Miluj mě vším

Miluj mě vším https://www.databazeknih.cz/img/books/41_/411602/bmid_miluj-me-vsim-EFY-411602.jpg 4 416 416

Stavitelé snů série

< 3. díl

Tristan Pierce opustil své bratry i rodné město, aby se věnoval vlastním cílům a snům. Nikdy však nezapomněl na mladičkou Sydney Greenovou, se kterou kdysi prožil krátký, ale o to vášnivější románek. Rozchod, který následoval, už tak příjemný nebyl, a Tristan se k němu v myšlenkách mnohokrát vracel. Teď se musí vrátit domů a spolu s bratry převzít rodinný podnik. Dostane jeho láska druhou šanci navzdory chybám, kterých se v minulosti dopustil? Sydney Greenová Tristana milovala celým srdcem. S jeho odchodem ji však opustila i důvěra a ochota znovu se zamilovat. Teď se ale vrátil a Sydney tuší, že dřív nebo později bude muset čelit nejen jemu, ale také hlubokému tajemství, které roky skrývala…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

All or Nothing at All , 2017

Zomy
17.06.2020 3 z 5

Do téhle knihy se mi vlastně ani moc nechtělo, nemám ráda, když vztah začíná křivdou, bolestí a nepochopením v minulosti a tady to bylo naprosto jasné od 1.dílu. Ale nechat sérii nedočtenou jsem nedokázala.

Nakonec to bylo přesně takové, jak jsem čekala. Hrozně po sobě touží, milují se, byli pro sebe stvořeni, ale neustále hledají problém, proč by si něco z minulosti nemohli odpustit.

Tristan byl chvíli extrémní romantik se srdcem na dlani a sliboval, že už ji nikdy neopustí. Sydney se bála mu věřit a jakmile ten strach překonala, tak on se zatvrdil a umínil si, že si ji už k srdci nepustí. A tak pořád dokola, než tedy našli svůj šťastný konec.

Průměrná knížka, stejně jako celá série.

musivila
17.06.2020 4 z 5

"Tajemství" Sydney jsem prokoukla hned v prvním díle. A sama autorka jej prozradí hned na začátku třetího dílu. Ve kterém se Sydney i Tristan stále dokola noří v minulosti a plácají v přítomnosti, aby nakonec překonali zradu, ztrátu, došli k odpuštění a obnovili lásku a důvěru❤

Epilog je pak už jen milé zakončení celé série .... na začátku rozhádaní bratři ... na konci "všichni za jednoho, jeden za všechny" :-)

Kudík
15.06.2020 4 z 5

Celá série je pěkná, ale v tomto díle mám pocit, že jsem si Sydney i Tristana z předchozích částí vykreslila charakterově jinak. To "velké" tajemství jsem tak nějak věděla, ale to jak se k tomu oba dva stavěli, mi přišlo zvláštní a až sobecké. Epilog tuto trilogii (asi nepřekvapivě) završí, ale nejvíc u mě vede díl, kde byla v hlavní roli princezna, Krasoň a dvě "telata". :) Chtělo by to přeložit i 2.5 díl.

Myška43
12.06.2020 5 z 5

Tak tento díl mě citově zasáhl nejvíce. Zlobila jsem se na Sydney, jak se v minulosti zachovala a přemýšlela, jak bych se k tomu postavila já, no opravdu nevím. Ale díky tomu, jsem si mohla přečíst příběh o lásce, odpuštění a druhé šanci. Stavitelé snů jsou moje oblíbená série.

petulkapeta
11.06.2020 5 z 5

krasne,nejlepší konec když jsi to chlap konečně uvědomí..proč jim to vždy trva tak dlouho,řekla bych proto aby jsme meli co čist,ale myslim že je to tak i v realitě...Jak poznate že vam něco chybí? No přeci až to nemate

ovecka535
11.06.2020 5 z 5

Já si i třetí díl užila.

biki
09.06.2020 3 z 5

Mé pocity nejen z této knihy, ale i z celé série jsou hodně rozpačité. Po velmi slušném předchozím dílu jsem čekala to nejlepší nakonec, jenže žádné nadšení se nekonalo. A přitom měl tento díl rozhodně na víc. Vůbec se nedivím Sydney, jak se v minulosti rozhodla. Tristan se totiž v obou zlomových momentech zachoval jako sebestředný a v druhém případě i jako ukřivděný trouba. Změna jeho názoru na celou situaci mi pak připadala poněkud nevěrohodná a uspěchaná. Happy end se sice dostavil, ale upřímně - byla jsem ráda, když jsem knihu konečně dočetla.

