Rodina odvedle

Rodina odvedle https://www.databazeknih.cz/img/books/40_/407819/bmid_rodina-odvedle-hIW-407819.jpg 4 463 463

Milující manžel, krásný dům v dobré čtvrti, skvělá babička, která se ve svých vnoučátkách vyžívá. Essie má prostě perfektní život. Co vše se ale odehrává za na první pohled bezchybnou fasádou? Jednoho dne se do sousedství přistěhuje Isabelle a okamžitě vzbudí zvědavost celého okolí. Proč je svobodná? Proč si dům jen pronajala, proč si ho nekoupila jako všichni ostatní? Kde vlastně pracuje? Essie a Isabelle se velice sblíží a začíná být jasné, že Isabellino přistěhování nebylo jen pouhou náhodou. Na světlo se postupně dere šokující tajemství.... celý text

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Ikar (ČR)

The Family Next Door , 2018

knihovnička007
25.03.2020 3 z 5

Každá rodina má nějakého kostlivce ve skříni.
Pokud si zapamatujete (nebo napíšete do taháčku) všechna jména, máte vyhráno. Upřímně mi to dělalo zprvu docela problém. Za půlkou se kniha konečně rozběhla a bylo to lepší.
Kniha mi hodně připomínala tvorbu Moriarty-rodina, sousedé, přátelé a jejich vztahy. A Austrálie... nebylo to nejhorší.

ritz
27.02.2020 4 z 5

Zajímavá zápletka i rozuzlení, pěkně se četlo.

mariva
26.02.2020 3 z 5

Taky mi nějakou dobu trvalo, než jsem se zorientovala v tom, kdo ke komu patří. Jinak ale nic moc převratného, nějaké zápletky a překvapení tam byly, ale vše je o tom, že nikdo neví, jak to ve skutečnosti u sousedů vypadá. Čekala jsem od knihy víc.

Lucciella_L
23.02.2020

Příjemná zápletka, oddychové čtení. Pouze zorientovat se v osobách (jejich partnerech a dětech) byl trošku problém.

VěraČamková
22.02.2020 2 z 5

oddechovka s nečekanou zápletkou, není co víc dodat ...

Leniii
21.02.2020 3 z 5

Asi jsem čekala víc...
Docela mi dalo se orientovat v těch postavách..docela mi některá jména splývala..víc jak tři hvězdy dát nemůžu...

Lindulinek
18.02.2020 4 z 5

Kniha se mi líbila. Neměla úplně spád a některé pasáže byly zdlouhavé, ale všechny příběhy hlavních hrdinek byly moc hezky popsané a vysvětlené.

Hvězdinka
12.02.2020 4 z 5

Příjemné oddechové čtení, žádný thriller, prostě psychologický román o tom, že za zavřenými dveřmi bývá často vše jinak než před nimi.

monika0356
08.02.2020 4 z 5

Dobrá zápletka, četlo se mi to moc dobře. Líbilo se mi propojení více příběhů různých rodin.

veronna
02.02.2020 2 z 5

Čekala jsem víc, jsem zklamaná. Rozhodně se nejednalo o thriller. Na mě moc postav, které mi splývaly dohromady.

Bonbonierka
29.01.2020

Pekna oddechovka skvele napsana, cteni teto knihy jsem si uzila.

Bee240
13.01.2020 3 z 5

Zdravím všechny knihomoly.
Dočetla jsem druhou knihu tohoto roku. Neměla jsem moc velká očekávání jelikož recenze nejsou nejlepší. Tato kniha je většinou označena jako průměrná kniha. Ale byla jsem opravdu překvapena. Má to dobrou zápletku a i když jsem si myslela při čtení že vím jak to bude pokračovat takové zamíchání s dějem jsem nečekala. Bylo tam dost postav, ale kupodivu jsem s tím neměla vůbec problém a i když se tam odkrývá život čtyř různých žen nezamotala jsem se a bylo vše hezky přehledné. Každá z žen má své tajemství které se v knize postupně odkrývá...tři z nich se před sebou snaží být dokonalé a předvádějí si navzájem své dokonalé rodiny, manželi a děti...ale ne vše je takové jak se zdá.
Za zavřenými dveřmi nejsou už tak dokonalé matky,věrné ženy a nejvyrovnanější a nejdokonalejší. Jejich děti nejsou nejvychovanější a nejklidnější na světě a jejich muži nebývají vždy věrní a nejsou nejlepší otcové.
Kniha je taková příjemná oddychovka u které se nebudete nudit. Já osobně mám ráda tento druh knih. A hlavní zápletka s Isabelle která jako jediná svobodná a bezdětná žena v jejich ulici udělá pořádný bugr v jejich životech. Rozhodně jsem nečekala že to bude až tak napínavé a ten konec kdy se odkrylo to největší tajemství to byl tedy šok, nečekala jsem to a byl to tedy šok. Opravdu dobré čtení a můžu rozhodně doporučit pokud chcete něco lehčího na čtení.

tereza8
10.01.2020 4 z 5

Příběh o mezilidských vztazích, přátelství, rodině, zvratu a překvapení. Hodnotím knihu spíše jako oddychovější čtení.

Hasko
09.01.2020 4 z 5

Poutavý příběh. Vztahy mezi lidmi i ,, detektivní zápletka,,. 2 v 1 :)

certik003
31.12.2019

Víceméně odpočinková kniha o sousedských vztazích plná různých tajemství, přetvářky, ale i přátelských vztahů, s překvapením na konci. Knížka se četla dobře, ale obávám se že za nějaký čas vůbec nebudu tušit, o čem byla.

Dresia
26.12.2019 4 z 5

Kdo z nějakého důvodu vyhledává násilí a příběhy drsných, děsivých, psychopatických vrahů, kteří páchají několikanásobné vraždy, protože jedna vražda by byla nuda, a přitroublých detektivů s osobnostními problémy, kteří to zdlouhavě vyšetřují, tady si nepřijde na své.
Je to jen obyčejný příběh o vztazích s dramatickou zápletkou.

micha-ella
22.12.2019 3 z 5

Omylem jsem tuto knížku považovala za přečtenou, ale pak jsem zjistila, že mě spletl název Rodina odvedle. Téměř stejný jako Manželé odvedle (Lapena). A ta se mi moc líbila. Proto jsem si Rodinu odvedle nesla s těšením domů. Ale byl to další omyl, začíst se do mí musíte bez přestávky, jinak zapomenete jména a kdo ke komu patří. Atmosféra Zoufalých manželek jak vyšitá, ovšem obsah ne. A na Manžele odvedle rozhodně nemá.

Ales04
21.12.2019 3 z 5

Kniha plná různých intrik na předměstí.

perpe2a
18.12.2019 3 z 5

Moc mě nenadchnul, jde o průměrný psychothriller.

Calibra
07.12.2019 3 z 5

Společenský román o předměstí a starostech a radostech několika rodin. Napsáno velmi jednoduše, ale pro mě málo akce a hodně myšlenek a úvah.