Otrocká krása

Otrocká krása https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/208834/bmid_otrocka-krasa-5Yo-208834.jpg 5 336 336

Sedmý smysl série

Zářivé kamínky zasazené do kůže – na čele, v uchu, na rukou, kam si usmyslíte. Krása! Jaké nebezpečí to ale přináší? Hanka si nechala jeden zasadit. Jednorožci s ní přestali mluvit, draci jsou zděšení. Nikdo ale neví proč. Pátrání je náročné a vede k děsivým poznatkům. Kdo bude muset zemřít? Dokážou bojovníkům s aberily pomoct tulíci? A podaří se přimět ke spolupráci jednorožce?... celý text

Denča23
03.01.2019 5 z 5

Jeden z nejlepších dílů této série :) napínavý a strašidelný

Hani77
02.01.2019 5 z 5

Z tohoto dílu jsem měla (podle názvu) velký strach, ale byl super, pro mě jeden z nejlepších.

Kryštof767
26.12.2018 5 z 5

Kaja778 mohl bych se prosím zeptat v čem je to horší než Harry Potter ? Mě osobnĕ se tato série mnohem více líbila než třeba ta od J.K.Rowlingové která pro mě byla předvídatelná a pro 6 leté děti naopak si myslím že Ilka Pacovská vytvořila svět s JINOU: magií, příběhem,vedlejšími postavami, světy, zvířaty a spoustou dalšího...Říct že to je napodobenina je jako říct že zaklínač a jeho svět je napodobenina J.K.Rowlingové a jejího světa kouzel...

kaja778
21.03.2018 odpad!

Hrozné! Kniha, mě osobně, nezaujala. Děj zbytečně protáhlý, vmáčkl by se do pár stránek! Je to velmi nudné čtení a pokud jste četli Harryho Pottera, tak vám brzy dojde, že to je napodobenina, akorát o hodně horší.
Kniha se celkově velmi blbě čte a popisování je jeden velký propadák. Nedoporučuji jí číst, je to jedna z nejhorších knih, které jsem měla možnost spoznat (a to jsem jich přečetla vážně hodně).
Kniha je podle mě na úrovni desetiletého dítěte a jsem velmi rozhořčená, že se nedá dát záporná hvězdička, hodnocení.
Doopravdy kniha, která je jedna velká hrůzostrašná věc, kterou už nechci ani vidět.
Hrůza, děs, kniha bez pointy a o ničem. Ztráta času!
Už teď vím, že si od autorky žádnou další knihu nepřečtu.

RemiBlack
28.01.2018 5 z 5

2018/6
Další super kniha. Mile mě překvapili trpaslíci, harpyje a Sam s Tomem. Pak samozřejmě hexita a vůbec, aberilové jsou důstojnými protivníky.
Naopak mě štval začátek (wtf Vincent?!), chování jednorožců a kritický nedostatek Sváti. ;)
Zápletka skvělá, 5*

Dracicanda
20.11.2017 5 z 5

Zatím určitě nejlepší díl. Moc se mi líbila velká přítomnost tulíků a překvapila mě i velká aktivita harpyjí.

Dracicanda
18.11.2017 5 z 5

Zatím nejlepší díl.

doubravka212
23.10.2017 5 z 5

Sakra napínavá kniha, která mě z celé série oslovila nejvíc.

Pamima
31.08.2017 5 z 5

Opět nádhera, díl bez jediného místa, kdy by se nic nedělo a kdy zase nelítala Hanka v nějakém průšvihu. Doporučuji přečíst celou sérii všem milovníkům promyšleného fantasy světa.

Mabie
27.01.2017 5 z 5

Miluji celou sérii Sedmého smyslu, ale tento díl je obzvláště povedený.
Nejprve jsem si příběhy přečetla stažené z internetu v době, kdy byly volně dostupné, ale poté jsem si zakoupila všechny tištěné díly, protože jsem je chtěla mít v knihovně.
Podle mne je dílo naprosto srovnatelné s příběhy Harryho Pottera (pokud není lepší). Doporučuji všem.

any333
29.10.2016 5 z 5

Tento díl byl protkaný napínavostí a tajemnem zatím nejvíce. Už od samého začátku se něco dělo, každý detail měl nějakou úlohu(tedy až na to setkání ve skladu, ale třeba se díky tomu dají Hanka a Sváťa dohromady) a mordovalo se tam taky víc než v minulých. Ale smrt Karmaneuduny bych oželela, Plamovi a Hance bude jistě chybět její opora.
Připadá mi, že první čtyři díly byly jedna oddělená část a pětka nahrazuje hranici mezi tímhle novým dobrodružstvím.
Nejvíc se mi líbilo, když byla dcera jednorožce a sestra draka u trpaslíků. Výměna nožíku ze školní jídelny za pravou zbraň? Proč ne.

Nejene
11.09.2016 4 z 5

Pozdější díly sedmého smyslu mám mnohem radši. Narozdíl od prvních dvou/tří si je můžu přečíst i dnes. Jsou provázanější složitéjší a temnější. A to je fajn

Baubouka
29.01.2016 5 z 5

Best knížka!!!! :)

0569
28.01.2016 5 z 5

Supr díl škoda jen ze uz je konec:)

Ashi
01.12.2015 5 z 5

Zatímco začátek série je veskrze pozitivní a dětský, zde začíná příběh získávat smutný nádech. Je psán i epičtěji ve smyslu velký problém - epické vyvrcholení. Osobně si stále myslím, že 1 až 4 díl tvořili kompletní sérii a další díly jsou nepřirozeně navíc, ale furt je to supr :)

Leonor
11.10.2015 5 z 5

Krásná kniha, úchvatný nápad a skvěle napsané. Bulila jsem na konci jak želva. Také se mi líbilo, že autorka rozvinula trochu dál vztah Rafana a Anděly. Myslím, že z Anděly a Hanky by mohli být dost dobré kamarádky. Rozhodně všem doporučuji.

petr_wolf
28.09.2015

Potlesk super kniha se zajimavim obsahem ale trochu ZDEPTANEJ při 2 částeh: poslední rozloučení s Plamovou matkou a její pohřeb jinak super

Enny911
14.08.2015

Tento díl byl asi nejnapínavější ze všech co jsem zatím četla moc se mi líbil jeho děj. Jen je mi moc líto že tam umřela Plamova matka a tolik draků. Jinak super kniha doporučuji všem kdo má rád napínavé konce a příběhy. Teď čtu už 8 díl sedmého smyslu jsem teprve na začátku a už se mi to moc líbí.

jgabča7
20.04.2015

Překrásná knížka, tento díl se mi líbil nejvíce a četla jsem už ho nejmíň desetkrát!
Rozhodně doporučuji!

Aniday
13.01.2015 5 z 5

napínavé, úžasné, magické... nic tomu prostě nechybí... jen po dračici se mi bude moc stýskat...