jeny-v
09.06.2020 5 z 5

U prvních dvou dílů vysoko nastavená laťka a tento taky nezklamal. Příběh prostředního bratra Piercových Tristana a Sydney je plný emocí, hledání ztracené lásky a důvěry. Jejich vztah skončil před více jak sedmi lety, kdy on odešel do New Yorku a Sydney odmítla opustit Harrington. Po letech se vrací a ještě dva roky mu trvá, než zjistí jaké city k bývalé "kamarádce" chová. Ona však odolává, jelikož se cítí z minulosti zrazená a také už není sama, má dceru Beccu, která je pro ni vším. Nemůže si dovolit znovu podlehnout lehkomyslnému vztahu a pak je tu jedno tajemství, které po odhalení Tristan úplně, ale úplně špatně vyhodnotí, ach ti muži....

silvinek
06.06.2020 5 z 5

Pro mě osobně jde o moc hezké zakončení celé trilogie.
Stejně jako v předchozích dílech, ani tady nechyběla romantika, odhalená tajemství, jiskřivé napětí mezi hlavními hrdiny, pevná přátelství či nenásilné vtipy pro odlehčení.
Všechny knihy této série mi dokázaly při čtení navodit uvolněnou atmosféru, vyloudit úsměv na rtech a strávit příjemný večer v přítomnosti sympatických postav, takže za mě spokojenost.

AliceTief
05.06.2020 5 z 5

Na jejich příběh jsem byla opravdu zvědavá a vůbec mě nezklamal, krásně napsané a tyto postavy vlastně nejde nemilovat. Trošku mě mrzelo, že mu ke konci tak rychle odpustila, ale i tak to byl skvěle napsaný příběh =)

LenRan
04.06.2020 3 z 5

Všechny tři díly jsou si dost podobné: ženská má tajemství, nechá jednoho z bratrů ať se do ní zamiluje, manipuluje s ním, pak vše praskne, chlap se s ní rozejde a pak happy end. Pro mě byl nejlepší první díl, tam té manipulace bylo nejméně a Morgan byla z děvčat nejsympatičtější. Celkově povedená série, ale vracet se k ní nebudu.

LilianaFalcon
02.06.2020 3 z 5

Na jednu stranu dojemný příběh, na který jsem se strašně těšila, na druhou stranu děsná nuda :-( Škoda, tohle mohl být nejlepší díl série.

Kikina182
31.05.2020 3 z 5

Stavitelé snů je podle mě zatím nejlepší autorčina série, ale třetí díl je z ní bohužel nejhorší. Autorka sice měla skvělý nápad, ale nedokázala ho rozpracovat tak, jako obvykle. V jedné chvíli se celý příběh převrátil a byl mimo. Především pak povaha postav se šíleně změnila a jejich rozhodnutí ani chování nedávali vzhledem k jejich předchozím skutkům smysl.

Není to špatná kniha. Do poloviny byla naopak velmi dobrá, ale pak se bohužel všechno pokazilo. Je to krásná oddechovka na jedno odpoledne, ale na rozdíl od prvních dvou dílů nic, k čemu bych se chtěla vracet.

lusitta05
31.05.2020 5 z 5

Za mňa super séria. Skvelá kombinácia všetkého čo mám rada. Tristan ma dostal, čo si budem navrávať. :)) Pri popise že je ako "pomatená princezna", keď bol celý od ružových trblietok, som sa parádne bavila. Tieto série o bratoch, to ja môžem.

Kukicka
31.05.2020 4 z 5

Byla to hezka trilogie. Za me rozhodne vede prvni dil, ale vsechny dily se cetly samy. Bylo to plne skadleni, humoru, lasky, vzruseni, sexu, ale take sily pratelstvi a rodiny. Az me trochu mrzi, ze nebylo bratru vic a je konec

kacaaba
30.05.2020 5 z 5

Další úžasná kniha od této autorky. Nemohu se dočkat další série. Její knihy mám přečtené vždycky hrozně rychle.

lenka9778
28.05.2020 5 z 5

Za mě mohu říct, že se jedná o krásné zakončení celé série. Bylo tam vše co na červené knihovně miluji a přítomnost dětí je úžasný bonus.

Adris
22.05.2020 3 z 5

Tristan a Sydney. Stará láska,
zlomená srdce a velké tajemství. Dá se odpustit a začít znovu?

Příběh se mi líbil, byl však dle mě nejslabší ze série. V jednu chvíli jsem se dost nudila, a v další nesnášela Tristana za jeho chování. Druhá polovina se mi zdála, že by zasluhovala větší prostor.

Autorka mě ruší opakujícími se frázemi, jako je "rozbila jsem se na kousky a pak znovu poskládala" - jakékoliv rozbíjení se na části.

Taky nevím, co dělali korektoři, jestli to někdo z nich viděl? Celkem dost překlepů.

A našla jsem i jeden nelogismus, což však přisuzuji autorce.

Celkově dobrý román. Ale ne skvělý. U mě vede 2. díl.