Síla introvertů

Síla introvertů https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/172264/bmid_sila-introvertu-724-172264.jpg 3 72 72

Konečně kniha, která se zabývá vnímavou polovinou lidí – introverty – se všemi jejich silnými stránkami a bariérami v komunikaci s druhými i sebou samými. Tato jedinečná publikace je vhodná pro všechny introvertní osobnosti, které díky ní pochopí samy sebe. Dozví se, jak skvělé jsou jejich silné stránky a přednosti jako například vytrvalost, schopnost naslouchat nebo analytické myšlení – dovednosti, které jsou dnes potřeba více než kdy jindy. Introverti získají prověřené strategie a praktické tipy, jak řešit překážky vyplývající z jejich introvertní povahy, jak navazovat kontakty, jak jednat a vystupovat na veřejnosti. Pro extroverty kniha nabízí cenné informace pro pochopení introvertů a ukazuje, co se od nich mohou naučit – jak v soukromém, tak profesním životě. Velmi čtivá, zajímavá a dobře strukturovaná knížka obsahuje také mnoho testů, příběhů introvertních lidí či otázek a odpovědí, které vám pomohou na cestě vpřed. Využijte tuto příležitost a naučte se znát dobře sami sebe.... celý text

Literatura světová Literatura naučná Psychologie a pedagogika
Vydáno: , Grada

Leise Menschen - starke Wirkung. Wie Sie Präsenz zeigen und Gehör finden , 2013

Lintu
24.02.2016 4 z 5

Ze začátku jsem trochu litovala, protože jsem se nedozvěděla nic nového. Ale dobré informace např. pro extrovertní přátele/přítele/přítelkyni. V druhé půlce se ale dostává k určitým radám, které se každému introvertovi určitě hodí.

Káča Máča
30.06.2015 4 z 5

Zajímavá knížka jak pro introverty, tak pro extroverty. Jako zarytý introvert jsem tam našla spoustu užitečných poznatků a myšlenek, které mi pomohly ujasnit si své přednosti i překážky. Nedočetla jsem ji sice celou, ale to potřebné jsem si v ní našla :).

gemma
16.01.2015 3 z 5

Kniha je zaujímavá obsahuje mnoho tabuliek a testov čo ma trochu nudilo keďže som už na začiatku zistila, že som introvert. Knihu som nedočítala.

lusila
19.09.2013 4 z 5

Kniha je dobre napísaná. Nie je to čítanie len pre introverných ľúdí, ale aj extrovertov, ktorí s nimi žijú, či už ako partneri, rodičia, alebo kolegovia. V časti o práci sa autorka viac zameriava na introvertov vo vedúcich pozíciách.

introvert

Sylvia Löhken