Lásce na stopě

Spisovatelka Ruby Millerová ztratila nejen víru v lásku, ale i jakoukoliv invenci ke psaní. Na radu své agentky a sestřino pozvání odjíždí na dovolenou do Indie. To co začíná jako poklidná dovolená na romantických plážích, se náhle mění na nevídaná dobrodružství… Ztracená zavazadla, sestra na útěku a pohledný americký návštěvník přivedou Ruby na magickou a spletitou cestu napříč Indií. V prostředí pevností, věštců a nesčetných svatebních obřadů, Ruby poodhalí tajemné příběhy o lásce, nabyté i ztracené. Přesto, že se tyto tajuplné příběhy všelijak zamotávají, nakonec všechna tajemství stejně vyplouvají na povrch a Ruby nachází klíč poznání. To co začalo jako cesta k nalezení sestry, stává se cestou k objevení sama sebe – a k opětovnému nalezení lásky. méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/22_/226008/lasce-na-stope-NAF-226008.jpg 4.1157

The love detective (1.)

The Love Detective (2014)

Vydáno:, Kristián

mariva

Příjemná oddechová četba, která čtenáře okouzlí atmosférou a krásami Indie a láká k návštěvě této zajímavé země. I když je kniha spíš pohádkou pro dospělé než reálným příběhem, proč si na chvíli nedopřát únik z všední reality a zamračených deštivých dnů do země zářící barvami.

StihOMam

Nenáročná četba, kde hraje hlavní roli láska a nemalou měrou se podílí na příběhu i inspirující prostředí Indie. Autorka umí vnést do "obyčejného" láskyplného příběhu vždycky něco navíc, co ukojí lačnost čtenářek, očekávajících nevšední zážitek. Mají ho mít. Lásce na stopě je hezké rozuzlení nejednoho příběhu.

sabca1520

Ona umi tak krasne vystihnout pribeh obycejne zeny..hrdinka je vzdycky lehce ztotoznitelna s ctenarkou. Precetla jsem jednim dechem :)

locin

***Spoiler***
Závody/Jízda na velbloudech byla geniální, u tohoto jsme se nemálo nasmála. Za tohle i za celý chytlavý příběh plný počet :)

Ereniss

Jako oddechová četba ideální :) Indie je pro mě můj cestovatelský sen, tak jsem se alespoň na chvíli mohla do toho snu ponořit. I když romancím moc neholduji, po knihách Alexandry Potter jednou za čas sáhnu a většinou dostanu pohodové čtení.

Tevik

Moje první kniha od této autorky. hezké oddychové čtení, Těším se na další.

Hany.Honey
30.12.2016

Indie mě osobně cestovatelsky nezajímá, ale četlo se o ní dobře. Možná na můj vkus příliš mnoho šťastných náhod za sebou.

Irsaf
04.11.2016

Třetí kniha co jsem od spisovatelky četla a zatím nejhezčí.
Těším se na pokračování v Paříži :)

janyska13
05.10.2016

Kniha se mi moc líbila, zajímavý příběh celé knihy. Hodně se mi líbil děj v Indii, i když byl občas hodně krutý...

akšuram37
31.08.2016

Jak říkáte, knížka se četla vážně dobře, je hodně dobře čtivě napsaná. Ale! Ale! Ale! Sice jsem pro dobré a šťastné konce, ale tento konec mi přišel až moc přehnaný :-D Každopádně, jsem za tento konec ráda, ale myslíte, že by se to stalo i ve skutečnosti? :-D (pochybuju :-D)

O Indii jsem nikdy jako o místě na dovolenou neuvažovala, ale po tak krásném vyprávění jsem se do ní zamilovala a už se úplně vidím na jednotlivých místech, které jsme v knížce procestovali :)

Makaa
23.08.2016

Oddechová knížka - plná Indie :)

Faiglová
13.07.2016

Super počtení, jako všechny knihy od ní.

pichova.veru
10.07.2016

Dle mého názoru jedna z nejlepších knih A. Potter. Kniha se skvěle četla a příběh byl velmi potavý. V knize jsou popsány krásy Indie a život místních obyvatel. Miluju A.Potter :)

Anie94
29.06.2016

Za mě absolutní jednička. Alexandra Potter zase nezklamala. Četla jsem od ní hodně knih a tahle se určizltě zařadí k mým oblíbeným. Při čtení jsem tak nějak zatoutoužila vypravit se do Indie. Čekala jsem happy-end ale ne takovyto. S malým tajemstvím až do konce....

BarkaS
17.06.2016

Knížky Alexandry Potter jsou všechny na jedno brdo. Tuhle považuji za světlou výjimku. Do Indie bych nikdy nejela, protože jsem na to přílišná slečinka, ale i mě se podařilo vtáhnout do děje a díky Potterové jsem obdivovala indickou kulturu. Za mě dobrý.

Aracely
08.06.2016

Tato kniha byla nádherná a konec mi úplně sebral dech! Pokud jsem přestala věřit na pravou lásku, tak díky tomu to příběhu v ní zase uvěřím. I když, je to ,,jen“ kniha, tak Vás chytne za srdce a už nepustí...
Cítíte dojetí, štěstí, radost a smutek, protože příběh skončil. Ovšem ne na dlouho... Další díl této série se jmenuje Láska z Paříže.
A už teď vím, že si ji ráda přečtu znovu!

