Štěstí na přání

Štěstí na přání https://www.databazeknih.cz/img/books/50_/500940/bmid_stesti-na-prani-yVd-500940.jpg 3 104 104

Tři nejlepší kamarádky – Cher, Sarah a Deb mají každá své velké přání. Cher je bezhlavě zamilovaná do svého šéfa. Je krásný, chytrý a vtipný, ale sotva si jí všimne. Jak ho přimět, aby pochopil, že ona je pro něj ta pravá? Sarah zase touží po dítěti s mužem, kterého miluje. Má to ale háček – David je ženatý. Opustí kvůli ní svou ženu? Deb by se měla těšit na svou svatbu, do všeho však stále zasahuje její budoucí tchyně Margie. Co když se proto změní její vysněný den v nejhorší noční můru? Když se jednoho letního večera sejdou a dají si pár skleniček vína, Cher vytáhne z poličky knihu zaklínadel. Mohla by se vyřčená přání opravdu splnit?... celý text

Literatura světová Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

If Only , 2021

Jenny46
30.01.2023

To jsem neměla ani zkoušet .o( bohužel ani nebudu hodnotit...
Autorku mám strašně ráda - oblíbená, ale raději budu věrná sérii Kim S.

Andrea7272
26.01.2023 2 z 5

No , no nevím :-( četla se dobře, nápad příběhů dobrý, ale nějak mě to nechytlo :-(
Raději Kim Stone ......

Jandýs
14.01.2023 5 z 5

Jeeee, paradni pocin od autorky top detektivky!!! Mily humorny pribeh tri zen - kamaradek, opravdu jsem se uprimne zasmala! Vubec mi odboceni od krimi stylu nevadilo, ani bych nepoznala, ze pani Marsonsova se takhle trhla, moc rada si prectu dalsi prekvapeni.

Hope80
12.01.2023 2 z 5

Bohužel musím říct, že za mě zklamání. Angelu Marsons mám moc ráda, je to jedna z mých nejoblíbenějších spisovatelek a sérii s Kim Stone miluji, nejlepší série. Chápala jsem, že je to odbočka a něco jiného, ale kniha mě vůbec nechytla, prvních 50stran jsem myslela, že knihu odložím a nedočtu, pak se to trochu zlomilo, ale dočetla jsem jí silou mocí, abych věděla jak to dopadlo, příběh mě neoslovil.

nada3314
02.01.2023 5 z 5

A je to tady :-) Má 100 přečtená kniha v tomto roce a zrovna taková krásná jednohubka ️:-)

Jak jsem již psala, tato kniha rozděluje dle recenzí knižní komunitu Buď ji milujete nebo je to nic moc! Přiznám se, že se mi do čtení moc nechtělo. O to to bylo velké překvapení, když jsem hltala jednu stránku za druhou.

Angela Marsons je moje oblíbená spisovatelka detektivek s Kim Stoneovou, její styl mi neskutečně sedí a i toto její vykročení z komfortní zóny jsem si moc užila!

Příběh tří kamarádek mě bavil hodně, oddechový nenásilný, každá z nás se v nějaké situaci pozná Takový Sex ve městě trochu jinak, ale čtivě sepsaný do příběhu. Určitě doporučuji jako takové oddechové milé čtení u kterého nemusíte přemýšlet jen se necháte vtáhnout do příběhu. ️

Adris
01.01.2023 3 z 5

Příběh se opravdu dobře četl, je vystavěný jednoduše, opravdu oddechová jednohubka. Za čtivost má plus. Co bych vytkla, je chování dospělých dam, které se rovná naivním patnáctkám. Dělalo mi potíže vidět před sebou třicátnice, když se chovaly jako děti. A autorka mě trochu šokla popisem, že v 27 má žena JEŠTĚ prsa na to, aby mohla být nahoře bez. Vyznělo to, jako by od 20 už nemohla, nebo co. Plus vrásky kolem očí... No, opis postav aka 45, chování kolem 15. Ale jinak dobrý. Pohoda. Nic, co bych tedy za pár let nezapomněla, ale jo.

No, a pokud jako já někdo čekáte, že vysloví přání a druhý den je vše jinak, tak bohužel. Není to tento druh mysteriózna. Vlastně tam není vůbec. Prostě to berte, jako román o holkách ke kávě.

ikul
27.12.2022 3 z 5

Příběh tří kamarádek, které se jednoho dne rozšouply a v alkoholovém opojení začaly čarovat, aby se jim splnila přání. Jedna chtěla, aby se do ní zamiloval šéf. Druhá chtěla dítě od svého ženatého milence a třetí se chtěla zbavit protivné tchýně. Jak ze života. Všem se přání splnila, ale jen dvě přání skončila červenou knihovnou a jedno bylo naprosto reálné a předvídatelné. Na bestseller nic moc.

knihomolka_eli
30.09.2022 3 z 5

(SPOILER) Do tejto knižky som šla asi s príliš veľkými očakávaniami. Čakala som oddychovku, s nádychom romantiky a humoru. Anotácia vyzerala perfektne, ale podľa mňa znie lepšie, než bol samotný príbeh. Napriek tomu sa čítala rýchlo a kamarátstvo troch hlavných hrdiniek bolo super.

Tri priateľky skúsia zo srandy kúzlo na prilákanie toho, po čom veľmi túžia.
Cher túži po tom, aby si ju všimol jej šéf, Sarah po tom, aby mala dieťa svojho milenca a ich vzťah tým pádom nabral iný smer a Deb si praje,aby zmizla jej svokra, ktorá plánuje Debinu a Markovu svadbu podľa seba a nie podľa priania nevesty.

Čakala som síce dačo trošku iné, no želania troch priateliek sa v podstate splnili, akurát nie doslovne. Život každej sa začne uberať iným smerom,než mali dovtedy.

Veľmi sa mi páčili ich babské večery. Cher a Sarah spravili v závere dobré rozhodnutia...i keď som sa dlho čudovala po čom ich srdcia pištia, mne nejako ich vysnené typy mužov nesadli. A záver s Deb bol trošku klišé, no na druhej strane by to tak malo byť.

Knižku hodnotím na 3/5, no musím priznať, že som rada, že šlo o výpožičku z knižnice. Jej čítanie neurazilo, ale čítala som aj podstatne lepšie z toho žánru.

Léňa2510
25.08.2022 odpad!

NAJNUDNEJŠIA A NAJHORŠIA kniha aku som kedy čítala! No katastrofa, polovicu som ani nečítala, iba začiatok a koniec