Miluj mě jakkoli

Miluj mě jakkoli https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/397266/bmid_miluj-me-jakkoliv-m0a-397266.jpg 4 590 590

Stavitelé snů série

Caleb Pierce začal pracovat v otcově stavební firmě Pierce Brothers už jako mladý kluk. Od počátku snil, že se vypracuje do vedení a firma jednou přejde pod jeho křídla. Otcova závěť ale říká něco jiného. Firma zůstane Calebovi pouze v případě, že ji povede spolu se svými dvěma bratry, se kterými se navzájem dávno odcizili. Najít společnou cestu nebude jednoduché, zvlášť když si každý z nich přeje úplně něco jiného. Věci se ještě víc zkomplikují, když si Caleba najme designérka Morgan, aby pro její bohaté klienty postavil dům snů. Calebovi se její nabídka moc nezdá, nezbývá mu ale než přijmout, jinak se podle Morgan může rozloučit se skvělou reputací i stálými zákazníky. Caleb se snaží odvést co nejlepší výsledky, jen kdyby ho neustále nerozptylovaly Morganiny jiné kvality…... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Everywhere and Every Way , 2016

MakiMel
12.08.2019 4 z 5

Tak je třeba si přiznat, že to je červená knihovna, ale napsaná je tak dobře, že se jí nebudete chtít pustit, dokud ji nepřečtete. Nicméně od druhé poloviny je postavená hodně na erotických scénách, což ji trochu snižuje, ale k oddychu rozhodně doporučuji.

ovecka535
05.08.2019 5 z 5

Moc hezky napsaná kniha na oddych. Čte se sama.

georginaa
26.07.2019 5 z 5

První kniha od této autorky co jsem přečetla a moc se mi líbila, bavil mě její styl psaní, s trochou humoru a škádlení, lásky i truchlení, bylo tam od každého tak akorát. Doufám, že bude o této dvojici zmínka i v ostatních dílech, jak si staví svůj dům snů a jak to nakonec vyřeší s dětmi. A doufám i pokračování bratrů bude tak působivé. Určitě neskončím u této série a přečtu i jiné knihy této autorky.

marta14
26.07.2019 5 z 5

Tohle jsem si zamilovala a už se těším na další díl. Krásná knižka a hrozně rychle se četla :). Doporučuji.

happy19
20.07.2019 5 z 5

Perfektně vyvážená..Důraz na detaily při popisu scén..skvělý styl psaní..lehké opakování vět,ale konečný dojem velice příjemný!
Těším se na další díly o bratrech;-)

OntkovaK
19.07.2019 5 z 5

Kniha precitana jednym dychom.Cakat na dalsie pokracovania bude pre mna utrpenie.U mna je to plny pocet 6 hviezdiciek.

Tanya007
15.07.2019 4 z 5

Pohodová knížka, člověk si u toho odpočine, příběh hezký. Styl psaní je moc fajn.

Damienronnie
14.07.2019 2 z 5

Vie to aj lepšie. Strasne sa to vlieklo, čítala som 3 dni ????

astra3
13.07.2019 4 z 5

Pěkná milá romantika. Ale četla jsem od autorky i lepší. Určitě si přečtu další díly.

silvinek
07.07.2019 5 z 5

Jedna z mých nejoblíbenějších autorek mi opět dokázala, že psát opravdu umí. Kniha se mi líbila, postavy byly sympatické, miluji série o sourozencích a jejich životech, a proto jsem si čtení užívala. Těším se na další díly :-)
Pozn.: V knize byla zmíněná Nora Roberts a příběh mi svým námětem připomínal jednu její sérii o bratrech, kteří vedou společný podnik po smrti otce.

anishta
07.07.2019 3 z 5

Nebylo to zlé, ale nijak mě to neposadilo na zadek a ani ničím nepřekvapilo. Druhá polovina mě bavila o něco méně než začátek a bylo to předvídatelné. Každopádně příběhy dalších bratrů si nenechám ujít.

lusitta05
05.07.2019 5 z 5

Ďalšia skvelá kniha od obľúbenej autorky, super štýl, zábavná, skvele som sa pobavila. Splnila moje očakávania do bodky. Teším sa na pokračovanie.

kacaaba
04.07.2019 5 z 5

Další úžasná kniha od této autorky. Už se hrozně těším na pokračování.

Kukicka
03.07.2019 5 z 5

Tak dnes jsem asi dobre naladena :-D. Premyslela jsem o 4*, ale davam 5. Cetla jsem od teto autorky uz jednu knihu, myslim, ze to byl prvni dil serie Hledani a moc me to nenadchlo, tak uz jsem dalsi dil necetla, ale toto mi sedlo jak hrnec na pr..l a poskytlo mi to vse, co jsem hledala. Jiskreni, pribeh, humor, fajn postavy. Dalsi dil si prectu a predpokladam, ze bude o Tristanovi a Sydney nebo o Daldonovi a Raven...

EvaSupovic
29.06.2019 5 z 5

Myslím si, že mě nemůže žádná kniha od této autorky zklamat. Bavila jsem se, jako pokaždé. Těším se na další části.

llllucka
29.06.2019 3 z 5

Neurazil, nenadchlo. Průměr. Jiné knihy od této spisovatelky jsou lepší.

Evka3814
26.06.2019 4 z 5

Kniha byla příjemná oddychovka,nic jiného se ani od této autorky nedá očekávat. Začátek byl pozvolnej,ale pak se to pěkně rozjelo a už jsem to měla přečtené:) Už se nemůžu dočkat pokračování,bude to rozhodně zajímavé;)))

havrmoni
25.06.2019 5 z 5

Příběhy od této autorky jsou o rodině, přátelství, lásce i bolesti, touhách a snech. To vše bylo i tady a jako obvykle mě Probst nezklamala. Sympatičtí lidé, zajímavé prostředí a samozřejmě návnada v naznačení kdo asi s kým příště v dalším díle. Za mě spokojenost za plný počet *.

jani.ruzicko
20.06.2019 5 z 5

Mně se příběh líbil. Byl poutavý, čtivý, smutný a krásný zároveň. Není to samozřejmě žádné nové téma, ale mně to nevadilo. =) Autorky styl psaní mám ráda a určitě jsem ho v tom poznala.
Těším se na další díl o Daltonovi a Raven, tam to bude ještě zajímavý. =)

lenka9778
18.06.2019 5 z 5

Za mě autorka nezklamala. knížka měla náboj, držela se jedné linie, a i když se někomu může zdát nudná, mě zaujala a za jeden den jsem ji zhltla. už se moc těším na další díly.

romantika americké romány

Jennifer Probst