Smlouva na lásku

Smlouva na lásku https://www.databazeknih.cz/img/books/47_/470292/bmid_smlouva-na-lasku-1bx-470292.jpg 4 462 462

ON POTŘEBUJE MĚ. JÁ POTŘEBUJU JEHO. OPRAVDU JSME UZAVŘELI SMLOUVU NA LÁSKU? Nathana Dumonta zná v Nashvillu každý. Tak už to chodí, když s půlkou města obchodujete a s druhou spíte. Před čtyřmi lety navíc přišel o snoubenku, která beze stopy zmizela. Včera v noci požádal o ruku mě. Když vešel do striptýzového baru s bodyguardem v patách a hromadou bankovek v kapse, ani na chvíli jsem neváhala. A když na mě dalšího rána vyrukoval se smlouvou a příslibem bezstarostného života, okamžitě jsem se zeptala: „Kde to mám podepsat?“ Kdo by taky nechtěl vyměnit tanec u tyče a hory nezaplacených účtů za luxusní sídlo, dny plné nicnedělání, kaviár a sexy chlapa, o kterém sní všechny ženy ve městě? Jenže se ukázalo, že můj nový manžel má kromě nezměrného bohatství také spoustu tajemství a že život po jeho boku nebude pohádka. Upsala jsem se mu, dokud nás smrt nerozdělí. Nenapadlo mě, že by na to mohlo skutečně dojít… ___ Varování: Tato kniha obsahuje vzrušující erotické scény, voyerismus, dominantního alfa samce a příběh, od něhož se nedokážete odtrhnout!... celý text

Romány Pro ženy Erotika
Vydáno: , Mystery Press

Trophy Wife , 2017

romika
28.06.2021 3 z 5

Tak tohle je na mě až moc porno, no aspoň jsem si ověřila,že nejsem cílová skupina,žádné charaktery postav,pomalu ani popis vzhledu,ale sex všude.

Ketfl
27.06.2021 4 z 5

(SPOILER) Když už si říkám, že mě v těch knihách nemůže zase tak moc něco překvapit, tak se hned dostanu ke knize, která mě velice rychle vyvede z omylu. Tohle bylo totiž zase něco. Styl psaní této autorky mi opravdu vyhovuje. Tohle je druhá kniha, která se mi od ní dostala do rukou, a opět jsem ji slupla jak malinu. Člověk čeká podle anotace krásnou pohádku, ale nakonec to není jen tak. Z logického hlediska nastává však několik ALE. Já chápu, že se kolikrát člověk dostane do strašných životních situací a ani pomalu neví jak, ale hlavní hrdinka je dle mého názoru buď totálně nezodpovědná, nebo úplně hloupá a evidentně finančně negramotná. Dále jsem fakt valila oči, že vysokoškolsky vzdělaná žena, která je evidentně hezká vzhledově, si nenajde lepší práci než ve strip klubu? To fakt nechápu. Vím, že autorka dala ke knize i varování, co kniha obsahuje a já s tím nemám problém. Ale upřímně jsem byla v šoku, že se toho účastnil ten Drew, vzhledem k rodinné vazbě k Cecile. Tohle jsou přesně ty momenty, kdy čtete pomalu s otevřenou pusou a s nevěřícností, že tohle se jako fakt děje? V závěru jsem přemýšlela, kdo z nich je teda tak trochu ujetej. :-D Celkově mě ale mrzí, že z toho Drewa autorka nevytáhla víc. Tam byl určitě ještě potenciál, jak ten jejich zvrácený trojúhelník rozjet. Přiznám se, že za hlavní hrdinku jsem se během čtení několikrát cítila strašně. Pro mě některé ty události byly strašně ponižující, ale ona to evidentně vzala docela dobře, takže jsem si to akorát já protrpěla za ní. No, každopádně, kniha se mi dost líbila. Jako vážně. Měla jsem hromadu výhrad, ale v závěru jsem se prostě nemohla odtrhnout a musela jsem to co nejdříve dočíst. Budu ráda za další knihu od této autorky.

