Poločas rozpadu

Poločas rozpadu https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/330800/bmid_polocas-rozpadu-2BH-330800.jpg 4 1032 183

Spad série

Volné pokračování románu Spad. Válka skončila. Zbyla jen vzpomínka v podobě zničené planety, na kterou dopadly stovky jaderných hlavic. Starý svět zmizel a ten nový je jiný – divoký, tvrdý, radioaktivní… Zbytky lidí se snaží přežít v jeho troskách a vybudovat něco jako civilizaci. Jsou ale takoví, kteří civilizaci nechtějí. Vlastně nechtějí ani divošství. Touží po jediném – dokončit práci, kterou začaly světové mocnosti ve své válce. A proti nim stojí ti, kteří věří v nové začátky. Ale – stojí tenhle svět vůbec za záchranu?... celý text

Tachenk0
05.08.2017 5 z 5

Přelouskal jsem na 3 zátahy. Opět Kotletovina, akce, hlášky a akce.
Oproti Spadu mi přijde že je daný větší důraz na hlavní postavy a jejich vlastnosti, a kniha má hlubší příběh než první díl. Mužů jen doporučit pokud hledáte něco na oddych a nebojíte se bandy psychopatů co kopou za Dobro. Knize vytknu jen jednu věc. Končí jak kdyby v TV při filmu naskočily reklamy a za 10 minut se pokračovalo. Bohužel musím ale čekat až do listopadu!!

Marry123
04.08.2017 5 z 5

Já si tohle postapo prostě zamilovala. Zhltnuto za dva pracovní dny, a už teď se nemůžu dočkat listopadu až nám vyjde poslední díl a dozvíme se jak to všechno skončí. (A to je asi hlavní rozdíl oproti Spadu, při jeho dočtení to bylo v pohodě, říkala jsem si: Tak jsem zvědavá co bude v pokračování. Tak si v klídku počkám. Ale tentokrát si říkám: Sakra už je listopad? To prostě nevydržím.)

pavelhek
31.07.2017 3 z 5

A komentář v čudu, takže od znovu. Pokračuje se ve vyjetých kolejích, kniha nijak zvlášť nenadchla ani nezklamala, snad až na ten konec, to se jeví jako fakt hodně přitažený za vlasy ( neprozradím děj ). Během čtení jsem dal přednost dočtení Zrcadla 2 až pak jsem se vrátil. Počkám si na 3 díl avizovaný na podzim, snad tam bude nějaký konec.

P.S. A spekulace na závěr, tenhle příběh od Kotlety hodně připomíná Thora od FN. Jen ti droni tam chybějí :-)