Vzkříšena za úsvitu

Vzkříšena za úsvitu

Vkročte podruhé do světa Údolí stínů, do tábora, který pomáhá mladým lidem najít sebe samy a vypořádat se se svým zvláštním… nadáním. Jakmile se tam jednou dostanete, nikdy na to nezapomenete – a už nikdy nebudete stejní! Od chvíle, kdy Kylie přijela do kempu v Údolí stínů, si kladla stále stejnou otázku: Kdo vlastně jsem? Obklopena samými upíry, vlkodlaky, vílami a čarodějkami touží zjistit, jaké jsou její nadpřirozené schopnosti… a jak svůj nově objevený neobvyklý talent využít. Teď k tomu má opravdu velkou příležitost! Zjevuje se jí totiž další duch, který tvrdí, že někdo, koho Kylie dobře zná – a miluje -, ještě před koncem léta zemře. Kdyby jen ale věděla, koho má vlastně zachránit a jak… Aby toho nebylo málo, trápí se Kylie nad svým rozpolceným srdcem. Lucas, svůdný a vzrušující vlkodlak, sice opustil kemp s jinou dívkou, ale stále častěji se zjevuje v Kyliiných snech. A Derek, neodolatelný elf, který tu pro ni byl vždycky, když ho potřebovala, ji přitahuje čím dál víc. Kylie ví, že se brzy bude muset mezi nimi rozhodnout… Teď ale láska musí jít stranou, protože v Údolí stínů se ukrývá jakási temná síla nadpřirozeného světa a ohrožuje všechny, které Kylie miluje…
-- 1. vydání.

-- zdroj: www.legie.info -- méně textu

http://www.databazeknih.cz/images_books/12_/126432/vzkrisena-za-usvitu-126432.jpg 4.3167

Údolí stínů (2.)

Awake at Dawn (2011)

Romány, Sci-fi, Fantasy
Vydáno:, Baronet
Více informací...

učtenávčelka
04.06.2016

Poněkud příšerné čtení. První díl jsem přečetla nadšeně, že se to ještě rozjede. Druhý díl jsem horkotěžko dočetla. Hlavní hrdinka totiž pořád dokola opakuje hloupé chyby, vrhá se bezhlavě do situací, kterým by se vyhnula, kdyby jen na chviličku zapojila selský rozum, ohrožuje tak ostatní své kamarády a pak se jim omlouvá, nebo je uráží, podle toho jak jí zrovna bouří hormony. Neustále se ptá, kdo vlastně je, opakuje jak moc těžké období měla, když se jí rozvedli rodiče a zemřela babička, ani po měsíci na táboře se nikam neposunula. Neustále má slzy na krajíčku, slzy jí stékají po tváři, neví kdo je a tak pořád dokola. Když už se blíží nějaká super akce a napětí vzrůstá, tak se jen zjistí, že se její matka lekla jejího kamaráda upíra a hlavní hrdinka z toho dělá drama, jako by její matku unesli démoni a odřezávali z ní kousek po kousku.
A aby měla hlavní hrdinka pořád dokola o čem přemýšlet, tak po ní jdou dva super-sexi-maximálně-žhaví kluci, kterým na střídačku láme srdce, pak oni lámou srdce jí, jeden odchází druhý přichází oba ji milují a ona pořád neví, kdo je, ví jen že je oba miluje a tak mezi sevřeným srdcem a slzami na krajíčku se radši vrhá do další unáhlený akce, aby se ujistila, že svět všech lidí (vlkodlaků, víl, čarodějek a upírů) se točí jen kolem ní a jejích "velkých problému" jak se vyrovnat s tím, kdo vlastně, což pořád neví a tak se nemůže ani rozhodnout koho miluje.
Chápu, že je to teen fantasy, ale.... fakt jednoduchá až blbá. Absolutně chybí nějaká akce. Děj má celkem zajímavé prostředí i postavy, kromě hlavní hrdinky.
A vůbec nechápu celkové hodnocení 85%.

Roselunda 1928
30.05.2015

O dost lepší, než první díl. Dokázala jsem se do toho víc vžít. Pořád nenávidím Lucase a fandím Derekovi, i když se na konci choval ke Kylii hrozně. 3, 58 hvězdiček.

mišule5
18.02.2015

Další úžasný díl! Nemohla jsem se odtrhnout. Doporučuji a pokračuji dalším dílem :-)

maca5449
28.01.2015

Slabší než první díl. Hodně z knihy čpělo "četba pro náctileté!" Kylie je tu hodně naivní, uvzdychaná a věčně opakuje ta samá témata. "co jsem, kdo jsem, oni mi to nechtějí říct, musím na to přijít sama, achich ach"

Aléda
27.10.2014

SUPER, kniha mě baví čím dál víc!!! Napínavé a čtivé. Od knihy jsem se nemohla odtrhnout a přečetla jsem ji za jeden den. Konec byl otevřený, takže prostě nejde si nepřečíst další díl. Sakra, ale štve mě že stále nás nechává autorka napjaté a neprozradila čím Kylie je. Docela jsem ráda, že Derek musel odjet, protože se mi nějak více zalíbil Lucas :) Samozřejmě 5* a určitě doporučuji.

