Šéf

Šéf https://www.databazeknih.cz/img/books/36_/360606/mid_sef-bQa-360606.jpeg 4 1210 1210

Když jsem poprvé potkala Chase Parkera, neudělala jsem zrovna dobrý dojem. Schovávala jsem se právě u toalet v restauraci a nechávala svojí kamarádce vzkaz na záznamníku, ve kterém jsem ji zoufale prosila, aby mě vysvobodila z jednoho příšerného rande. Chase prošel kolem a zaslechl mě, načež mi začal dávat nevyžádané vztahové rady a prohlásil, že jsem pěkná mrcha. Řekla jsem mu, aby si hleděl sám sebe – a že byl na něj docela pěkný pohled, to se musí nechat – a odešla jsem zpátky ke stolu. Když kolem nás o chvíli později prošel, ušklíbnul se na mě a já sledovala, jak jeho arogantní sexy zadek odchází za jeho vlastní společností. Nemohla jsem si pomoct a zbytek večera jsem po něm neustále pokukovala. Nejednou mě při tom přistihl a mrknul na mě. Když se ten pohledný cizinec i se svou stejně pohlednou partnerkou objevili u našeho stolu, myslela jsem, že mě Chase přišel napráskat a vyslepičit, jak jsem plánovala zdrhnout. Místo toho ale předstíral, že se známe, přisedl si a začal vyprávět ponižující a zcela fiktivní historky z našeho smyšleného společného dětství. Z nudného rande se vmžiku stalo bizarně zábavné rande. Když jsme se toho večera všichni rozloučili, nemohla jsem na něj přestat myslet, i přesto, že jsem věděla, že se už nikdy nepotkáme. Jaká byla totiž pravděpodobnost, že na sebe dva naprostí cizinci narazí podruhé, navíc ve městě s osmi miliony obyvateli? Jaká byla pravděpodobnost, že se o měsíc později stane mým novým šéfem?... celý text

Literatura světová Romány Pro ženy
Vydáno: , Ikar (ČR)

Bossman , 2016

petulkapeta
18.02.2020 5 z 5

pěkna knižka,odpočinkova a i jsem se pobavila

Zomy
10.02.2020 4 z 5

Šéf je samozřejmě výborná knížka. Pro mě je ale od Vi Keeland nejslabší (asi by bylo výstižnější napsat nejméně oblíbená). Za mě už tam bylo příliš bolesti, příliš minulosti, příliš smutku, příliš smrti. Chci se u takových knížek smát, sledovat hlavní dvojici. Dojímat ano, ale tak nějak hezky.

AnnieR.
25.01.2020 3 z 5

Tato kniha byla pro mě odpočinková kniha. Četla se mi stejně dobře jako série After, jen tam bylo daleko méně sexu než jsem čekala u erotického románu... Nevadilo mi to celé okecávání okolo, ale trochu mě vadila zápletka. Chase se celou dobu snaží ji dostat a Když se mu konečně poddá, tak se stane něco, kvůli čemu to celé pose**(Chase). Chápu, že zjistil něco co mu znovu ublížilo, ale podle mě se to dalo zvládnout lépe. Vysvětlení proč pro ni není dobrý, se mi líbilo. A konec - tak to by se mi taky líbilo. + miluji jejich malé lži.

lucie.dc
23.01.2020 4 z 5

Začátek byl super, pak uz tolik ne. Ale precetla jsem to i tak za den
Kdyz uz ji mam doma (dárek), urcite se k ni jednou vratim.

alzbeta4340
23.01.2020 4 z 5

Celkem propracovaný příběh, který naplňuje všechna pravidla žánru. Sympatické postavy, spousta flirtování a pár traumat z minula - všechno, jak jsem si představovala, když jsem si chtěla u Šéfa odpočinout.

Chvilkasnění
19.01.2020 4 z 5

Mě se to líbilo! ☺

Elize
16.01.2020 2 z 5

Oddechové čtení, celkem dobře čtivé, ale za mě tomu něco chybělo. Neustále postrkování na téma " co spolu budeme dělat v posteli" a ve výsledku tam je pouze klasický sex, což by mi ani nevadilo, ale moc mi neseděla uměle vykonstruovaná zápletka, která nedávala i přes flashbacky moc smysl. Buď člověk prostě tragédii překonal nebo ne, nemyslím si, že je něco mezi. Nebylo to špatné, ale jsou lepší knížky v tomhle žánru, například Božský bastard.

