Počátek

Počátek https://www.databazeknih.cz/img/books/84_/84446/pocatek-84446.jpg 4 167 35

Upíři polibky série

Může se sen o lásce k upírovi stát skutečností? Šestnáctiletá Raven se odmalička touží stát upírkou. Žije v malém městečku jménem Dullsville a nemá to právě lehké – nerozumí si příliš se spolužáky, kamarádí se pouze s farmářskou dívkou Becky a pochopení nenachází ani u svých rodičů. Hodně času tráví na hřbitově a okouzleně pozoruje staré strašidelné sídlo na kraji jejich městečka.... celý text

Fantasy Pro děti a mládež
Vydáno: , Zoner Press

The Beginning , 2003

pate.langdon
24.01.2015 5 z 5

krásná, vtipná, sympatická, oddechová. Popsání knihy ve čtyřech slovech. Rozhodně doporučuji! Tedy pokud nejste zatvrzelí fanoušci Twillight ;) :D

Damonka18
14.09.2014 5 z 5

Krásná knížka. Ale to říkám na všechny. A taky je to pravda knížky jsou to nejlepší na světe. Už čtu druhý díl.

ellypusik
25.08.2014 4 z 5

Pěkné čtení, klasická vampire lovestory. :)

lucka4
05.06.2014 5 z 5

Panebože!! :33
Už od začátku mě kniha velice zaujala, s počtem přečtených stran jsem se víc a víc těšila až se Raven s Alexandrem dají do hromady....ale ten konec :O no už se nemůžu dočkat 2.dílu :)) hned si ho jdu objednat ;)

dominika25
01.06.2014 4 z 5

Klasičtí upíři česnek, zuby, rakev. Vtipné a oddechové čtení.

CHB-SPQR
22.04.2014

snadné 'zabití' času při odpoledni. Dobrý :)

Lira
11.03.2014 5 z 5

Podle mě taková jednoduší, hodně romantická a ,slaďácká' knížka. Přiznám se, že jsem se dost bavila, ale v některých částech i brečela. Věci jako odloučení, či zlomení srdce z pohledu hl. hrdinky mě v některých chvílích opravdu rozesmutní. Ale pro ty, co si nepotrpí na dlouhém čtení, je toto přesně kniha pro ně. Jsem však též zvědavá, jak to bude pokračovat. Četla jsem mangu, ovšem ta s tímhle moc nesouvisí a bylo by lepší, kdybych si dříve přečetla tu knihu, aby mě tolik děj nemátl.

vlkove
30.08.2013 4 z 5

Příjemná oddychovka pro mladší holky okolo 10-13 let.

Dandulka
24.10.2012 5 z 5

Už dříve jsem měla v ruce komiksy a moc se mi líbily a ani kniha mě nezklamala. Je to příjemné čtení na odpoledne.

hanapaimen
26.09.2012 5 z 5

I když nejsem velkou fanynkou tupých sladkých a romantických příběhů kde je dívka-smrtelnice a její princ-upír, tohle je moje snad nejoblíbenější knížka z téhle tématiky - miluju jí, jako celou tuhle sérii ♥ Jen škoda že v češtině to vychází tak pomálu. :(

Yuna97
10.09.2012 4 z 5

Jako první jsem četla provedení v manhwě a to mi tak nějak přirostlo k srdci a tak jsem si řekla, že se pustím i do knižní série, když jsem na ni narazila....První díl se mi moc líbil ^^ Já sice nejsem na takovou tu přeslazenou romantiku, ale tohle se mi opravdu líbilo :D Momentálně mám už konečně druhý díl a tak jsem zvědavá, jaký bude on :3

johisa
13.08.2012 5 z 5

Moc se mi to líbilo a přečetla jsem to jedním dechem, ale ten konec jsem teda moc nepochopila. Těším se na druhý díl.

ciniminisek
30.07.2012 5 z 5

Příběh se mi moc líbil.Bože takový konec-hned se pouštím do dalšího dílu.Za mě 100%!!!

netty.vanity
29.04.2012 2 z 5

Zajímalo by mě, jestli se mi ještě někdy podaří najít kvalitní literaturu s upíří tématikou.. Protože zatím je většina na jedno brdo. Dobrý způsob,jak se zavděčit náctiletým fanynkám Stmívání, ale já jsem na takovou četbu asi přeci jen stará. Což o to,čtivé to je,ale ten pitomý a imbecilní příběh byl zkrátka moc.. nechápu,proč dnešní autorky musejí do spojení s upíry dávat styl gothic.Ale vlastně ano,protože je to tak děsně "cool".Tak o co tu kráčí?Holka,která si strašně zakládá na svém gothickém vzezření sní o tom,že se stane upírkou.. stěží hledá spřízněnou duši,ale když se do města nastěhuje další gothic s černými vlasy,bledou pletí a pověstí upíra,tak je najednou ruka v rukávě.To je tak strašně trapné,průhledné a jednoduché.. Kdyby se tito rádoby umělci raději snažili po sobě zanechat kvalitní tvorbu,než aby se jen zavděčovali puberťákům..

Lusius
26.03.2012 4 z 5

Nevím jak těm kteří nečetli komiks ale mě se to četlo vcelku hezky a rychle. Komiks mě chytil sice více, ale i tady sem si našla svoje :D

upíři

Ellen Schreiber