Slzy a smích

Slzy a smích https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/485587/bmid_slzy-a-smich-0iC-485587.jpg 4 107 107

Slzy a smích. Štěstí a neštěstí. Stejně jako v životě nás všech se prolínají i v osudech dvou žen: Evy a Kamily. Eva je učitelka na základní škole, žije ve spokojeném manželství a zdá se, že jí ke štěstí nic nechybí. Kamila je na mateřské dovolené, má dvě nádherné dcerky a skromné sny, které jako by se jí čím dál víc vzdalovaly… Dvě ženy, dva osudy. V jednom místě se jejich životy protnou a posléze se z nich stanou kamarádky. Na první pohled úplně odlišné a přitom v mnohém tolik podobné…... celý text

Květi62
04.04.2022 5 z 5

Velmi povedený příběh Kamily a Evy. Jsou rozdílné, každá žije jiný život, když se jejich cesty spojí, závidí té druhé její štěstí. To ale jen do doby než se lépe poznají a navzájem se svěří se svým trápením. Eva si uvědomí, že "štěstí je zvláštní věc. Nikdy ho vlastně úplně nemáš...protože ho kdykoliv můžeš ztratit". A Kamila je přesvědčená, že "existují ženy, které jsou na tom stejně, jako byla kdysi ona - bez východiska, bez pomoci, opuštěné ve svém trápení a neschopné cokoliv změnit". Kamila i Eva své východisko a následně štěstí najdou, stejně jako většina hrdinek z knih Táni Vasilkové. A proto knížky spisovatelky Vasilkové tak ráda čtu.

alnahu
30.03.2022 4 z 5

Další román od této oblíbené autorky ze života.Tentokrát nás v příběhu seznámí s dvěma ženami a jejich osudem,Ty se náhodně setkají a jejich strasti je spojí a stanou se kamarádkami a vzájemně se podpoří.Nakonec se jejich vyplakané slzy změní v smích.

LenkaKa
22.03.2022 4 z 5

Od téhle autorky jsem něco četla hrozně dávno a teď jsem na ní v knihovně zase narazila. Četla jsem to jedním dechem a líbilo se mi to. Najdu si časem ještě nějaké další knihy.

majík1
13.03.2022 5 z 5

(SPOILER) Pěkná kniha,ikdyž nechápu Kamilu, jak mohla nechat týrat dceru a věřit ve změnu manžela. A kdyby nikoho nepotkala,možná by i žila s manželem dále.?Kniha krutá,ale se sladkým koncem.Opět jedna z těch lepších knih

Pavouček2
07.03.2022 4 z 5

Hodně čtivý, ale i krutý.. Kamilu jsem nechápala, jak tomu mohla přihlížet. Po delší době román od této autorky, který mi nepřišel uspěchaný.

Pípasek
01.03.2022 5 z 5

Jak je zvykem u této autorky opět velmi čtivé. Osudy hrdinek Vás nenechají v klidu

dana8437
22.02.2022 5 z 5

(SPOILER) Opět příběh, který chytne za srdce… místy strašně smutný a krutý, nepředstavitelný a bez slz se to neobešlo, ale na druhou stranu zde byla spousta krásných okamžiků, lásky a přátelství. Hodně mi vadila naivita Kamily, když se vrátila k manželovi, ale bylo mi jasné, že to bude jen zápletka, bohužel opět s ošklivým napadením Andrejky. Původně jsem chtěla strhnout jednu hvězdičku za nedokonalosti, které já v knížkách vnímám např. měnil se věkový rozdíl mezi Evou a Katkou, jednou to bylo 7 let, podruhé 9, na jedné straně měl syn Gábiny 14 let, na další 16… atd., ale příběhy to byly natolik emotivní a kniha opravdu mega čtivá, dnes jsem přečetla 250 stránek naráz, že nemůžu jinak a dávám plný počet! Jedna z nejlepších a že jich autorka má těch krásných!

gargamelka
21.02.2022 5 z 5

Knížky od Táňi čtu velmi ráda, ani tato není vyjímkou. Příběh na první pohled odlišných žen, ale každá má své potíže, strádání, problémy. Postupem času se jejich linky protkají.

lusila
23.06.2013 1 z 5

Pre všetky romantické duše.