Tina 243
08.08.2014

Kniha byla dalším pěkným pokračováním série

Teraslík
23.05.2014

Kniha byla úžasná, užívala jsem si každý řádek. Je to kniha plná napětí. Velice doporučuji.

angelbooks
13.05.2014

Wow super kniha :D, zdáli se mi to lepší než 1 díl :D.
Miluju zápletky podobné jako v této knize. Je super že k tomu, abychom zjistili koho si Kylie vybere, musíme přečíct všech 5 dílů. Taky je tu zápletka s tím kdo Kylie je.... Prostě takovéto zápletky mě od této knihy nikdy nedokáží odradit :D.
Doporučuji. Těším se na další díl.

paloma
17.12.2013

Ufňukaná a ubrečená hl. postava, která navíc neví co chce, mi zkazila dojem z jinak docela pěkné knížky.

DajaF
11.12.2013

Sice mi trošku vadilo, že Kylie celou knížku téměř probrečela, ale jinak příběh je super...jen nemám ráda milostné trojúhelníky - kde jeden kluk není - miluje druhého - druhý kluk není - miluje prvního...no snad si v posledním díle vybere. Ale stejně se asi nejvíc těším, jak se rozvine vztah mezi Holiday a Burnettem :-)

mary.M
28.10.2013

Jednu věc nechápu, jak je možné, že pustí do oběhu knihu, která má tolik tiskových chyb, myslela jsem, že budou jen v 1.dílu, ale spletla jsem se. Jinak kniha je čtivá, stále se tam něco nového děje.

renefer
23.08.2013

Ani pokračování nezklamalo, těším se na další díl.

Lira
14.07.2013

Tři hvězdičky dávám jedině proto, jelikož to bylo dobře promyšlené. Uměly ty záhady v knize zmást. Ale bohužel hlavní postava Kylie se mi upřímně nelíbila. Byla moc lehkomyslná a takový ten tip, co vše vzal až moc přehnaně. Také se mi na ní nelíbilo, jak pořád na někoho byla naštvaná a dělala malé uražené dítě. I teď netuším, co se mohlo Lucasovi i Derekovi na ní vůbec líbit.
Jestli jsem trochu pitomá a něco takového, tak vám rovnou řeknu: ,,Můj názor změním, až se změní i Kylie." Jinak příběh by byl bez téhle ženské dobrý a kluci (Derek i Lucas) mi připadali fajnoví.

NikinkaFantasy
30.06.2013

Tato kniha pro mě nebyla tak zajímavá ,jako předtím 1. díl. V duchu jsem řvala na Kylie, když řekla Lucasovi, který se konečně vrátil, že budou jen kamarádi. Přiznávám, že nejsem fanda Dereka, to už je důkaz, když jsem se musela kouknout do obsahu, abych si vzpomněla, jak se jmenuje a doufala jsem že nebudou s Lucasem jen kamarádi, ale štvalo mě jak se mezi oběma klukama neustále rozmýšlí. No, nic moc.

kleria
04.05.2013

Prostě a jednoduše nádherná knížka víc snad k tomu nemusím dodávat. Jsem ráda, že se tam toho vyřešilo mnohem víc než v prvním díle a už se strašně těším na další a další díly. Jenom mi vadilo, že tam není skoro žádný napětí, ale to je spíš maličkost. Knížka se čte jinak úplně samo. Můžu jenom doporučit.

Danda224
23.03.2013

Před chvilkou jsem to dočetla - ještě ted to rozdejchávám - je to dokanalý!!!!! Řikáse druhý díly nejsou tak dobrý jako ty první, ale utýhle knížky to rozhodně neplatí :-D rozhodně doporučuju!!!

Rose18
12.09.2012

Mnohem lepší, než první díl. :) ... Vyřešilo se toho tam víc, než jsem čekala.. Těším se na další díl ;)

ciniminisek
08.08.2012

Moc hezký díl,určitě lepší než ten první,ne vždy se to stává.Velmi se těším na další pokračování,stále tam toho není dost vyřešeno.Doporučuji!!

Christie Craig

C. C. Hunter (p)