astra3
12.06.2020 5 z 5

Tato kniha byla od autora zatím nejlepší. Doporučuji. Malá romantická jednohubka na večer.

maca5449
06.06.2020 2 z 5

Už pátá kniha, od tohoto autora, kterou jsem se prokousala. Mám ráda Baronet, čtu téměř vše z jejich produkce... Ale. Tenhle autor. Bože. Budu se opakovat a možná budu opakovat i komentáře ostatních, ale on je prostě chlap! On píše jako chlap! Něco tomu chybí, je to jako neslaný nemastný kuře. Sníte to, najíte se, ale jde to líp.

Chlap může psát romány pro ženy, neříkám, že ne, ale Hawkins snad žije v nějakým paralelním vesmíru nebo co. Co on si proboha myslí?!
Chci vidět ženu, do který strčíte ptáka a hned najdete bod G! A nejen, že ho najdete, ale při prvním zásunu jí to vystřelí do orgasmového nebe na dobrých deset minut! Ukažte mi ji. Ukažte mi takovou ženu. A ukažte mi toho zázračnýho ptáka. Ráda si s nimi potřesu rukou, vzdám jim hold, dostanou medaily a postavím je na piedestal.

Připadá mi, že kašle na příběh i na své postavy a říká ve svých knihách jen to, co si myslí, že chtějí holky slyšet.
"Hmmmm, tohle ženský oceněj, to tam dám!"
"Takhle ženský určitě přemejšlej, to tam musím napsat."
"Takhle si holky určitě představujou žhavej sex, šup tam s tím!"

Šmarjá pano, chlape! Takhle ženský nepřemejšlej! Už jen to, že všechny jeho knihy jsou hodnoceny průměrně by vám mohlo napovědět, že to prostě není ono. Příběh je strašně okleštěný. Hrozně mě rozčílil, zase. Rozčiluju se po dočtení každé jeho knihy. Navíc na mě působí děsně hulvátsky a namachrovaně. Vždycky z těch anotací mám chuť hlavního hrdinu proplesknout. Ve skutečnosti není takový macho, jakýho ho dělá anotace, ale grrrr. Po přečtení anotace mám chuť hodit knihu z okna ze sto dvacátého patra mrakodrapu na rušnou ulici a trefit se do otevřeného kanálu, do žumpy, kde ji roztrhají krysy, kuny a jiná havěť.

PS. Jako říct při sexu "hezká prcinka" tak si zbalím kufr, zalezu do podzemí a už nikdy v životě nevystrčim nos mezi lidi! Já teda žila v domění, že "prcinka" je vyjádření pro tříleté děti, když se rozeznává, kdo je holčička a kdo chlapeček. Je to stejné jako u dospělého chlapa, kterému žena řekne "hezkej piňdík" to fakt navodí vhodnou atmošku.
Zastřelte mě někdo prosím.

Evitsa
04.06.2020 5 z 5

Já mám jeho knihy ráda.
Vždy si krásně počtu. :-) prostě pohodička.
A ta obálka je tedy mňam mňam ta se mu povedla!!!!
Taky bych chtěla takového "kamaráda" :-))))

Zomy
03.06.2020 3 z 5

Všechny knížky od Hawkinse jsou vlastně úplně stejné, i charaktery hlavních postav jsou jako přes kopírák. Četba je to jen na pár hodin, a to je dobře, za víc času to rozhodně nestojí. Ale jako velmi jednoduchá a povrchní romantika - proč ne.

Majka1979
27.05.2020 5 z 5

Úžasná kniha, skvelý príbeh, mne jednoducho sedí štýl autora, všetky knihy som hltala a aj túto tak isto. Pre mňa je to skvelá kniha, určite sa k nej rada kedykoľvek vrátim :))

rampapa
22.05.2020 5 z 5

Krásná knížka. Přečtena ani ne za 3 hodinky. Moc se mi líbil děj. Knížku velmi doporučuji.

Kristy.Seb
20.05.2020 4 z 5

Knihu jsem dočetla, ale že by to mělo nějaký extra strhující děj se říct nedá...

dikyna
14.05.2020 5 z 5

Kniha byla fajn. Taková lehká oddychovka. I jsem se u ní zasmala. Ale takové to wau tam chybí. Nic nervy drásající to nebylo. Nešla však odložit ????

Majuš333
01.05.2020 5 z 5

J. D. Hawkins má dar, že dokáže z úplnej jednoduchosti vyčarovať niečo pútavé. Jeho knihy nie sú nejaké bomby a pravdepodobne na druhý deň zabudnete, o čom boli...ale na oddych sú ako stvorené :)

EvaSupovic
28.04.2020 5 z 5

Příběh se mi líbil, četlo se to samo. Taková pěkná jednohubka.

NikolaSkop
26.04.2020 4 z 5

Dle mého názoru je to takovej ten zlatej střed. Příběh mě ale nijak zvlášt neuchvátil. :( Ale pokud chcete číst oddychovou knihu, tak Vás tato kniha určitě neurazí.

Nikola_
26.04.2020 5 z 5

Další fajn oddychovka od autora. Přečteno za dva večery. Doporučuji.

ElikaS
23.04.2020 3 z 5

Knížka je podle me spíš průměrná, autor sice umi zvolit originální prostředí, ale příběhu bohužel chybí neco navíc, nejaka hlubší myšlenka. V podstatě se v knížce nic moc neděje.

havrmoni
22.04.2020 4 z 5

Dala bych i 5* , mám tohoto autora celkem ráda. S ničím se moc nepáře a když nastane nějaké to nedorozumění, moc dlouho se v tom nehrabe a ukončí to dříve než to začne lézt na nervy. Tady jsem strhla * za sebevědomí hrdinky. Moc se podceňovala a vyvozovala předčasné závěry. A tady byla ta výhoda, že ten rozkol netrval moc dlouho. To bych asi měla chuť jí trochu nakopnout. Jinak odpočinkový nenáročný příběh. Jo a mihly se tam postavy z minulých knih autora. Vyměnit překladatelku ta její prcinka, to je děs a hrůza. Bohužel i u jiných autorů, které překládá.

LenRan
22.04.2020 3 z 5

Příběh mě bavil, docela jsem se i zasmála nad pitomostí Jima a kombuchy, ale....dala bych 4*, ale za překlad bohužel o jednu méně, od autorovy první knihy se v komentářích řeší překlad jistého slova, ale evidentně to vadí jen nám čtenářkám, škoda :(

Chvilkasnění
22.04.2020 4 z 5

I když jsem konec knihy předvídala, tak se mi moc líbila. Je to pohodové čtení na klidné večery. ????

pavlikova9332
21.04.2020 4 z 5

Trošku předvídatelný děj ale dobrý. Jedna hvězda je za to že autor použil postavy z jeho knih. To se mi libilo

Lenjulka
21.04.2020

Velmi odpočinkové čtení, tohoto autora mám ráda. Předchozí knihy mi ale přišli akčnější.

lusitta05
20.04.2020 4 z 5

Náhodou, na to, že to písal chlap, tak nečakane dobré.