Turbulence

Turbulence
https://www.databazeknih.cz/img/books/34_/345052/bmid_turbulence-CLq-345052.jpg 4 1010 1010

Po bolestném rozchodu s přítelem Gillian nemá zájem o vážný vztah, okouzlující Jake Weston však do jejího života vtrhne jako bouře a jedna vášnivá noc přeroste v množství nezávazných sexuálních schůzek na různých místech světa. On je zkušený pilot a ona začínající letuška – v aerolinkách s přísným zákazem vztahů mezi zaměstnanci. Oba mají svá tajemství a každý jiné problémy s rodinou. Neměli se zamilovat, jejich srdce měla zůstat v bezpečí, jejich skandální milostná aféra se jim však vymkla z rukou a je odsouzena k záhubě. Tohle je jejich bouřlivá láska plná vzestupů, pádů a otoček. Turbulence.... celý text

Literatura světová Pro ženy Erotika
Vydáno: , Baronet

Turbulence , 2016

VenuseV
30.05.2018 3 z 5

Pro mě zklamání, ale dočetla jsem. Sice dobré téma a celkem slušně napsané. Děj běžel pěkně bez větších zádrhelů. Erotické scény... buchbuch ááách!! ... to se vám ženy vážně toto líbí? Je to podle mě napsané mužskou optikou. Po třetím opakovaní už mě to nebavilo.

janno69
26.05.2018 5 z 5

Naprosto skvělá knížka, jsem z ní úplně unesená. Od začátku, až do konce plná překvapivých zvratů a odhalení. Pár stránek na začátku, mi trvalo než jsem se zorientovala, ale poté to mělo naprostou šťávu. Oba hlavní hrdiny jsem chvílemi milovala a chvílemi nenáviděla, ale to je právě asi ten účel.... :-) Určitě se k ní vrátím znovu.

smaille
15.05.2018 5 z 5

Tak tohle bylo vážně dobré! Ocenila jsem, že tajemství měli tentokrát oba hrdinové a ani u jednoho jsem téměř do konce knihy netušila, o co jde. Nejdříve mi ty zápisky na blog celkem vadily, az později jsem pochopila, ze bez nich by to nešlo. A fajn byla i změna prostředí, místo ohrané kanceláře oblaka. Sympatické čtení, ke kterému se urcite ještě vratím.

Aires
14.05.2018 3 z 5

Láska v oblacích může být skvělá věc. Hlavně když si lítáte po nebi s krásným pilotem, který je mistr svádění a postelového umění. Jenže občas je dobré zůstat i nohama na zemi. Kolikrát žena potřebuje důkaz, že její vyvolený je tak trochu ničema, co se k ní chová jako ke kusu hadru?

Zatímco já bych pilota hnala koštětem, že by letěl z domu rychlostí tryskáče, hlavní hrdinka lítá na růžovém oparu lásky. A za to prostě body dolů. Tohle je ovšem jediná výtka, kterou ke knize mám. I přes naivitu hlavní hrdinky se četla hezky.

Szekynka
18.04.2018 5 z 5

Přemýšlím jak knihu vystihnout jedním slovem.
Asi to nejde.....
♥ Prostě: Luxusní, nápaditá, originální, příběh anomálií a nezapomenutelná kniha s TOP obálkou, kterou "žeru". ♥

Od těchto knih kromě oddechového čtení nečekám nic moc navíc. Každopádně TURBULENCE se mi líbila a ještě nějakou tu dobu budu mít tento příběh v hlavě.
Pilot a letuška je sice velké klišé, ale v tomto příběhu tak nějak nezapomenutelné! Postava Jaka se mi líbila, přesně takový ten typ ala arogantní egouš. I přesto, bavil mě a ty jeho řeči mě nejednou rozesmály. V komentářích jsem vyčetla názory, že Gillian byla obyčejná a nudná. S tím nesouhlasím. Sice nad ním slintala stejně jako půlka světa, ale měla něco navíc..... nebála se vpálit mu co si myslí i když ho mohla ztratit. Ruku na srdce, která z nás se někdy kvůli obávám, že nekoho ztratí nezachovala,tak jak chtěla?.... To chce odvahu a sílu za sebe bojovat. Gillian nebyla obyčejná...

