Ukradený polibek

Ukradený polibek
https://www.databazeknih.cz/img/books/42_/427705/bmid_ukradeny-polibek-kTy-427705.jpg 4 847 847

Jeden polibek. Dva muži. Tři vzájemně propletené životy. Říká se, že první polibek byste si měli zasloužit. Ten můj mi pod černou oblohou Chicaga ukradl ďábel v maškarní masce. Říká se, že svatební sliby jsou svaté. Svůj jsem porušila, než jsme vyšli z kostela. Říká se, že vám srdce bije jen pro jediného, toho pravého. Moje se rozervalo vedví a krvácelo pro dva muže, kteří o něj bojovali až do hořkého konce. Byla jsem zaslíbena Angelu Bandinimu, dědici jedné z nejmocnějších rodin chicagské mafie. Provdala jsem se však za senátora Wolfa Keatona, který mě získal jako výkupné za otcovy hříchy. A teď se musím rozhodnout, který z těch dvou mužů bude mým osudem.... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Baronet

The Kiss Thief , 2019

martina5069
13.08.2020 4 z 5

Moje první kniha od téhle autorky a určitě nebude poslední,líbil se mi styl psaní i příběh jako takový. Sympatičtí hlavní hrdinové i když mezi nimi šlo většinou o neshody a žárlivost nebo spíš nedůvěru. Taky je to moje první kniha ve které šlo o mafii a hlavní hrdina byl senátor. Občas mi to připomínalo historické romány. Ve knize je hodně bolesti ale také odpuštění, překvapivá odhalení a se šťastným koncem. Je to taková ta kniha kterou otevřete a při dobré náladě ji chce číst dál a dál potože nutně potřebujete vědět jak to dopadne. Doporučuji pro tyhle letní dny, k vodě super.

tynka65
09.08.2020 4 z 5

Moje druhé setkání s autorkou a opět mi knížka vyrazila dech. L. J. Shen to prostě umí!... Skvělý příběh se skvělým badboy hlavním hrdinou. Hodně mě bavilo, když Wolf dával najevu svou temnější stránku a nechoval se jako zamilovaný blbeček, ale nadruhou stranu mi vždy poskočilo srdce spolu s Francescou, když udělal něco hezkého... Jediné co mi vadilo byl přeslazený epilog... To už bylo trošku moc. Přesně tak jako v Barvě půlnoci.

havrmoni
05.08.2020 5 z 5

(SPOILER) Zatím nejlepší co jsem od této autorky četla. Je to čtivé, stále se něco děje,emoce nahoru dolů. Pokud bych se, ale měla věnovat postavám,tam jsou spíše nesympatie a mrzí mě,že ke konci udělala z Wolfa zamilovanýho blba. Zamilovaný ano, o to konec konců šlo ,ale jakoby to nebyl on. On přeci nebyl sladký jak cukrkadl. Co se týče Francesky,tak jeji chování odpovídalo výchově a já v ní bohužel neviděla devatenáctiletou ženu, ale fakt puberťačku viz.scéna v dešti a věštby z krabice nebo to, že Fran si celou dobu,tak nějak nedělá velkou hlavu z toho co udělal její papínek Wolfovi i když to přiznal a klidně ještě pozorovala potají jak ho přinutil.... to už bych prozradila moc.

musivila
02.08.2020 4 z 5

Čím déle přemýšlím, co k této knize napsat, tím nižší by mé hodnocení bylo :-) Takže moc nepřemýšlet, nehledat nelogičnost a nereálnost.
On je pohledný, vlivný senátor plný nenávisti, pomsty, nedůvěry … pak mu vstoupí do života ona, překrásná, cudná a naivní mafiánská princezna, a i když se zpočátku oba brání, nakonec zboří jeho „ochranné zdi“ a vše změní. Epilog už byl na mě moc přehnaný! To však nemění nic na faktu, že kniha je čtivá, ostatně jako všechny od této autorky.

uminaa
31.07.2020 4 z 5

Takže... nebolo to zlé, ale od tejto autorky som čítala už aj lepšie.
Príbeh sa mi ako celok páčil. Páčilo sa mi, že som mala niekedy pocit, že čítam historickú romancu a potom zrazu... Aha 21. storočie!!!
Francescy mi bolo vlastne iba ľúto, Angelo mi prišiel až príliš sladký, z Wolfa som mala zmiešané pocity a trošku som od jeho postavy čakala viac. Arthur?! Neviem, ale... takto si šéfa syndikátu nepredstavujem. Sterlingová ma trošku prekvapila, nečakala som, kto sa z nej vykľuje ;) a ostatné postavy už rozoberať nebudem.
Celkovo som však s príbehom spokojná. Šťastný koniec po strastiplnej ceste bol :D

astra3
30.07.2020 3 z 5

Pro mě trochu přehnané. Nenávist, pomsta, láska a prezident USA. Teď si představuji v hlavní roli toho současného. Příšerná představa.

Nuttelka
28.07.2020 4 z 5

No, nevím, zda takto mafie funguje, ale budiž :-) Občas jsem si myslela, že děj se odehrává v minulosti, ty různé tradice a tak. Wolfe jako "bad boy" dobrý, ale ne úplně perfektní, abych si z něj sedla na prdel a Fracesca, na to že je to dcera mafiána, mi přišla až moc naivní a neposkvrněná. Ale za čtivost palec nahoru, i když "Hříšníci" jsou prostě mnohem lepší :-)

Ryorka
22.07.2020 3 z 5

no, o fungování mafie mám trochu jiné představy, ale co já vlastně vím, že? Ale tak nějak si myslím, že zhruba na 30 té stránce by bylo po senátorovi a šmytec. Ale bylo to roztomile úsměvné a naivní svým pokusem o hluboké myšlenky. Ale pro filozofování tyhle kousky nečtu. Svět potřebuje pohádky.......já potřebuju pohádky.

nani_nka
21.07.2020 3 z 5

Ľúbim knihy, kde z nenávisti vznikne láska,no L. J. Shen ma svojimi knihami nie a nie presvedčiť. Nechcem urážať nikoho, komu sa táto kniha ľúbila, no mne to prišlo ako romantika pre hlúpe husičky.

