Rappa 1

Rappa 1 https://www.databazeknih.cz/img/books/20_/209125/bmid_rappa-209125.jpg 3 21 5

Rappa série

1. díl

V tajuplné mlze narazí Arama se svým bratrem na bandu lovců odměn, kteří pátrají po muži, na kterého je vypsána odměna přímo královská. Komu se podaří získat odměnu ve výši jednoho sta milionů zlatých a kdo je vůbec ten záhadný mladý muž, na kterého je odměna vypsána.

Pavliseb
02.04.2022 3 z 5

V první polovině této útlé knížky si banda lovců poměruje, kdo je větší drsňák, a pak se stane všechno možný, že se divím, že tam nebyli zombie nacisti. Takže se vlastně nic neděje, ale docela kreativní.

mangagirl
08.03.2018 4 z 5

Manga je na styl Sci-Fi western. Jinými slovy se jedná o něco na podobný styl, jako je manga, či anime Cowboy Bebop - Kovboj Bebop. Akční, šílená cesta s hlavními postavy, který jsou spíše věkově na výši, neboli aspoň tak +20. Manga bohužel vyšla u nás pouze s prvním dílem a hned skončila. Osobně mě velice zajímalo pokračování a proto jsem si vyhledala mangu aspoň přes internet v angličtině a stálo to za to. Manga v sobě sice nemá žádné extra výrazné prvky, ale její kresba je rozhodně parádní, tedy aspoň pro mě. Samotný překlad se mi dosti líbil. Většinou jsem v něm totiž hodně velký kritik, ale zde se mi vážně dost líbil a sedl.
Jednoduše. Pokud se nudíte nebo by jste si chtěli přečíst něco s trochou sarkazmu, částečně sexistických obrázků a pořádné šílené akce, tak zkuste třeba tohle ;)

hhannie
04.11.2016 4 z 5

Je škoda, že rovnou nebyl vydán i druhý díl, protože mě manga svým příběhem i kresbou vcelku zaujala. Budu si ho holt muset sehnat někde v aj. :)

Nagadir
05.10.2014 4 z 5

Slibný začátek. Nádherná kresba, přehledné panely. Zajímavý svět. Bohužel nevšimla jsem si že by vyšlo pokračování což je škoda.
7/10

Lira
27.09.2014 5 z 5

Velmi neobvyklá manga. Taková směsice androidů, dinosaurů, mágu apod. Kresba je taková pro mě tvrdší, ale některé obrázky Rappa se mi moc líbili. Příběh sám o sobě byl dost zajímavý, i když velmi krátký. Doufám, že vydají i pokračování.

Autorovy knížky

Hideyuki Kikuchi