Vůně ďábla

Vůně ďábla https://www.databazeknih.cz/img/books/39_/398956/bmid_vune-dabla-UzV-398956.jpg 3 128 44

Desátý případ inspektorky Malin Forsové. Malin prochází osobní krizí a kvůli nevyřešenému případu se utápí v alkoholu. Její šéf jí nabídne poslední šanci a pošle ji na několik měsíců do Thajska, kde má pracovat jako kontaktní policistka na švédské ambasádě v Bangkoku. Velkoměsto však není plné jen vůní, barev a zvuků, ale i korupce, drog, alkoholu a smrti. Osamělost v cizím městě je pro Malin náročnou zkouškou a pokušení ji provází na každém kroku. Záchránit ji může jen práce. Když se ve městě nalezne tělo švédské ženy, probudí se v Malin lovecký instinkt. Proč byla žena zavražděna tak brutálním způsobem? Malin se ocitá uprostřed případu, se kterým si neví rady thajská ani švédská policie. Aby našla řešení i nemilosrdného vraha, bude se muset ponořit hluboko do minulosti.... celý text

Literatura světová Detektivky, krimi Thrillery
Vydáno: , Host

Djävulsdoften , 2016

marion111
04.04.2019 5 z 5

Mám tuhle sérii moc ráda. Doufám, že budou ještě další díly...tak bych přála Malin, aby konečně definitivně unikla démonu alkoholu.

MartinV.123
02.04.2019 5 z 5

Zeměbouře a Lovci ohně byly hodně slabé, bál jsem se, že panu Kallentoftovi docházejí nápady, ale Vůně ďábla předčila moje očekávání konečně to bylo něco pořádného. Doufám, že takový restart vydrží další knížky.

Stiniva
01.04.2019 1 z 5

Tak já asi půjdu proti proudu, za mě celá série jde dolů. Malin, věčně v lihu, věčně vzdychající po Tove, po lásce, přesto stále sahající po láhvi, platící si thajského prostituta, kterého "miluje" a idealizuje, pak za dva dny vystřízliví a vyřeší případ. Aspoň že "hlasy mrtvých" tady tak nezněly, protože to už se mi zdá jako překonaný scénář.

Micheline
29.03.2019 5 z 5

Zajímalo by mě, kde Mons stále bere inspiraci pro Malinin život.
Kniha je skvělá.