Seznam mrtvých

Seznam mrtvých https://www.databazeknih.cz/img/books/29_/297411/bmid_seznam-mrtvych-qkn-297411.jpg 4 429 114

Ella se před pár měsíci rozešla se svým přítelem Gavinem. Na začátku nového školního roku se s kamarádkou Linds rozhodnou, že si poslední rok na střední škole užijí naplno. Ovšem cestou z večírku je Ella přepadena neznámým útočníkem a všechno se změní. Sedmnáctiletá studentka se ocitá v centru vyšetřování pokusu o vraždu, přesto se snaží vrátit do zaběhlých kolejí. Ella nedokáže setřást pocit, že ji někdo sleduje. Když se začnou záhadně ztrácet její spolužačky a objevovat mrtvá těla, dívka začne podezírat i své nejbližší přátele, včetně pohledného trenéra sebeobrany Jensena. Navíc se zdá, že vraždy mají něco společného se starou nešťastnou událostí. V malém virginském městečku Ella náhle neví, komu může věřit. Seznam mrtvých je napínavý thriller pro mládež protnutý romancí, něco jako filmový Vřískot namíchaný s autorčiným románem Neohlížej se.... celý text

Literatura světová Thrillery Dívčí romány
Vydáno: , Baronet

The Dead List , 2015

Janík511
04.12.2019 4 z 5

Kniha se četla dobře, i když cílovou skupinou jsou mladiství. Pachatele jsem neodhalila, jen tušila. Nebyla jsem z ní zklamaná, dostala jsem svůj podíl napětí v poměru cena a kvalita.

Olous1
22.09.2019 1 z 5

Musím souhlasit s předchozím komentářem, bohužel nejsem také cílová skupina,kniha mě nebavila.

ArwenAragorn
20.09.2019 2 z 5

Thriller, kde se řeší kromě vražd hlavně vztahové záležitosti dospívajících. Pro mě dost nezáživné, ale to je můj problém, kniha je určena pro náctileté, které asi potěší, a já už dávno nejsem tato cílová skupina.

Monni
27.08.2019 4 z 5

Kniha se mi rozhodně líbila. Odkládala jsem ji, ale jsem ráda, že se na ni nakonec dostala řada.
Byla jsem u knihy celkem napjatá a vraha jsem rozhodně neodhadla. Kniha se četla lehce a přemýšlela jsem kdo by to mohl být. Na konci mi to sice přišlo trošinku moc, dalo by se to napsat a vymyslet i jinak, ale budiž. Celkově je kniha super a bavila mě.

georginaa
18.08.2019 5 z 5

Na střední se většinou stanou věci, které ovlivní celý život. Někdo vyjde s láskou, úsměvem nebo zklamáním. V příběhu se proplétá minulost, ale dává tomu podnět, proč se stávají divné věci kolem. Do konce knihy jsem opravdu netušila, kdo by to mohl dělat a proč a docela velké překvapení.

janca1705
01.08.2019 2 z 5

Koupeno na základě recenzí .. sice dočteno, ale nic moc ..

adellk28
18.07.2019 5 z 5

Tohle byla pecka. Rozhodně všem doporučuji. Docela jsem konec čekala, ale i tak jsem byla překvapená. Rozhodně se k této knize ještě vrátím

malazluta
14.06.2019 5 z 5

Zajímavý, napínavý příběh...autorka opět nezklamala.

AniDi
29.05.2019 3 z 5

Nejsem nadšená ale špatné to úplně nebylo. Zápletka byla napínavá, občas jsem kroutila hlavou nad nelogičností. Romantická linka byla nevěrohodná. Rozuzlení překvapilo. Nikdy jsem nečetla thriller a přestože je to YA, bylo to osvěžení od mého obvyklého výběru.

kuky921
15.05.2019 4 z 5

Zjednodušeně - krimi na střední s trochou romantiky. Konec mi připadal až moc překombinovaný.
Určeno spíše pro náctileté.

2734
04.05.2019 5 z 5

Knihu začínám číst ale už teď je skvělá.

_Steff_
03.05.2019 5 z 5

Další knížka od téhle autorky, která mě přirostla k ❤. Už jsem tuhle knížku přečetla 2krát a pokaždé mě baví o něco víc než poprvé. Úžasná kniha !!!

vlkove
03.05.2019 2 z 5

Kniha mě ničím nezaujala. Nemohla jsem se do knihy vůbec začíst. Postavy jsou nezajímavé, milostná zápletka rušivá a napětí přišlo až na posledních stránkách. Celkově jsem čekala mrazivý thriller zpracovaný dostupněji pro mládež a musím říct, že jsme byla zklamaná.

florentinas
28.03.2019 4 z 5

Kniha se četla sama, zajímavý příběh, mělo to spád, byla zde i romantika :)
Pěkné čtení.

ElenaM
12.03.2019 5 z 5

Autorka mě opět nezklamala. Zajímavá a napínavá kniha, která se mi dobře četla. Příběh byl dobře vystavěný, velmi se mi líbilo zpracování tématu šikany a pocitu viny. Tato témata se táhla příběhem jako nit. Samozřejmě některé věci byly lehce přehnané, když si uvědomíme, že hrdinům příběhu bylo jen kolem 17 let. Pokud si to ale odmyslíme, byl to nabínavý a originální námět/příběh. Něco bylo předvídatelné, ale přiznám se, že celkové rozuzlení jsem neodhalila a konec mě překvapil. Postavy byly sympatické, nejvíce jsem obdivovala hlavní hrdinku Ellu. Celkově se mi knížka moc líbila... 5*

Denisa31
21.12.2018 4 z 5

Zajímavá kniha. Libilo se mi, ze se vlastně pořad něco dělo. A i když už se trosku dalo předvídat kdo je ten zaporak. Bylo to dobre sepsane, ze to člověka nenudilo.

Shaki
01.12.2018 5 z 5

Knihu jsem nedokázala odložit, dokud jsem nebyla u konce. Autorka umí čtenáře skutečně vtáhnout do děje. Konec mě překvapil.

happy19
05.11.2018 5 z 5

J.Lynn je jedna z mála autorek,která dokáže čtivě nakombinovat thiller&romantiku.A to až do úrovně,že i když tušíte jak to vše dopadne stejně se nemůžete odtrhnout.;-).
Skvělé!

s1ombrehimawari
23.10.2018 1 z 5

Nemastná, neslaná, fádní. Snaží se člověku vnucovat co by měl dělat. Motiv k vraždám nesmyslný. Chvilkami to Penn a Gavin zachraňovali.

Ajda300
19.08.2018 5 z 5

Vzhledem k tomu že jsem si prvně přečetla o čem příběh je (a to jen tady z databáze), tak mi hned bylo jasné kdo je vrahem. Moc mi to však nevadilo. Kniha byla napínavá a velmi čtivá