Jedno malé prasátko

Jedno malé prasátko https://www.databazeknih.cz/img/books/48_/481847/bmid_jedno-male-prasatko-qgK-481847.jpg 4 136 136

Kevin Palmer je obyčejný chlap – totiž byl, než přišel o ženu, peníze, svůj podnik i reputaci. Snaží se bojovat, ale skončí ve vězení. Tam si vyfantazíruje krutou pomstu, a když ho pošlou pracovat na jatka, poslední dílek skládačky zapadne na své místo. Jenže pak mu osud zasadí ještě jednu ránu, a ta všechno změní. Inspektorka Rosalind Krayová také svádí svůj boj – s vlastními démony. Po brutálním napadení se vrací zpátky do práce a na stole jí hned přistane případ: má co do činění se zvráceným vrahem. Netrvá dlouho a Krayová rozlouskne děsivý vzorec, kterým se zabiják řídí…... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Romány
Vydáno: , Kalibr

This Little Piggy , 2018

hana1039
07.02.2022 4 z 5

No,abych řekla pravdu, tak to je možná poprvé ( aspoň myslím), kdy mi fakt bylo líto pachatele a soucítila jsem s ním, ale to neznamená, že naopak souhlasím s tím, co udělal... bohužel, některé ženské jsou fakt mrchy ( i chlapi :-), možná se v dalším díle, jestli bude nějaký, dozvíme i o dalším osobním vývoji naší Roz :-))

Nuttelka
04.02.2022 4 z 5

Po přečtení prvního dílu jsem se musela vrhnout hned na další díl a teda, autor se s námi nemazlí. Způsob vraždění je opravdu nechutný... Bohužel, jak už během čtení vím, kdo je vrah, není to pro mě tak napínavé :-( A konečné rozuzlení mě vlastně i svým způsobem zklamalo. Ale i tak si další díly nenechám ujít, pokud u nás vyjdou.

Mihal27
31.01.2022 5 z 5

Super kniha. Neskutočne som ju užil skvelý príbeh a zápletka. Roz opäť mala správný úsudok a nemýlila sa. nie vždy sa dobre skonči a dá sa každý zachrániť aj ked urobíte maximum.

Majuš333
29.01.2022 5 z 5

Ako veľmi mi chýbala moja obľúbená bláznivá Roz :) Výborné pokračovanie, opäť je kniha písaná z dvoch pohľadov: Roz/vrah. S tým, že u vraha sa vraciame aj do minulosti... Vrah to mal geniálne vymyslené/prepracované...klobúk dolu...
Brutalita vrážd mi nevadila, ale utorky a stredy mi vadili...

A asi som naozaj čudná, ale pre mňa bol Kevin sympaťák, ktorému som v tomto prípade držala palce.

'Sleduješ, jak tě život pomalu opouští, a já chci, aby zůstala jasná jedna věc… O nic z toho jsem se neprosil.'

nina3905
23.01.2022 5 z 5

Kniha ponúka prepracovaný detektívny príbeh s neočakávaným záverom. Vhodné je ak máte prečítaný aj prvý diel, pretože dostanete sa "do obrazu" čo všetko prežila inšpektorka Rosalind Krayová. Určite si prečítam aj ďalšie diely.

Betty96
23.01.2022 4 z 5

Oběti jsou zavražděné jako prasata na jatkách. Popis procesu vraždy je masakr, až mi z toho naskakovala husí kůže. Především mě kniha zaujala dvěma popisnými rovinami - vyšetřující detektivka a samotný vrah. Je zajímavé, že hned od začátku víte, kdo je vrahem a sledujete jeho postoj k vyšetřování. Za mě to měl vrah velmi dobře promyšlené, byl prostě mazaný. A ten konec? Vůbec jsem nečekala, že to může takhle dopadnout. Asi mi to mělo dojít, ale nedošlo.

* První díl série jsem nečetla, kniha má svůj vlastní děj, ale raději doporučuji začít od začátku. Celou knihu doprovází případ z první knihy. Člověk tím lépe pochopí některé situace s inspektorkou Krayovou.

detektivní a krimi romány sérioví vrazi pomsta policejní vyšetřování

Rob Ashman
britská