Pták a veverčák na útěku

Pták a veverčák na útěku https://www.databazeknih.cz/img/books/33_/332712/mid_ptak-a-vevercak-na-uteku-ixJ-332712.jpg 5 40 11

Pták a veverčák série

Dva přátelé utíkají o život ve vtipném komiksu plném akce. Na jedné straně ukecaný, bláznivý a bezstarostný Pták, co lítá z průšvihu do průšvihu a je mu to fuk. Vždycky totiž nějak vyvázne. Na druhé straně úzkostný, věčně ustaraný a ustrašený Veverčák, který nikdy nebyl dál než na sousední pasece a za žádnou, žádnou cenu nechce mít nic společného s někým tak nerozvážným, jako je Pták. Co tuhle naprosto nepravděpodobnou dvojici svede dohromady a udělá z nich nejlepší přátele? Kocour! Tlustý, vzteklý kocour, který je chce oba sežrat. Jenže nejdřív je musí chytit. A to, jak se ukáže, nebude tak jednoduché. Vydejte se s nimi na výjimečně zábavnou cestu do jižních krajů. Ale pozor! Kocour číhá za každým rohem a je to vážně hrozná potvora. Zkušený vypravěč komiksových příběhů James Burks rozehrává hotový akční film, který čtenáře okamžitě vtáhne do děje. Zářivé barvy, napínavý příběh, vtipné dialogy a komiksové bubliny. Jestli tohle nepřivede vaše děti ke čtení, tak už nic!... celý text

Literatura světová Komiksy Pro děti a mládež
Vydáno: , Host

Bird & Squirrel on the Run , 2012

mignon
13.10.2023 5 z 5

Skvělý skvělý komiks! Škoda, že zatím pouze dva (v češtině) od tohoto autora. Snad se dočkáme dalších!

Yarwen
15.11.2022 3 z 5

Jedna ze tří knížek, které kupuji na Vánoce svým dětským rodinným příslušníkům - tak jsem ji také přelouskal. Příběh veverčáka a ptáka (a kocoura) je krátký, jednoduchý, kresba mi příliš nesedla, ale dá se na ni zvyknout. Co je ale důležitější - má to vtip a je to zábavné, samotnému se mi to líbilo. Textu není mnoho a jedná se tak o ideální příležitost, kterak ke čtení přitáhnout ty nejmenší a ukázat jim bránu do našeho nádherného světa knížek. Celkově velmi povedený komiks a zasloužené tři hvězdy.

hippiesak
03.11.2022 4 z 5

Tak POZOR! Toto byla ale jízda! Miluju optimistu PTÁKA a totálního pesimistu VEVERČÁKA. Toto je tam mega cool dvojka, že se prostě musí zasmát i dospělí. Pro mě to bylo super dvounásob, páč mi to připomnělo náš domácí rodinný život. Manželka je ten PTÁK :) :) :)

ebbe_voe
13.04.2022

Čtu dětem, dynamická, akční a vtipná záležitost.

lucie3725
22.12.2020 5 z 5

Vtipná a zábavná jednohubka.

ADE138
24.06.2020 5 z 5

K tomuto komiksu se určitě budu vracet. Moc mě bavil

TomD
25.05.2020 5 z 5

Pěkná oddychovka. Díky

rarášek
06.09.2017 5 z 5

Vážně povedený komiks. Dva rozdílné charaktery -
odvážný a veselý pták, vystrašená a opatrná veverka - spojí své síly pro cestu do jižních krajů. Jejich přátelství se začne upevňovat a veverčák se od ptáka něčemu přiučí.
Příběh a kresba byli velice povedené a už se těším na další díl. :)

bibi.r
03.05.2017 4 z 5

Slušná zábava a navíc je to o síle přátelství a odvaze :).

bookwoman
20.03.2017 3 z 5

Knížka napsaná pro děti,ale myslím,že se pobaví i dospělák.Knížka byla rychle přečtená a měla pěkné ilustrace.

martinstefko
11.03.2017 4 z 5

Pro děti je to příjemný zážitek, ale myslím, že se u komiksu mohou bavit i dospělí. Rozhodně to není něco, co by vás urazilo, kresba i příběh jsou přizpůsobeny tomu, abyste se nenudili. A nudit se nebudete. Více: http://www.comics-blog.cz/2017/03/1390-ptak-vevercak-na-uteku-80.html

James Burks
americká
2017  91%Pták a veverčák na útěku
2017  86%Pták a Veverčák na ledě

Kniha Pták a veverčák na útěku je v