Majuš333
14.01.2020 5 z 5

Nový rok je ten správny čas na vrátenie sa k mojim najobľúbenejším knihám, tu je ďalšia z nich :) Ani neviem, koľký krát ju už čítam a nikdy som k nej nenapísala komentár :(
Kniha Šéf bola vtipná, zároveň smutná a mala rýchly spád. Dvojica hlavných hrdinov bola naozaj trafená, pri ich 'zážitkoch zo spoločnej minulosti' som sa skoro počúrala od smiechu...
Chase bol sladký a zábavný blb a Reese bola zlatunká.
Škoda, že tých kníh len od Vi je u nás vydaných tak málo :(

suzanne1997
05.01.2020 5 z 5

Krásný, oddechový příběh, u kterého člověk místy neví, jestli se smát nebo plakat. Nemáte šanci si přečíst jen jednu kapitolu před spaním, kniha Vás strhne s sebou a jakkoli se snažíte na ni nemyslet - stejně myslíte a dohadujete se, jak dopadne.
Mé čtení začalo v devět večer přesně s tím, že kapitola stačí a zbytek příště. Poslední list jsem nakonec otočila v jednu ráno s pocitem, že konečně znám konec.
Za mě je tento příběh trošku slabší než Alfa samec, přesto si i on zaslouží to nejlepší hodnocení.

laura
04.01.2020 5 z 5

Milé, vtipné, jiskřící romantikou, vášní, flirtem. Už dlouho jsem se takhle nepobavila u namlouvání, mělo to přesně to správné napětí, přesně tu správnou dávku provokace a drzosti, co se mi na tomhle typu knih líbí.

A přesně jak už tu bylo řečeno, nemám ráda, když na to dva vlítnou hned na páté straně a pak je kniha v podstatě o ničem. Tady to člověka nutilo číst stále dál, atmosféra houstla, napětí se stupňovalo, a vy jste se na ta příjemně lechtivá dostaveníčka těch dvou fakt těšili ;)

Ke konci měl příběh maličko obehranou šablonu (jak už tu také někdo napsal), ale nakonec mi to ani nevadilo. Možná proto, že tenhle typ knih zase tak často nečtu, takže to pro mě až tak moc obehrané zase nebylo.

Prostě, já se bavila. A ačkoli nemám ráda tenhle typ obálek, tak tahle se jim povedla :)

Julia848
03.01.2020 4 z 5

Skvěle napsaná kniha. Přečteno velmi rychle.
Nicméně bych byla opatrná s označením, že se jedná o erotický román.
Velmi lehká erotika začíná někdy v polovině knihy, ale podotýkám - velmi jemná.

Catyna
03.01.2020 5 z 5

Přečteno jedním dechem

Kamča.Ká
08.12.2019 5 z 5

Parádní erotický román :)

Ivka14
07.12.2019 4 z 5

Skvělá kniha, u které se zasmějete a i pláčete. Chase a jeho příběh byl dojemný a Reese byla taky skvělá. Doporučuji

Jejunka
14.11.2019 5 z 5

Tato kniha patří k mým třem top knihám. Přeskakovani do minulosti jsem ze začátku nesnášela, ale pak když dej nabiral tempo.... Užila jsem si každý řádek. Dávala jsem číst jiným a všichni máme stejný názor. Šéf je prostě super, už jsem ji četla potřetí za 10 měsíců.

Petra-1
06.11.2019 5 z 5

U knížky jsem se dost bavila. Opravdu skvělá knížka. Chase je prostě Pan Šéf.. Jedná z nejlepších knih, co jsem četla.

niced
05.11.2019 3 z 5

Hezké, jednoduché čtení. Žádná velká zápletka, ani zvraty ale postavy byly sympatické. Oceňuji hlavně u Chase, že to nebyl klasický děvkař, který nikdy žádný vztah nechtěl, to je příjemná změna. U jeho příběhů jsem se pobavila.

Mnaui
03.11.2019 2 z 5

Klasické oddechové čtení. Ideál

ardeas
27.10.2019 4 z 5

Super humor, je malo knih pri ktorých sa a chuti zarehocem a tato to mala taak fajne :D odporúčam, aj ked je ako mnohé, na svoje osobité čaro

Leniii
21.10.2019 5 z 5

Sexy oddechový počteníčko :))))