Noc jako ta dnešní

Noc jako ta dnešní https://www.databazeknih.cz/img/books/19_/190589/bmid_noc-jako-ta-dnesni-mkA-190589.jpg 4 169 169

Smythe-Smith Quartet série

Anne Wynterová možná není guvernantkou, za kterou se vydává. Přesto však vše, co tato profese obnáší, zvládá více než dobře. Ať už jde o vystupování na tradičním domácím koncertu jejich urozených svěřenkyň, výuku tak nudných předmětů, jako je matematika, nebo hraní v "dramatech" své žačky, která v sobě objevila nového Shakespeara... A ještě k tomu stihne flirtovat s okouzlujícím hrabětem z Winsteadu, jediným mužem, který ji kdy opravdu zaujal, ačkoliv moc dobře ví, že z toho koukají jen samé potíže... To Daniel Smythe-Smith už je v problémech dávno až po uši. Nejenže má nepřítele, jenž přísahal, že ho bude pronásledovat, dokud ho neuvidí ležet na zemi mrtvého. To by mladému hraběti ani tak nevadilo. Horší je, že se bláznivě zamiloval do dívky bez šlechtického původu, které zřejmě také hrozí smrtelné nebezpečí...... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

A Night Like This , 2012

1v8na
16.07.2015 4 z 5

Za začátku mě to příliš nebavilo, nicméně jakmile se na scéně objevil šílenec, který pronásledoval Anne, tak to teprve začalo být zajímavé.
Takže ve finále si to čtyři hvězdičky opravdu zaslouží. Ta jedna stržená je za rozjezd.

jaja1989
17.04.2015 5 z 5

Husty tak takovou zápletku bych nečekala.

Nynuska86
03.01.2015 4 z 5

Knížka se mi docela líbila. Není, alespoň podle mě, úplně z nejlepších, ale už jsem četla od autorky i takové, které mě bavily méně. První část knížky byla superní, autorky je mistryní vtipných dialogů, ovšem druhá půlka už byla trochu slabší, taková moc překombinovaná. Ale jinak příjemná oddechovka.

JajinkaBeck
16.08.2014 2 z 5

Za Jůlinku bych dýchala, jakmile se něco nového od ní objeví v knihkupectví, hned pro to letím. S "Noc jako ta dnešní" jsem ale váhala, hlavní hrdina Daniel mi z nějakého důvodu nesedl už na konci předchozího dílu "Jako v ráji", a tak jsem místo obvyklé cesty do obchodu raději vyčkala, až bude kniha k zapůjčení v knihovně. Doufala jsem, že moje pocity vymizí, ale bohužel. Daniel mi v epilogu začal lézt na nervy ještě víc a nespravily to ani kapitoly následující. Možná jsem prostě jen nepochopila, nebo nebyla schopná pochopit, jeho činy, ale neukázal se pro mě být tím správným romantickým hrdinou. Jeho protějšek Anne to bohužel také nikterak nezachránila, a tak mě tentokrát ani tolik netěšily briskní dialogy, které autorka jinak sype strašně uvěřitelně z rukávu. Za mě v tomto případě opravdu velké zklamání a musím přiznat, že se mnohem víc těším na příběh Hugha a Sarah. Snad si spravím chuť :)

miruska1
10.05.2014 5 z 5

Veľmi pekny pribeh s napinavym zaverom. Mam rada knihy tejto autorky,vždy si pri nich oddychnem. Su napinave,zabavne ale aj dojemne.

mikika
21.04.2014 5 z 5

je skvělý, jak tahle kniha navazuje na tu Jako v ráji, resp. ji doplňuje. moc se mi líbila, přesně takový styl mám ráda, kde se všichni neberou tak děsivě vážně a kde gentlemani jsou šarmantní až za hrob... :-)

machrus
23.03.2014 3 z 5

Nějak mě druhý díl této série nechytl.

Mon12
18.03.2014 3 z 5

Mám moc ráda její historické romance, jsou čtivě a krásně si u nich odpočinu. Myslím, že některé z předchozích knih byly lepší. Přišla mi moc překombinovaná, stačilo by mi jen tajemství guvernantky, ne případné komplikace s tím spojené. Jinak je to ale prostě styl J. Quinnové, který mi sedí :-)