maafa
24.06.2021 5 z 5

No, to tedy byla jízda:)...Po přečtení Černých lží jsem tušila, že i tohle bude divočina. Myslím, že autorka to v žánru erotiky umí. Já tedy oceňuji, že to není taková ta sladká romantická idylka. Je to jízda s vším všudy, plná, opravdu hodně plná sexu, ale chvílemi vás z toho sexu až mrazí. Někdy mi bylo za Candace trochu úzko, jak to bylo ponižující. Dávám pět hvězdiček za zajímavý zážitek, i když mě to stálo dneska těžké dopoledne v práci, protože jsem nemohla v noci přestat číst:). A taky mi úplně neseděl konec, klidně bych brala, kdyby to do té pohádky nesklouzlo. Ale za tu čtivost a jiskru je vše odpuštěno:).

Myška43
22.06.2021 5 z 5

,,Nuda je nebezpečná mrcha, dodává hodnověrnost planým myšlenkám a příležitost nebezpečným nápadům."

Jak začít? Asi tím, že jsem se opravdu nenudila a číst tuto knihu bude nejlepší nápad tohoto týdne.
Miluju tuto spisovatelku a nikdy mě nepřestane překvapovat. Dle anotace očekáváte otřepané téma, jak chudá holka ke štěstí přišla. Ale to by nebyla naše Alessandra, aby z obyčejného neudělala neobyčejné.

,,Slova znamenají myšlenky a já nedokážu myslet na to, co děláme. Vím, co potřebuju. Vím, co chci. A právě teď, v tuhle chvíli, chci být sobecká."

Takže ano, asi do půlky je to novodobá Pretty woman. Jenže potom příběh míří zcela jiným směrem, který vůbec nečekáte.
Varování v anotaci je na místě, ale kdo autorku zná, nemá s tím problém. To je přesně její styl a mně vyhovuje. Čtenáři, co ještě nečetli knihy autorky se tedy musí připravit na spoustu sexu, který ale z mého pohledu má autorka pod kontrolou a nepůsobí lacině. Příběh má vše, co jsem očekávala. Zajímavý neotřelý děj s nečekanou zápletkou, spoustu emocí, romantiku a samozřejmě sladký konec, ikdyž jsem byla několikrát na pochybách.
Takže, když to shrnu, další super kniha od mé oblíbené autorky, která v mých očích stoupá stále výš a výš.
Za mě doporučuji!!!

AliceTief
22.06.2021 3 z 5

No můžu říct, že to bylo rozhodně zajímavé, ale že bych s toho byla odvařená to zas nee. Ani jednu z postav jsem si neoblíbila, ale aspoň že to mělo happy end

anna7852
20.06.2021 3 z 5

Nebylo to nejhorší,ale mezi mé top se nezaradi

Dela90
20.06.2021 3 z 5

U této knížky jsem byla plná očekávání, a teď po jejím dočtení jsem na vážkách co o ní říct. Asi to bude tím, že jsem od ní čekala úplně něco jiného. Kniha mě prostě nezaujala, a to se mi u tohoto žánru příliš nestává. Pořád to bylo jedno a to samé, a to sex a stop. Pořádný příběh přišel až ke konci knihy. Konec byl krásný, o tom žádná. Ale já od knížky očekávám, že zaujme a pohltí až do úplného konce, a to se tady opravdu nestalo.

LilluLong
20.06.2021 5 z 5

Skoro by som povedala ze to bol atipicky príbeh , kde ste si dopredu nevedeli vydedukovat priebeh deja.Nebola to klasická erotika ci romantika alebo v náznakoch i triller, vedela po cely cas udržať citatela v bdelom stave :) U mna autorka zabodovala 5*

musivila
18.06.2021 3 z 5

Tak já nevím, mě kniha do kolen nedostala. Možná jsem neměla jen správnou náladu. Erotické romány mi nevadí, ale zde mi přišlo, že tři čtvrtě knihy jde jen o sex a čtvrt nějaký děj. Bohužel ani jedna postava mi k srdci nepřirostla. Kniha si udržela moji pozornost jen, že jsem byla zvědavá, proč si vyhlídl právě ji a co se stalo s Cecile.

