S hlavou v oblacích (pejru)

S hlavou v oblacích (pejru) https://www.databazeknih.cz/img/books/17_/171278/bmid_s-hlavou-v-oblacich-pejru-171278.jpg 4 1067 1067

Když se Markéta vybourá v autě v jakémsi zapadákově a je nucena přečkat víkend ve společnosti velkého a děsivého vidláka Marvina, rozhodně nečeká, že se během dvou dnů do toho samého velkého a děsivého Marvia - vlastně Pavla - dokáže zamilovat. A když odjíždí, vůbec nečeká, že by Marvin mohl mít zájem o něco víc, než příjemný úlet. Ale po nějakém čase zjišťuje, že se jí velký zlý Marvin zapsal do života víc, než jedním úletem...... celý text

macekd
04.05.2014 5 z 5

Moc hezká, lehké čtení, spousta hummoru. Přečteno za jeden večer, stojí za to.

Samira
04.05.2014 5 z 5

Moc pěkná knížka, začátkem jsem byla naprosto nadšená, jak způsobem psaní, tak příběhem i postavami, tedy hlavně Marvinem, který se doopravdu povedl. Odloučení a vyjasňování situace bylo, ale poměrně dlouhé a Markétě tedy solidně hrabalo. Stejně hodnotím knihu maximálně pozitivně, jen alespoň kousek z jeho pohledu tam být mohlo, pár stran navíc by byl krásný bonus. Je to, ale moje knížka na blbou náladu a četla jsem jí už mockrát. Doporučuji!

julythreemosen
03.05.2014 5 z 5

Skvělé.Jako vždy mě tato nadějná autorka nezklamala. Miluji její vtip, styl psaní, příběh... Líbilo se mi i české prostředí, do kterého je děj zasazen, na což nejsem moc zvyklá. Vskutku, bylo to fantastické a vtipné. Jediný zápor jsem viděla v tom, že to bylo moc krátké... Dovedla bych si představit pokračování, ale zase takhle to má určité kouzlo... Komu se zalíbila tahle kniha a ještě nečetl Bavettovic trilogii, vřele doporučuji!

Bet
29.04.2014 4 z 5

Knihy od Kateřiny Petruskové mám moc ráda. Je to velmi nadaná autorka a jako obvykle mě kniha nezklamala. Je moc vtipná.I když v určitých chvílích jsem s Markétou nesouhlasila. Chyběl mi, ale pohled Marvina co cítil, když odešla a hlavně co dělal:)

Lennji
18.04.2014 3 z 5

Šlo to..Markétino chování po návratu do Prahy jsem absolutně nepochopila, chovala se jak malá holka a pořád utíkala, místo toho, aby se k situaci postavila čelem a nějakým způsobem to s ním probrala..Kniha mohla být delší, takhle jsem jí měla přečtenou během jednoho dne..Neurazí, ale ani nenadchne..

lucias16
17.04.2014 4 z 5

Tato spisovatelka umí psát, je to velice čtivé a zábavné. Ke konci knížky jsem si akorát uvědomila, že je škoda, že to také není z pohledu Marvina.

Mikisan
09.04.2014 5 z 5

Fakt jsem se bavil, parádní vtipná knížečka na nudný večer.

Terry11
09.04.2014 5 z 5

Když si vzpomenu, jak u některých knih pomalu a nudně plynou stránky, tady jsem byla bolestně zaskočena, že je konec. A ať je to, jak chce nereálné, mám tenhle typ milostných příběhů podbarvených humorem moc ráda. A příště prosím větší rozsah.

terffa
01.04.2014 5 z 5

Škoda, že kniha nebyla delší! Chytla mě od první stránky :-).

Spark
25.03.2014 5 z 5

Skvělá oddechovka a opravdu vtipná. Také mě mrzí, že je tak krátká, četla bych dál, ale na druhou stranu se ke knize určitě ráda vrátím. Sice nejsem velký čtenář romantických knih, ale občas nějakou oddechovku potřebuji a tahle kniha se mi opravdu trefila do vkusu ;)

Blanka78
25.03.2014

moc krásná kniha doporučuji.

malagelo
20.03.2014 4 z 5

Moc krátká, ale za to velmi humorná a romantická. Kdo by řekl, že i v Čechách se vyskytuje Božský ;-)

fidáš
18.03.2014 5 z 5

Úžasná knížka. Nasmála jsem se a moc mě mrzelo, že nemá víc stran. Doporučuji.

vikina75
17.03.2014

Kniha je moc hubená :-) , každopádně víkendová oddechovka, romantika. Moc se mi líbila i jsem se zasmála. A navíc i příjmení hlavních hrdinů jdou k sobě :-) Určitě se podívám po další knize této autorky.

Monicay
17.03.2014 4 z 5

S touto knihou jsem strávila velice příjemné nedělní ráno. Byla vtipná, milá a krásně romantická. Přesně kniha pro deštivý víkendový den, kdy se vám nechce z postele. Koník Speedy se mi moc líbil a trochu mě mrzí, že mu autorka v knize neposkytla více prostoru.

marketsim
07.03.2014 5 z 5

Velice pěkná kniha, můžu jen doporučit. Určitě se u ní zasmějete.

dubakm
03.03.2014 4 z 5

Aristokratku jsem anginózně zazdila, ale tady bude mé hodnocení o něco lepší. Samozřejmě jsem si byla vědoma toho, že tahle jednohubka bude typická epic lovestory, ale možná i proto jsem se u ní pobavila. Nečekala jsem totiž žádne složité dějové výstupy, příběh začal i skončil v podstatě na stejné lince, ale obsahoval vše co bylo třeba a dokonce i v správnem poměru. Tleskám autorce a určitě si přečtu další její tvorbu.

hrabenka
28.02.2014 5 z 5

Moc příjemná jednohubka.

petrzel
21.02.2014 5 z 5

Výborná oddychovka. Do knihy jsem se hned vžila a četla a četla. Je tam humor ,láska vše co patří k životu. Díky za ní.

Volska
12.02.2014

Výborná spisovatelka. Její knihy se nedají odložit...
Příběh se mi líbil, odpočinkové, příjemné čtení.
Už se moc těším na Zakázanou přitažlivot.

2012  89%Nebezpečná láska
2014  85%Zakázaná přitažlivost
2014  79%Pekáč buchet
2013  88%Nepřítel mého nepřítele
2013  82%S hlavou v oblacích (pejru)