Vzpomínky na půlnoc

Vzpomínky na půlnoc https://www.databazeknih.cz/img/books/12_/129080/vzpominky-na-pulnoc-129080.jpg 4 196 27

Půlnoční série série

< 2. díl

Noc co noc se Catherine probouzí s křikem z drastického snu. Uprostřed jezera jí nějaký muž se ženou drží hlavu pod vodou a snaží se ji utopit. Cítí, že by to mohla být její skutečná minulost. Jak ubíhá čas, dostavují se záblesky paměti, které se vytrácejí i vracejí, aby nakonec vyústily v hroznou pravdu...

Literatura světová Romány Thrillery
Vydáno: , Alpress

Memories of Midnight , 1990

Jossie
04.02.2014 2 z 5

Krátký úsečný styl vyprávění mi moc neseděl. Kniha se sice hemží mrtvolami a pořádnými padouchy, ale žádný mimořádný zážitek to není.

modranka
15.08.2013 4 z 5

Ak ste nezohnali prvú časť série, do tejto druhej sa ani nepúšťajte. Nebudete vedieť o čom čítate, aj keď autor hodne pripomína prvú časť. Niektorým diskutujúcim sa druhá časť zdala menej napínavá, než prvá, no ja mám opačný názor. Prvá časť sa viac venovala II. sv. vojne, táto sa viac venovala mafiánskym a advokátskym intrigán. Rozuzlenie však bolo veľmi, veľmi prekvapujúce. Aj tu by sme mohli použiť jedno príslovie: Spravodlivosť nie je náhlivá, ale pamätlivá.

vlasta7
17.03.2013 5 z 5

zajímavé, ale Odvrácená strana půlnoci daleko napínavější. Všechny jeho knihy se dobře čtou.

kika 13
17.12.2012 3 z 5

Napínavý příběh místy jsem měla až strach.

kuti
12.07.2012 5 z 5

Je fakt, že Odvrácená strana půlnoci mi přišla o trošku lepší. Ale spíš proto, že jako ženu mne víc upoutaly ženské hrdinky než obchod s drogami. Ale každopádně opět bezvadně napsaná kniha.

Jack Bauer
24.01.2012 5 z 5

Ne nadarmo je Sidney Sheldon jeden z mých nejlepších spisovatelů. Každá jeho kniha naprostý skvost. Dokonalé, promyšlené, barvitě popsané, jako by jste se ocitli v Řecku.

pajonek
30.11.-0001 5 z 5