Sushi v dushi

Sushi v dushi https://www.databazeknih.cz/img/books/11_/110824/sushi-v-dushi-110824.jpg 4 407 407

Skutočný príbeh Slovenky v krajine gejší, ryže a sakury. Niekedy sa musíte stať Japonkou, aby vás konečne muž miloval... Jedinečná knižka o Slovenke, ktorá prežila desať rokov v malom japonskom meste s manželom, ktorého ľúbila. S manželom, ktorý ľúbil ju. Ale spôsoby ich lásky boli také rozdielne, že sa aj s malým synom musela vrátiť domov... Čítajte neuveriteľne ľudskú sondu do japonskej kultúry vzťahov, čítajte o tom, že mentalita národov je silnejšia ako láska dvoch ľudí. Čítajte a spoznajte krajinu vychádzajúceho slnka očami Slovenky, ktorá pracovala a žila ako oni. Ako Japonci. V duchu ich tradícií, ich zvykov, ich spôsobu života. Spojenie skutočne prežitého príbehu a šikovného pera Evity Urbaníkovej sľubuje skvelý zážitok všetkým, ktorí vedia, že najlepšie knihy píše život sám...... celý text

Niki
12.09.2012 5 z 5

Přečetla jsem jí týden po zakoupení, i když si ,,lepší´´ knihy nechávám až nakonec. Těšila jsem se na styl psaní Evity a opět mě nezklamala. Velice zajímavé poznatky o Japonsku a o životě cizinky tam, ale žít bych tam nechtěla. Už se těším na další její knihu.

nebojimsa
28.08.2012

Kniha plná nezmyslov Denisu poznám osobne. To ako popisuje svoju rodinu no jednoducho hnus, že sa nehanbí!!! A o Japonsku tiež nepísala úplnu pravdu pre mňa skor scifi a zviditelnenie Denisy, pretože ona taká proste bola a určite stále je. Pre mňa škoda peňazí za knihu!!

alnahu
17.08.2012 4 z 5

Poutavě a zajímavě popsaný život slovenky Denisy,která si v podstatě až na pár šťastných chvil ,prošla již od dětství životním peklem.Zoufale toužila poznat lásku,kterou v děství nepoznala ale bohužel ani v manželství ji nenašla a s "Japonským manželem" již vůbec ne.V knize jsou též zajímavé poznatky vztahů mezi japonskými manželi.Doporučuji přečíst.

Aries
27.06.2012 4 z 5

dávam 4*, hlavně proto, že to je v Japonsku. Japonská kultura a všechno kolem Japonska mě prostě baví

danuska
05.05.2012 2 z 5

Nic extra, jedine zaujimave na tejto knihe su vselijake japonske odlisnosti od europskeho sveta. Autorku som teda nepochopila, preco sa silou mocou chcela stat Japonkou. To ze si zobrala idiota celkom chapem, proste nemala ziadny vzor z detstva, tak nemala moznost zistit, co je laska a co nie.

Sosovica
04.03.2012 5 z 5

Tak táto kniha ma chytila za srdce! Nádherný skutočný príbeh - aj keď nie úplne veselý, ale krásne vyrozprávaný, čo všetko sa môže,ale aj nemôže stať. Nahliadnutie do tajov japonskej kultúry + skutočý pribeh - to je niečo, čo ja môžem :)