Smrtící volání

Smrtící volání
https://www.databazeknih.cz/img/books/51_/514390/bmid_smrtici-volani-jbb-514390.jpg 5 698 698

Nikdo nepíše tak napínavé detektivky jako Angela Marsonsová! V obchodním centru se najde ztracená holčička. Její matku objeví mrtvou o pár hodin později v opuštěné budově. Než si inspektorka Kim Stoneová stihne položit otázku, co za touto precizně provedenou vraždou vězí, naleznou v místním parku další oběť, která zemřela stejným způsobem. A které někdo unesl šestileté dítě. Brzy nato přistane na Kimině stole dopis s výzvou: Musíte mě zastavit, než ublížím někomu dalšímu. Nechci nikoho zabít, ale nemám na vybranou…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: ekniha , Kalibr

Deadly Cry , 2020

hlenicka
09.04.2023 5 z 5

Poslední Marsons a slza v oku... Asi jako každá knížka od autorky se četla svižně, napínavá od první do poslední strany a neskončili jste,dokud jste nevedeli,kdo je vrah. Ale! V téhle mi chybělo napětí a víc do thrilleru. Přirovnala bych to k normální krimi,nic víc ani mín. Za mě asi nejslabší ze všech třinácti, už asi nevěděla,o čem psát, ale i tak dobrý příběh. Kdo jste fanoušky, at vám určitě nechybí v knihovně.

Tereziee
08.04.2023 5 z 5

Čekání na další díl s Kim bylo nekonečné. Teď mi nezbývá nic jiného, než čekat na překlad dalšího dílu.

Opět skvělá a originální zápletka. Napětí od začátku do konce. Dynamika postav boží. Téhle sérii asi nikdy nemám co vytknout.

moudivlacek
07.04.2023 5 z 5

Tak dlouho očekávaná a tak rychle přečtená. Teď jen budu doufat, že autorka má ještě další příběhy s týmem Kim v zásobě a že si je v brzké době budu moci přečíst.
Podivná vražda ženy a brzy další. A i když oběti vykazují určitou podobnost, tak zároveň vykazují i důležité rozdíly. Navíc Stacey z Kimina týmu si vybírala starší nevyřešený případ znásilnění. Pachatel je zavřen za jiné a tohle popírá. Penn si zas musí projít období smutku po zemřelé matce a naučit sebe i Jaspera, jak "správně" truchlit. Bryan je jako vždy prostředník mezi Kim a vrchností. A mezi hrdiny se vrací i profilovačka Alison, která se vyrovnává s osobním peklem.
Takže se tu řeší spousta věcí, ale můžete mi věřit, že vrahova "hra" je vlastně volání o pomoc. A Kim ví, že tu jde o hodně.
Super, a jako vždy, knihu doporučuji.

Aligator805
07.04.2023 5 z 5

Já tuhle sérii prostě miluju. Jedna z mála sérii která si drží vysokou úroveň. A tento další díl to opět dokazuje. Kam až může zajít sourozenecká rivalita? Opět velmi zvolené téma knihy, tak jako u předchozích dílů. Kim a její parta, to už je taková třešnička na dortu. Co dodat víc? Já chci rychle další díl!!!