Ďáblův elixír

Ďáblův elixír https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/120904/dabluv-elixir-120904.jpg 4 148 26

Poslední templář série

Zázračné účinky té byliny objevili původní obyvatelé Ameriky.Proč o ní teď projevují nebývalí zájem skupiny lidí stojící na obou stranách zákona?Odpověď na tuto otázku hledají agenti Sean Railly a Tess Chaykinová.

Literatura světová Detektivky, krimi
Vydáno: , Domino

The Devil´s Elixir , 2012

v.e.v.er.ka
20.04.2013 3 z 5

prirovnala bych to na úroven znamení.... tento styl knizek mi k nemu moc nesedi historicke thrillery umi daleko lip....a ten konec knizky byl hodne zvlastni :-(

čef
27.03.2013 5 z 5

Autor si zahrává s otázkou reinkarnace někdy až na hraně uvěřitelnosti. Jednu chvíli se dokonce zdálo, že je už mimo a málem jsem proto skončil. Naštěstí jsem vydržel a dočkal jsem se návratu k realitě a překvapivého konce. Vcelku docela dobrý thriller, který zaujme.

villi
05.03.2013

Mám diela od tohto autora rád, ale pri tomto titule súhlasím s názorom tuldas-a.

tuldas
21.01.2013 2 z 5

zatím nejslabší co jsem od Khouryho četl.

Lee7
21.08.2012 5 z 5

Velmi povedená a dobře čtiná knížka, zahrne vás do něje a vy si připadáte jako hlavní postava. Perfekntě vynpsané myšlenky :)

fablen
20.06.2012 5 z 5

Prima knížka - první od tohoto autora, kterou jsem četla - a určitě si v budoucnu přečtu i jeho další. Dobře popisuje situace, děj a osoby a člověk se při čtení "neztrácí" v množství postav. Poutavě napsaná, hrůzně vykreslené účinky drog, zajímavý závěr.