nada3314
16.06.2021 4 z 5

Pokud hledáte erotický román alá Pretty Womann, právě jste ho našli. Prima odpočinkové čtení pro čtenářky tohoto žánru jak dělané. Moc jsem si čtení užila, určitě doporučuji nebudete zklamané. Občas je hezké odskočit si do pohádky a nechat se unášet princem na bílém koni.

milst
15.06.2021 5 z 5

To bylo super, rozhodně doporučuji :)

Jenny46
13.06.2021 4 z 5

Wau, tak to bylo hodně vydařené. Nevyhledávám erotické romány, spíš zvědavost, anotace lákavá - děj poutavý, sexy ...
Krásný pohádkový román pro dospělé na víkend .o)))

lusitta05
13.06.2021 4 z 5

Moja romantická duša zaplesala,ja zbožňujem takéto romány okorenené riadnou dávkou sexu. Ešte keď je aj koniec skvelý, je to teda rozprávka pre dospelých,ale ja nemám čo vytknúť.

Jita160
13.06.2021 5 z 5

PÁNI!!!! tak tenhle příběh měl teda koule.
Sexu je tam opravdu hodně,ale ten děj mě vzal dech.Nemůžu upřít čtivost,zavislos a vzrušení. Milostný trojúhelník,který jsem nečekala byl plný tajemna ,vzrušení a očekávání.
Kdo jedete na stejné vlně erotických románu jako já, tak vůbec neváhejte .
To stojí za váš čas.
Rozhodně DOPORUČUJI!!!!

marianamik
13.06.2021 1 z 5

Bohužiaľ, pre mňa tento príbeh nebol. Ani jedna postava mi nebola sympatická, každej som niečo zazlievala. Aj napriek mojim výhradám k postavám som knihu dočítala. Čítala sa ľahko a nelákalo ma to pozrieť si len koniec.

keiko33
13.06.2021 4 z 5

Zle to nebolo. Ako celkovo bol pribeh zaujimavy, hoci niektore veci nerealne. Skutocny Nathan bol vlasne zlaty chlap, len natrafil na zlu babu. Citalo sa to rychle, len ten koniec bol taky urychleny, odflaknuty. Chcelo to viac rozpisat. Ale ako oddychovka ujde, hoci som cakala od knihy viac napatia, nejaku zapletku, nielen samy sex.

2688
12.06.2021 4 z 5

Je to jiné, spontanní, nevšední, originální, peprné, poutavé, sexy a s trochou promiskuitního chování.
Líbila se mi myšlenka o třech hlavních postavách......
Na různé nepravděpodobné situace dějové linie se nepozastavuji jelikož bych pak nemohla číst tento žánr inu nikde není psáno ,,Podle skutečné události '' :-D
Příběh Vás nutí pokračovat ve čtení protože Vaše domněnky a úvahy jak se bude příběh vyvíjet jsou možná úplně mimo a možná taky ne .... ♡

Jeanine8
11.06.2021 4 z 5

Autorka píše poutavě, kniha není rozhodně přeslazená, všechny 3 hlavní postavy celkem hozený na hlavu :-D Ale kniha mě bavila, taková erotická jednohubka na 2 večery :-)

Evka3814
10.06.2021 5 z 5

Nooo...bylo to opravdu výbušné:) Miluju tenhle typ knih♡a tato je velice vydařená. Jak je psáno je to taková nová moderní a víc sexy verze Pretty Womann. Každopádně není čas se u toho nudit,jen vás to nutí číst dál a dál. Mohu jen doporučit

LenRan
10.06.2021 5 z 5

Knihy této autorky jsou každá úplně jiná. Oceňuji, že to nesype jak přes kopírák a vše na jedno brdo, do čehož spousta autorů časem sklouzává.
Příběh je zajímavý, dobře se čte, i když mám pocit, že bych si určitě přečetla více kapitol z Nathanova pohledu a linka s bodygardem mohla být trochu propracovanější. Ale jinak jsem absolutně spokojená, opět musím pochválit i překlad, obálku a korekturu. Děkuji :)

sex láska erotika bohatství romantika domluvené manželství manželky

Alessandra Torre
americká, 1985