Turbulence

Turbulence
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345052/bmid_turbulence-CLq-345052.jpg 4 1010 1010

Po bolestném rozchodu s přítelem Gillian nemá zájem o vážný vztah, okouzlující Jake Weston však do jejího života vtrhne jako bouře a jedna vášnivá noc přeroste v množství nezávazných sexuálních schůzek na různých místech světa. On je zkušený pilot a ona začínající letuška – v aerolinkách s přísným zákazem vztahů mezi zaměstnanci. Oba mají svá tajemství a každý jiné problémy s rodinou. Neměli se zamilovat, jejich srdce měla zůstat v bezpečí, jejich skandální milostná aféra se jim však vymkla z rukou a je odsouzena k záhubě. Tohle je jejich bouřlivá láska plná vzestupů, pádů a otoček. Turbulence.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Turbulence , 2016

Ceeca
25.10.2017

čtivé, podobné ostatním erotickým knihám.

Ivča39
24.10.2017

Líbil se mi tento způsob psaní. Na jedné straně bohatý znuděný muž, který jedná s ženami s despektem a hrubě a na straně druhé jaho závislost na jedné ženě. To vše podáno trochu vulgárně, ale vtipně.

Damienronnie
22.10.2017 5 z 5

Mne sa páčila . Prečítala som za pár hodín .

IvankaM
19.10.2017 5 z 5

Naprosto úžasné. K tomu nelze nic doda. Strašně mě to bavilo.

Channach
17.10.2017 4 z 5

Erotický román s lehkou Master/slave tematikou. A super příběhem. Jednu hvězdu strhávám za kostrbaté věty a výrazy typu "každý jeden". Více v mé recenzi v záložkách.

moni.ka
16.10.2017 1 z 5

Doma mě učili, že když nemůžu říct něco hezkého, nemám radši říkat nic. No, tuhle knihu jsem vyhrála, takže by byl velký nevděk jí nedočíst...tak jsem jí teda dočetla. I když to dalo hodně práce, protože se mi oči jaksi samovolně často obracely v sloup. A asi se tím pádem sluší i něco k ní napsat...teda dámy, ke mně se chovat, nebo se pokusit chovat chlap takovým způsobem, tak ho v lepším případě ignoruju, v horším nakopu rovnou mezi nohy, aby se vzpamatoval. No, ale koneckonců, když se ženská chová jako slepice, tak co může od druhé strany čekat, že... Asi to mám v životě trochu jinak, jsem přesvědčená, že sex sexů se dá prožít i s někým jiným než s asociálním psychopatem. A asi zůstanu i u toho, že sex radši žiju než čtu, takže od "erotické" (bože, to je fakt ono??? vždyť ten člověk byl sexy asi jak žehlící prkno!!!) literatury se i nadále budu držet dál. Jinak piloti a letušky jsou asi opravdu lidi, co rádi leckde pošpásují maličko, ale jinak jsou celkem normální. Velkou část života jsem se tou prací živila, tak celkem vím, o čem mluvím. Ta jedna hvězda je za prostředí aerolinky a za New York, které obojí miluju.

Nikyna8
15.10.2017 5 z 5

Nádherná kniha,nemohla jsem se od ní odtrhnout.

trynitrix
14.10.2017 5 z 5

Tak toto byla Turbulence :-D Stejné klišé ale trochu jinak příběh se mi líbil :-)

andrea4315
13.10.2017 3 z 5

Není to pro milovnice romantiky.
Některé autorky umí popsat neskutečnýho kreténa a děvkaře tak, že si ho i přese všechno zamilujete. Tohle není ten případ. V půlce jsem myslela, že tohle bezcitný porno dočíst nedokážu.
No nějak jsem tomu dala ještě šanci, udržely mě blogové komentáře KayTroll a zajímavý zvrat v závěru to podstatně vylepšil aspoň na ty 3.

keiko33
11.10.2017 5 z 5

Tak to bola jazda. Skvele napisany pribeh. Urcite jeden z najlepsich z tohoto zanru. Sice sa cela kniha tocila okolo Jackovej zavislosti na sexe s Gillian, sexualne sceny boli opisovane mierne, vobec nie rusivo. No strasne mi vadil jeden vyraz a to "čičina". Ale to je len prekladom, takze sa to da prehliadnut. Hoci ma kniha dost predvydatelny dej a vlastne nicim az na zaujimave prve stretnutie neprekvapila, nedokazete sa od nej odtrhnut.

Samira
10.10.2017 5 z 5

Opravdová turbulence!!!
Musím říci, že již dlouho hledám v žánru nový vítr, který by se alespoň mírně přiblížil oblíbeným kouskům a zde se to povedlo.
Ano je třeba si říci, že se kniha nebude líbit úplně každému, Jack se s tím totiž moc nemaže a jeho slovník je spíše hrubší, ale musím říci, že se to k němu moc hodilo.
Kniha je jiná strukturou psaní a celkovým pojetím příběhu. Osvěžující byly i erotické scény, které nebyly ničím extrémní, a přesto měly šťávu.
Kniha plná zvratů, tajemství a vtipu, kde není jako v případě trilogií ani slovo navíc. A má tu nejvtipnější a nejoriginálnější seznamovací scénu.
Svěží, syrové, výborné!
Doporučuji!

lucie2952
09.10.2017 2 z 5

Mne kniha moc nenadchla. Čtivě napsaná byla a děje tam bylo hodně (na to, že je to erotický román.) Ale dějově mě to moc nebavilo a místy odstavce ke konci přeskakovala. Byla jsem ráda, že už je konec. Jinak konec strašný romantický klišé- k Jakově povaze mi to moc nesedělo.

Š.Ala
09.10.2017 5 z 5

Splnila moje očekávání. Napínavá, žhavá... prostě jsem se od ní nemohla odtáhnout. Hlavní hrdinové mi přirostli k srdci a přesto, že jsem si někdy říkala, že je to přitažené za vlasy, tak stejně musím dát plný počet. Jsem se asi zamilovala. A chtěla bych číst další příběhy, které si tato autorka vymyslí. :-)

Furi
08.10.2017 5 z 5

úžasnéé

MarKy95
08.10.2017 5 z 5

Hezká, čtivá kniha :) Nemohla jsem se od ni odtrhnout :)

LadyElisa
07.10.2017 5 z 5

Rozhodně jedna z top knížek ve svém žánru tohoto roku. Jakmile se do knihy začtete, tak ji nedokážete odložit. Doufám, že od Whitney G. v českém překladu vyjde více jejích poutavých příběhů. Vřele doporučuji :-)

DariDerek
05.10.2017 4 z 5

Překvapení! Nečtu eroťárny, ale tahle má něco do sebe :)
Více zde: https://darameganknihy.blogspot.cz/2017/10/turbulence-whitney-g.html

mmmisulka.r
05.10.2017 5 z 5

5/5: Proč musím každou skvělou knihu tak rychle přečíst???
Turbulence je pro všechny romantické duše s pořádnou dávkou kuráže. Připoutejte se, budeme prolétat turbulencí.
P.S. zapomeňte na nouzové východy, tento let opustíte, až s poslední tečkou za větou!

andrei
04.10.2017 5 z 5

Tato kniha mě velmi mile překvapila, paráda.

Kacaaa739
04.10.2017 5 z 5

Knihu jsem vyhrála, dnes mi přišla a už ji mám přečtenou. Je dokonalá! Absolutně jsem nemohla odtrhnout oči a vnímat něco jiného. Doporučuju přečíst. Je vážně skvělá! ;)