Recenze v záložkách!

Ivinka.S
27.02.2016

Určitě ta nej knížka od Alexandry Potter co zatím v češtině vyšla! :) I když jsem od začátku věděla, že to jako ve všech jejích knihách skončí happy endem, stejně jsem hltala každý řádek a užívala si krásy Indie :D Tahle knížka tedy určitě stojí za přečtení!

Terka18
18.02.2016

Kniha je parádní, není to ta klasická slaďárna. Na to že ji čtu v období, kdy jsem na lásku taky zanevřela, tak mi otevřela oči. Dobře se četla, příběh má spád.

Ria2
07.02.2016

Knihu jsem četla jedním dechem a dost jsem se nasmála. Mělo to spád a zase to dobře dopadlo.
Doporučuji.

liletka_a
27.01.2016

Tady se musím přiklonit k těm pětihvězdičkovým komentářům! Tato kniha se Potter fakt povedla! Nevím, ale přišla mi oproti jejím ostatním knihám taková svěžejší a mnohém zábavnější..:) Ke většině jsem se musela trošku nutit, abych se začetla a u této jsem začala v jedenáct a končila mírným spánkem v půl 2..:D Hlavní hrdinka mi připomíná takovou Bridget Jonesovou..:D Jedna velká katastrofa a do toho její sympatický zachránce, který se za žádnou cenu nezvdá postele ve vlaku? :D Chytrý, vtipný a hezký je vražedná kombinace... A nevím jak vy, ale já chci jet do Indie!!:)

deedulka
16.01.2016

Zvykla jsem si, že autorka píše průměrné romantické knihy. Lásce na stopě mi však učarovala, a to hlavně indickým prostředím a milými lidmi. Trochu mi přišlo přitažené za vlasy to neuvěřitelné množství náhod a osudu. Prostě až moc čarovný osud. :) Ale i tak byla tohle jedna z těch nejlepších knih od autorky.

evelýny
30.11.2015

Tahle kniha je pro mě bezesporu to nejlepší, co jsem doposud od této autorky přečetla. Já ji napoprvé přečetla jedním dechem, takže jsem si ji musela přečíst ještě jednou - abych si ji vychutnala. Opět zde nacházíme osudovou náhodu s prvky mystična, nebo chcete - li, zasáhnutí vyšší moci - něčeho mezi nebem a zemí. Tentokrát je to okořeněno opravdu vtipnými komentáři hlavní hrdinky, nad kterými se doslova ,,řehtáte". A tentokrát i překlad je docela dobrý. Na návštěvu Indie mě však kniha nezlákala.
Je to opravdu nenáročné čtení, lehce předvídatelné. Každý, kdo bude chtít, si autorčino poselství musí přečíst mezi řádky - a v tom jsou pro mě knihy této spisovatelky zajímavé

Joudinka
26.10.2015

Super odreagovačka:-)

Candide
10.10.2015

Tak tohle bylo opravdu utrpení, nejtěžších 300 stránek mého života! Novodobá knížka lidového čtení - ubohá, plytká, bez vtipu, bez nápadu, bez fantazie. Jdu číst Bacona.

VeronikaNK
14.09.2015

Kniha není úplně špatná, ale tak od půlky knížky bylo celkem jasné, jak a s kým hlavní hrdinka skončí :) Je to velmi nenáročné čtení, například k vodě :) Zkusím od autorky další knihy a ráda se nechám překvapit. Tuto knihu hodnotím jako průměr :)

Yana-66
13.09.2015

Od Potterové jsem přečetla dost knížek, ale tato je určitě nejlepší :-) Krásný neuvěřitelný příběh...

Modrásek16
28.08.2015

První setkání s autorkou a určitě ne poslední. Moc příjemné čtení na dovolenou. Místy jsem se i docela nahlas zasmála. Dlouho jsem nečetla nic podobného na odreagování. Jako oddechovka mezi detektivkami ideální.

olejnice
13.08.2015

Líbí se mi potrhlá hlavní hrdinka a hlavně to cestování je lákávé... Ve skutečnosti by to tak určitě nebylo, proto se mi líbilo si to jen představovat v klidu na lehátku na břehu moře... Přemýšliví čtenáři určitě pochopí i skryté poselství - ať se lidi tolik nehoní.... není za čím..

sheepavla
20.07.2015

Skvělé letní čtení. Zaujalo mě cestovatelské téma, které bylo opravdu zábavné a poutavé. :)

SelenaDemi428
05.07.2015

Nádherná kniha! Ze začátku jsem se opět nějak nemohla do toho příběhu vžít, ale to se během pár stránek změnilo a příběh mě naprosto uchvátil Indie mě jako země fascinuje a jednou bych se tam také chtěla podívat. Zvláště se mi líbily i některé věty z této knihy, zdály se mi plné inspirace a uvědomění :). Od A. Potter jsem četla zatím jen dvě knihy, ale zatím nejvíce doporučuji tuto. Těším se, až si od ní přečtu další příběhy, jednu knihu už mám půjčenou a těším se na její přečtení.