Erotika byla dobře vykreslená a snad jen na pár opakujících se slovních spojení se dobře četla. Slova číča a frnda mi k Jakově postavě vůbec nešly a trochu kazily ty jeho sexy řečičky. Jejich první setkání bylo neotřelé. O to víc se mi líbilo, že stejným stylem k sobě zase najdou cestu.

LucieZemanova92
17.04.2018 5 z 5

Kniha se čte opravdu jedním dechem, nelze ji jentak odložit! :) Skvělý příběh, nečekané zvraty a také tajemství. V tomto žánru pro mě jedna z nejlepších, možná i úplně nejlepší kniha. Vřele odporučuji!

Kešu1981
30.03.2018 5 z 5

Zajimavé, čtivé, rychlé, plné sexu a na tento žánr, dokonce, skvěle promyšlené...tleskám :o)

ves.lucie
15.03.2018 5 z 5

Cetla jsem ji jednim dechem a je to skvely pribeh. Dekuji sve drahe pritelkyni za doporuceni teto knizky. :-)

krispa113
14.03.2018 5 z 5

Moc pěkná kniha.Jake mě bavil no a Gilien byla typická pipina ale celkově dobrý

Dashow
07.03.2018 4 z 5

Příjemná oddechovka, která nenadchne, ani neurazí. Oceňuji, že i když byla převážně o sexu, měla i příběh. Čtivá, lehká knížka.

an91
01.03.2018 5 z 5

Super oddychová knížka. Čte se hrozně rychle a velice se mi líbila. Po delší době jsem se i zasmála :-). Určitě jsem ji nečetla naposled a jednou se k ní zase vrátím :-).

malazluta
01.03.2018 4 z 5

Příjemná knížka, která se řadí v rámci svého žánru k rozhodně těm lepším. Určitě se k ní někdy znovu vrátím.

cukrovka
21.02.2018 5 z 5

Přečteno na jeden zátah. Velmi čtivé a zajímavé. Vtipné a neotřelé první setkání.

havrmoni
17.02.2018 5 z 5

Tak jako jo. Zhltla jsem to skoro najednou. Řečeno slovy Jakea, z jejích monologů jsem občas lezla po zdi a z jejího chování taky. Ale to jen,že já jsem věkově i zkušenostně už jinde :)) Škoda,že není víc knih,tahle autorka by se mi mohla líbit.

martina9505
16.02.2018 5 z 5

Knihu jsem přečetla doslovo "jedním dechem" - přečtení mi zabralo den a půl, jak to bylo zajímavé. Nemohla jsem se dočkat, jak to vše dopadne. Konec mě mile překvapil :)

Jaruce
10.02.2018 4 z 5

Milá kniha, jen mi to trochu kazil překlad " šukání" ap. Nejsem žádná puritanka, ale nějak mi tam tyto názvy nesedly.

Koukolína
28.01.2018

Krásná kniha, určitě se k ní zas někdy vrátím....

jaroiva
28.01.2018 4 z 5

ale joo, nakonec mě to bavilo :) narozdíl od třeba 50 odstínů to má i děj :)

Evka3814
25.01.2018 5 z 5

Číča,to jako fakt??! K postavě Jake se to nehodilo.Jinak děj super,vtipná a dobře napsaná kniha.Klasika pilot,letuška a sladkej konec;) Super čtení na dlouhé večery

Ditules
11.01.2018 4 z 5

No tak to byl mazec! Ne že by se to opět nevymykalo ze schématu ,,samej sex, temná minulost", ale bylo to čtivé. Zápletka s rodinou Jakea byla dost zajímavá... hlavně ta matka... Guilty pleasure mezi slaďákama.