Petriii
18.07.2020 5 z 5

Bože,ta Shen to vážně umí!!! Pořád romantika,ale ne ta přeslazená,kdy jen čtete,stranku za stránkou a bez nějakých pocitů najednou konec. Ne,tady čtete,dychtivě obracíte ty stránky,břicho se vám svírá ze všech těch pocitů,který Shen umí tak krásně naservírovat a přejete si konečně ukončení toho trápení hlavních hrdinů,ale zároveň si přejete ať to ještě nekončí. Báječný,miluju tenhle typ knih! Víc takových Shen,víc takových :)

tittanie
17.07.2020 odpad!

(SPOILER) Hrůza! Bylo mi až fyzicky špatně z toho jak s Franceskou zacházeli. Vždyť z ní udělali jenom nástroj, vězně. Fuj. Romantika? Co přesně, to jak ji znásilnil, její manžel, protože ji nevěřil. Ne opravdu ne. A pak se snažil chovat hezky, protože ji ublížil a ona mu za to měla být vděčná? Ne.
Dalo se to přečíst, ale to vysoké hodnocení nechápu.

Tanya007
12.07.2020 5 z 5

Musím říct, že jsem knize chvíli odolavala... Nechtelose mě do ní! Ale chyba!!! Byla krásná, romantika s mafiany... Nemohla jsem se odtrhnout :-)

ElaMi
11.07.2020 4 z 5

Kniha ma veľmi bavila, prečítala som ju na jeden "šup". Páčila sa mi dejová línia Francescy a Wolfa. Zo začiatku ste si naozaj mohli myslieť, že je rozmaznaná ale podľa mňa jej postava bola nakoniec dokonalá. Vedela čo chce a išla si za tým. To, že to bolo o mafii je tiež za mňa bod hore a krásna obálka je už len taká čerešnička na torte.

alnahu
09.07.2020 4 z 5

Nalákala mě pěkná obálka této knihy a nelituji ,že jsem po ní sáhla. Romantický příběh Francesci,která je dcerou chicagského mafiána a má se provdat za dědice další mafiánské rodiny ,ale do hry vstoupí senátor Wolf,který ji poplete hlavu.Jeden polibek-dva muži-teď se musí rozhodnout,kdo bude jejím osudem.Příběh se odehrává v mafiánském prostředí a na politické scéně -plné vlivných lidí.

maryzka
07.07.2020 3 z 5

Zkraje jsem si říkala, že autorka se pokusila napsat román z hlediska ženského pohledu na ,, Kmotra" stejného mafiánského ražení, ale později jsem to změnila na ženský román v nichž muž a žena ukazují pohled lásky z opačných vrstev( žena je dcera mafiána, muž je ( vlivný ) politik a senátor, který se snaží omezit mafii i když je ovlivněn svojí minulosti

hlina
07.07.2020 3 z 5

Začátek mě vtáhl, ale postupně se z toho stala klasická červená knihovna. I tak hodnotím jako dobré čtení na dovolenou.

petulkapeta
06.07.2020 5 z 5

Tak pro mě to byla druha kniha od teto autorky a naprosto mě uchvatila,byla baječna...dostaly mě tyto slova: Ale taková už je láska, ne? Je jako
smrt. Víš, že se to jednoho dne stane. Jenom nevíš, jak ani proč nebo kdy.“
a taky: „Křídla nemám k letu,“ zašeptala jsem. „Mám je proto, abych měla čím
chránit naši rodinu.“

JanaSustr
04.07.2020 5 z 5

Miluju romany o mafii takže to jsem si zgustla, paradicka :-D za mě plny počet a je jedno jak to bylo nereálný absurdní a neuvěřitelný je to pohádka pro velký holky a to my přece chceme ;-D ja jo!!!

Maruš.D
04.07.2020 4 z 5

Tato autorka se mi začíná dostávat pod kůži. Její knihy jsou drsné (vzhledem k tomu, že jsme stále v žánru román), ale zároveň láska, která vznikne mezi hl. postavy je o to víc silná a uvěřitelná. Občas jen čtu a říkám si, že bych jim potřebovala pořádně vysvětlit co se děje, aby na sebe nebyli tak zlý :D
Wolfa i Francescu jsem si oblíbila, hodili se k sobě a jiskra mezi nimi plála divoce. Co mne trochu zklamalo, tak to byla část těsně před koncem. Nicméně je to ta kniha, ke které se jednou (ne-li víckrát) vrátím. :-))

Knižní střípky
25.06.2020 3 z 5

Četl se rychlostí blesku a nenudil. Myslím si, že skalní čtenářky tohoto druhu literatury budou s knihou velmi spokojeny. Mně osobně tento výlet do jiného žánru pobavil a hodnotím jej kladně. Hlavní hrdinové i prostředí, ve kterém se děj odehrával, bylo pro mě příjemnou změnou. Čtení jsem si užila, možná o to více díky tomu, že jsem neměla s čím srovnávat. Neměla jsem žádné předsudky, jen jsem prostě četla. A jelikož jsem velká hračička, musím vyzdvihnout úžasné grafické zpracování. Každá kapitola začíná černobílou ilustrací, která je stejná jako přebal knihy, a to bylo strašně moc pěkné a oku lahodící.

Celá recenze v záložkách recenzí od Knižní střípky.